Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Hú de eszméletlen gagyi hatást kelt a végén a középen hullámos képernyő. Nem lesz ennek a hajtogatós telefonnak jó vége...

(#2) Graphics válasza ROBOTER (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A hajlítást így lehet megoldani :) Plasztik

Feltehetően szétszedés után nem sikerült jól összerakni.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) atike


atike
nagyúr

Le a kalappal! Nem semmi tényleg mit össze tudtak hozni.

(#4) #22743424


#22743424
törölt tag

Hirtelen elgondolkodtam, hogy az itthoni nagy *nevű szervízek, hogy állnának neki egy ilyen készülék javításának. Mondjuk beküldeném egy usb csatlakozó hibája miatt erre kapnám emailben a választ, hogy.
Az ön által beküldött készülék usb csatlakozója cserére szorul de észrevettünk egy hibát amely nem volt benne a hibalistában. Az ön által beküldött készülék kijelzője valószínűleg egy nagy hőhatás miatt középen hajlik. A kijelzőt természetesen cserélni tudjuk amennyiben ön kéri. Az ár 200 ezer forint. Kérjük nyilatkozzon, hogy kéri-e a kijelző cserét. :DDD
Senkit nem akarok evvel megbántani.Akinek nem inge ne vegye magára :)

(#5) ghiottone válasza Graphics (#2) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A lámpatestre gondoltam először, de - az tény, hogy - nem valami bizalomgerjesztő a közepe összerakás után.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6) Dévacsen


Dévacsen
senior tag

Ennek ellenére többen panaszkodnak.. Zajos zsanérra panaszkodnak a Motorola Razr első tulajdonosai

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#7) Depression válasza Dévacsen (#6) üzenetére


Depression
veterán

Nekem az a kattogás csak visszajelzésnek tűnik, nem hibának.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#8) #24536576 válasza Depression (#7) üzenetére


#24536576
törölt tag

:DD

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hülye ez a Weinbach szerintem... Sokat matyizott, aztán lehet arra emlékezteti a hang...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) dutrás


dutrás
őstag

Na ez a telefon se lesz üzemidő bajnok az biztos. Egyértelműen az akku hátrányára válik ez a kagyló forma. Ennek így nem sok értelme. A Samu is jön valami hasonlóval kíváncsi leszek mekkora telepet tudnak belepréselni.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.