Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Hát ezt a fajta formavilágot inkább hagyják meg az NZXT-nek, ők meg maradjanak a letisztultabb formáknál. Rohadt ronda lett ez...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Syz válasza Xaels (#1) üzenetére


Syz
senior tag

Egyetértek..

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#3) Rypejakten


Rypejakten
addikt

a biztosan érkező kommenteknek elejét véve:

oké, csúnya.. és? valakinek bejön ez a dizájn, és nyilván van a hasonló formatervvel megáldott házak után kereslet, máskülönben nem jelentkeznének a gyártók hetente ilyen darabokkal.

srácok, picit legyünk már befogadóbbak. attól, hogy neked nem kell (hozzáteszem, nekem sem), még nem fölösleges.

(#4) XuChi


XuChi
addikt

Ez borzalmasan néz ki :(

(#5) Syz válasza Rypejakten (#3) üzenetére


Syz
senior tag

Nem mondta itt senki eddig hogy felesleges, csak azt hogy csúnya. Ez egyedi vélemény mindenki részéről szóval nem érdemes belekötni abba ha valakinek nem tetszik. Én nem szeretem a letisztult és egyszerű kuckókat sem és nyitott vagyok a modern dizájn felé,de ez akkor sem tetszik..

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#6) Televan74


Televan74
nagyúr

Én nem mondom hogy felesleges,de nekem nem kell.Számomra a fehér- piros nem szimpatikus színkombináció.A többi nem rossz. ;]

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7) arn


arn
félisten

Rault vki?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#8) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Ez jut eszembe.

https://youtu.be/tZZv5Z2Iz_s?t=36

(#9) kpal


kpal
veterán

Fekete jöhetne . :)

(#10) tailor74


tailor74
őstag

Sikerült a corsairnek ronda házat alkotnia. :K

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#11) #20655360


#20655360
törölt tag

Ronda egy jószág.

(#12) pomorski


pomorski
őstag

Szerintem se szép, de én speciel a ramjai és a tápegységei miatt szeretem a Corsairt. Azok pedig nyugodtan lehetnek szögletesek is, úgy jók! :)

(#13) edward2 válasza Rypejakten (#3) üzenetére


edward2
addikt

A csúnya egy vélemény.
ˇˇ
A fórum arra van, hogy a véleményünket elmondjuk.

(#14) rottenbull


rottenbull
senior tag

Nem szep, de legalabb csunya.

(#15) Payskin


Payskin
tag

Dafaq? :Y

Ezt ki gondolta komolyan? :U

(#16) tixem


tixem
addikt

Az előlap még csak-csak, de azok a lábak :Y Nem igazán áll így össze, ha ennyire megküldték csicsával az előlapot, akkor az amúgy kutyaközönséges két oldalára is rakhattak volna valami formai trükköt. Így eléggé indokolatlan az eleje.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#17) Rypejakten válasza edward2 (#13) üzenetére


Rypejakten
addikt

Igen, és? Ne izguld túl a szitut, nem csorbult semmilyen személyiségi jogod, lehetsz nagyfiú, és azt csúnyázol le, amit akarsz.

Még ha a hozzászólásom egy csipetnyit sem kérdőjelezte meg senki ízlését.

(#18) edward2 válasza Rypejakten (#17) üzenetére


edward2
addikt

Hmm. Elég sokat beleláttál egy két mondatos egyszerű kommentbe. Minden oké?

(#19) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Alapból imádom az aszimmetrikus formabontó dizájnokat, szóval nálam ez 10/10 :DDD
de látom egyedül vagyok ezzel a topikban :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#20) macilaci78 válasza tixem (#16) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Persze, része az összképnek az oldala is, de egy számítógépasztalba berakva a fronton kívül sok egyéb nem látszik.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#21) Xaels válasza sz.balazs.95 (#19) üzenetére


Xaels
félisten

Én is szeretem, az NZXT házait nagyon szeretem de ez akkor sem szép.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22) tixem válasza macilaci78 (#20) üzenetére


tixem
addikt

Persze értem én, de mégis. Nekem egy Zalman z11 van, fent van az asztalon, mert a földre akkor sem tenném le, ha lenne hely neki. Így oldalról látom és legalább az egyik oldalán van valami kis dizájn, ha már az eleje is olyan amilyen. Az ilyen erős formáknak nem áll jól szerintem ha csak az előlapra kerülnek rá. Ott vannak az NZXT házai, milyen hülyén nézne ki a Phantom is, ha csak az eleje lenne olyan.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#23) Duree


Duree
veterán

Olyan ronda, hogy már szép.A forma tervezök talán lappföldiek lehettek.

duree54

(#24) Milka 78


Milka 78
nagyúr

A piros/fehérből dögös gépet tudnék faragni, tetszik. Más kérdés, hogy hová tenném az 5.25-ös venti vezérlőt és a 2x240-es radikat.

(#25) #83381760


#83381760
törölt tag

Én nem értem kinek készítik ezeket a házakat vagy van-e erre tényleg igény, tiszta giccsparádé...nem is idegelném magam inkább Phanteks-től jöjjön ki a mATX Eclipse Series házikó. :C

[ Szerkesztve ]

(#26) kpal válasza sz.balazs.95 (#19) üzenetére


kpal
veterán

Nekem is bejön :DD :K

(#27) Syz válasza Xaels (#21) üzenetére


Syz
senior tag

Egy biztos, a Corsairtől ez egy merész váltás volt mert tényleg nem a megszokottat hozták :)

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#28) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Tizenkétéves vérgémereknek pont jó. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29) zolee5016


zolee5016
őstag

Én nagy rajongója vagyok az egyedi nem minimalista dizájnt követő daraboknak...de ez engem lesokkolt egy peppet...... :Y kösz de ezt inkább nem.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#30) Plasticbomb válasza sz.balazs.95 (#19) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Szerintem se néz ki rosszul, viszont nekem kicsi. Mint a legtöbb jól kinéző pc ház, sajnos.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.