Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Még 2009-ben is gáz lett volna egy ilyen játék, oriic merre jártál? :P

Amúgy vérciki, gondolom a vásárlókat nem fogják megint kárpótolni.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#2) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ideje volt. ;]
Képzelem mi lesz a többi játékból amikhez az erőforrások kerülnek... Még mindig nehéz elhinni, hogy ezeket a játékokat meg fogja venni valaki, Anthem szinten lesznek most megmondom.
Azért a ME Legendary legyen jó, többi nem érdekel. :DDD
Szerk.: Igen kicsit bevan lassulva mostanában oriic. :P

[ Szerkesztve ]

(#3) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Már a bétában is látszódott, h hulladék a játék.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, ZENFONE 9

(#4) oriic válasza CptAdamica (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem értettem hogy jön ide 2009. Aztán látom elírtam dátumot. :W My bad. :R

Live-Die-Respawn

(#5) CptAdamica válasza oriic (#4) üzenetére


CptAdamica
veterán

Egyszer sokat beszélgettünk az Oscar átadóról, pont akkor nyert a Gravitáció és egy órás weblapra véletlenül azt írtam ki, hogy "ingyenes gravitáció" az "ingyenes gravírozás" helyett. Ezek ilyen tudat alatti dolgok. :D

Megyen!

(#6) Teebor9


Teebor9
tag

Sajnálom, hogy elkaszálták. A javított változatért már adtam volna pénzt. :/

(#7) saelin


saelin
veterán

Elmennek a *******! Sajnos én voltam olyan balga hogy benyeltem ps-re a játékot és a botrányos állapota miatt a pénzt sem adta vissza a Sony. Érdekes téma ez ilyen szempontból, mert bezzeg a Cyberpunk-nál 35-40 óra playtime-al lazán visszaadták, de még a Store-ból is lekerült. Szerintem az Anthem is volt és van olyan rossz minőségben mint a Cyberpunk most... Én titkon bíztam benne hogy egyszer a játék meg fogja érni a teljes árát, de így... :W

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) Televan74 válasza saelin (#7) üzenetére


Televan74
nagyúr

Cyberpunk hiszti vonat. Nem tökéletes, de nem is annyira rossz. Ma nagyobb divat szidni a játékokat, mint játszani vele.:W

Anthem -el játszottam, de nem jött be. De mégsem sírom tele a topikot hogy fos a játék. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Elsőre úgy értelmeztem hogy Elkaszálták az Anthem 2.-őt, meg is ijedtem hogy lesz/tervben volt a második része :D

(#10) Raysen623


Raysen623
addikt

Nem is olyan rég kiváncsiságból behúztam az Anthem-et PS-en töredék áron, erős akció keretében. Pár órát toltam vele, de sokkal jobb más játékaim is vannak így inkább azokkal játszom. Anthem 2-őt meg helyes döntés volt elkaszálni. EA elbaszta, Bioware nyelte le az első rész bukását.

Külön öröm nálam az SWTOR további támogatása, ami valljuk be igen szép életkort megélt. :C

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#11) saelin válasza Televan74 (#8) üzenetére


saelin
veterán

Konzolon botrányos állapotban volt/van a CBP. De ne ez legyen itt a téma, hanem hogy az EA és bioware párosa milyen megbízhatatlan lett. Először az Andromeda-t hagyták magára, mert sok volt a negatív visszhang (szerintem oké játék volt és simán megérdemelt volna pár dlc-t), aztán ugyan ezt eljátszották az Anthem esetében is. A mai napig azt gondolom hogy a vásárló megtévesztése nem szép dolog, és ha ez nem tetszik igen is adjon neki minden érintett hangot. Nem ígéreteket áruljanak teljes áras játékként.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12) persil


persil
nagyúr

Alapjaiban van elrontva az egesz jatek sajnos, pedig baromi jo is lehetett volna.
De ez egy looter shooter loot nelkul, rpg fejlodes es quest-ek nelkul, coop jatek normalis lehetosegek nelkul, estig lehetne sorolni. Szep. Es ezzel ennyi az osszes pozitivum.
De az "egyeb" teljesen tonkrevagja az egeszet. Sajnalom is, meg nem is.

Az az egeszen elkepeszto, hogy egyaltalan ezt kimertek adni egy warframe, vagy destiny 2 mellett. Azokban egy kuldetesben tobb a tartalom, mint a teljes anthem-ben.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#13) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Ezek hülyének néznek mindenkit. :N

(#14) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kövezzetek meg, de én vagy 40-50 órán keresztül marha jól elvoltam vele :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) persil válasza Sirandrish (#14) üzenetére


persil
nagyúr

Az a baj, hogy te/ti vagytok kevesebben. Nekem is van olyan, hogy baromi jol elvagyok valami szogegyszeru cuccal, de az anthem-ben semmi tartalom, es a nagy tobbsegnek ebbol kifolyolag nem is csuszott le a torkan.

Nem "szar", hanem brutalisan kihagyott ziccer.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16) Sirandrish válasza persil (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az tuti hogy kevés volt a dungi, és a cuccokat is viszonylag hamar ki lehetett szedni (30-40 óra), és onnantól nem volt mit csinálni, de adtam én már többet kevesebbért...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) persil válasza Sirandrish (#16) üzenetére


persil
nagyúr

Ezzel mondjuk mind igy vagyunk. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#18) duvi válasza Sirandrish (#14) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem vagy egyedül. Szerintem hatalmas potenciál volt az Anthemben és bíztam benne, hogy a 2.0-val helyrepofozzák ahogy a NMS esetében is történt. Kár érte :(

(#19) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Anno ,amikor Destiny 2-vel toltuk két klán társam is megvette előrendelésben 30 ezerért.Aztán játszottak vele kb 2 napot és vissza jöttek D2-be.Azóta se akarnak erről beszélni.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#20) Sirandrish válasza zsolesz967 (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ugye a 30ezret a telód írta 30 euro helyett?
Csak mert az Anthemet adták VGA-hoz is és 10K körül kb bárki beszerezhette megjelenés előtt..
Én talán 8K-ért (vagy 9ért) vettem megjelenés előtt!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) Televan74 válasza saelin (#11) üzenetére


Televan74
nagyúr

Sértődés ne essék, én old gen konzolra ki se adtam volna. Csak az új generációra.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#22) saelin válasza Sirandrish (#20) üzenetére


saelin
veterán

Konzolon ilyen nem volt és nem mindenki az alap kiadást vette.

Televan:
Én is így vagyok már vele. A concept pedig akkora királyság...

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#23) Sirandrish válasza saelin (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

PC-re a deluxe kiadásokat is be lehetett szerezni 15K körül, de jogos. A konzolok ki is mentek a bucimból :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) zsolesz967 válasza Sirandrish (#20) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Ps4-re rendelték elő,annyi volt az sajnos,amennyit írtam.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#25) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ugyan én nem vettem meg - egyszer volt valami akcióban talán 4K-ért, de mivel én multi-ellenes vagyok, ez pedig kizárólag multi, így nem érdekelt.

Ám azt mindenképp felháborítónak tartom, hogy a mai világban nem képesek egy játékot befejezni, csak azért, mert nem hoz nekik folyamatosan pénzt. Félkész termékekért fizetünk teljes árat, majd utána szenvedünk a bugokkal, végül, mikorra eljutna oda, hogy már talán játszani is lehet vele, elkaszálják.

Emiatt rühellem én a mostani trendet, hogy a játékok net nélkül meg vannak halva, még a single-k is. Kifizettél érte egy rakás pénzt, és ha nem akarnak foglalkozni vele, lelövik a szervert, te meg lesheted a dobozt a polcon.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#26) Gery9112 válasza Vistaboy (#25) üzenetére


Gery9112
őstag

Így van. Mindenki szolgáltatást akar eladni és közben elfelejtenek játékot készíteni. Tisztelet persze a kivételnek.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#27) saelin válasza Vistaboy (#25) üzenetére


saelin
veterán

Nem szabad venni semmit az első nap, kész. Ezt max nagyon kivételes esetben ajánlott csak megszegni, mert már ott tartunk hogy a fejlesztők HAZUDNAK a játékaik állapotáról. Volt az elmúlt pár évben több fail cím is ami a játékosok körében negatív visszhangot okozott. Nem csoda hogy mindenkinél tele a bili.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28) zsolesz967 válasza saelin (#27) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Ennek ellenére még mindog sok az előrendelő,nem tanúlnak a hibákból.Persze értem én,a remény hal meg utoljára.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#29) Polllen


Polllen
nagyúr

Pedig a kalózok biztos megmentették volna a játékot...

;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#30) exedoc


exedoc
senior tag

Azért az milyen durva, hogy elhatározzak, hogy megcsinálják normalisan, és végül maguk a fejlesztők is feladják, mert annyira fos valami. Gondolom a kezdeti lelkesedés után leesett, hogy ebbe mennyi munkát kéne fektetni, aztán inkább elengedték a dolgot.

(#31) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Early adoptereknek, akik előrendelték/megvették az első napokban simán járna egy full refund. Ez live service-nek indult, aztán lófasz sem lett belőle. Lesz itt pereskedés.
De meg is érdemlik...

(#32) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Valamennyire ésszerű döntés, ha már a BioWare-nek ennyi másik feladata is van. Bár az EA Play listáján népszerűségben a 3. tanáyzik van, szóval feltételezem, hogy sokan játszogatnak vele. (Nem tudom, mi alapján helyezi őket, de szerintem elindítások és/vagy játékóra alapján.)

#30 exedoc Vedd figyelembe, hogy a bejelentés februárban, még a COVID világjárvánnyá eszkalálódása előtt történt.

#31 Fitzgerald Ha az EULA kitért erre a lehetőségre is, akkor a vásárlóknak nincs mit tenni.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#33) Aethel


Aethel
aktív tag

Ha lenne egy talicska extra pénzem ilyesmire, beleállnék a pereskedésbe mert ez KONKRÉTAN hazugság volt, az egész game. Azért vicces hogy a Cyberpunk-ba hogy beleállt az egész játékos közösség, holott egy teljes értékű tartalmas játékot kaptunk. Az a helyzet hogy az EA-től már erősen hozzá lett szoktatva a közösség a szarevésre, a szerencsétlen lengyeleknek meg az első, Anthem-hez nem hasonlítható bakijukba totál leég a renoméjuk. Részben talán jól is van ez így, hisz a hiperreakció szülhet óvatosabb ígérgetést és komolyabb odafigyelést, de ez a mértéktelenül igazságtalan anyázás ami ott megvan, itt meg csak egy legyintés hogy jóvan, EA, megszoktuk.. nálam erősen kibassza az igazságérzetem :U

(#34) L3zl13 válasza exedoc (#30) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem biztos, hogy a fejlesztők adták fel. Ez egy management döntés volt, hogy technikailag megalapozott volt, vagy csak úgy gondolták, hogy nem éri meg, mert nem tudnak belőle elég pénzt szedni mikrotranzakciókkal az kérdéses.
Hogy ténylegesen mennyire voltak realisztikusak azok az elképzelések, hogy ki lehet javítani a játékot annyira, hogy újra bevonza a népet és nyereséges legyen azt nehéz kintről megitélni.

Aki hülye, haljon meg!

(#35) Aljasvip


Aljasvip
senior tag

Én nagyon sajnálom, hogy ez lett a sorsa.
A Destiny-t és most nemrég az Outriders-t is kipróbálva visszasírom a remek gunplay-t és a páncélban repkedést, ami itt sokkal dinamikusabb játékélményt adott.

Aztán persze én is eltettem pihenni a játékot, mert egyszerűen nem volt benne tartalom. 4 PvE a végén, semmi PvP, a sztori újrajátszása jó vagy farmolható jutalmak híján felesleges lett volna... Az, hogy 12 órát gürizzek egy 2%-al jobb fegyverért vagy felszerelésért egy teljesen üres világban, nem hatott inspirálóan. :(

(#36) L3zl13 válasza Aljasvip (#35) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Igen a harc jópofa volt, rengeteget repkedtem csak az élvezet kedvéért.
De azért a tartalom hiánya egy idő után már nagyon unalmassá tette. És főleg azoknak akik a korábbi BW játékokról jöttek, a történet gyengesége és rövidsége eléggé lehúzta.

Aki hülye, haljon meg!

(#37) persil válasza Aljasvip (#35) üzenetére


persil
nagyúr

Az anthem gunplay-e kanyarban sem volt soha a destiny-hez kepest. Egyedul a repkedes es maga a vilag, amiert kar, bar olyan baromi kulonleges semmi nem volt benne igazabol.(a repkedes meg reteg cucc, van akinek bejon, van aki szerint eroltetett) Ettol fuggetlen en mindig is azt mondtam, hogy lehetett volna nagyon jo is.

De igen, az igazi veszte az abszolut nulla tartalom.

Az outriders-nel meg nagyjabol minden jobb, szoval ez nem nagy achievement. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#38) saelin válasza persil (#37) üzenetére


saelin
veterán

Próbáltam én is az Outriders demót... Hát... elmegy kategória kb. Semmiben sem kiemelkedő. Sokan a fejlesztők gerincességét hozzák fel mellette előnynek, mert nyíltan kommunikálnak a játékról és igazi gameplay-eket mutattak róla. Meg ugye mondták is hogy ez nem egy Game as a service játék, ami sokaknál megint plusz. Biztos meglesz a közönsége és megy annyira jól hogy a fejlesztőknek valamennyi profitot hozzon.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.