Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) bambano válasza section9 (#27) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

csináljuk már azt, hogy ti nem találgattok folyamatosan arról, hogy én mit láttam vagy mit nem.

másrészt az irreális elvárás, hogy az ms féle biliből ne lögyböljék ki folyton a córeszt?

egyébként nekem nincsenek irreális elvárásaim. az persze más kérdés, hogy a felhasználóknak lehet elvárása... kinek mi az irreális.

egyébként pedig de: ms filozófia. ők úgy járnak jól, ha ótvar szoftvert csinálnak, mert akkor egy csomó mindent is el lehet mellé adni. kevesebb költség a tesztelés, a programozó, cserébe el lehet adni az ilyenolyan védelmi cuccokat, teret hagynak más cégeknek is jelentős bevétel termelésére olyan szoftverekkel, amire semmi szükség, stb. plusz el lehet adni rakás oktatást, oktatási licenszet, certet, vizsgáztatási lehetőséget és mindenki, aki ki bírja mondani az exchange szót úgy, hogy a nyálát nem köpi rá a monitorra, már gurunak érezheti magát.

miközben az ms 2021-ben még mindig ott tart (lásd ebben a threadben is leírtak), hogy gyorsan és biztonságosan úgy lehet szoftvert telepíteni, hogy gyalu, nulláról, backup visszatölt.

egy tisztességes világban, ahol a lobbierők megfelelő korlátozások közé vannak szorítva, az ms-t már régen beszántotta volna a bíróság azért, amit csinál. nonszensz. horror.

de nyilván én nem láttam semmit, én nem ismerek semmit, hiszen harminc éve üzemeltetek kisebb-nagyobb szervezeteknek levelező rendszert (is).

különben meg komolyan hiszek benne, hogy az a 30 ezer usa meg többtízezer eu-s vállalat, akiket most felborítottak, valami eszement rohadt módon nem érdeklődik afelől, hogy én láttam-e már enterspájz vállalati specifikációt. ha találgatnom kellene, akkor azokban a cégekben most afelől érdeklődik pár fejes az it-tól, hogy mi van és mi az, amitől nem lesz megint ugyanez jövő héten is és valami félelmetes módon nem érdekli őket bambano@mucsajpuszta.isp.co.hu ...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.