Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csatoth79


csatoth79
tag

Hot spot javítás is lesz vajon valamikor?
13 pro max megosztás esetén csak böngészni lehet a megosztott eszközön file letöltés stb nem megy...

(#2) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Covid igazolvány Walletthez adás:

[link] vagy [link]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#3) DFB


DFB
tag

Sziasztok!
Nem ide tartozik, de azért megkérdezem
Tab Pro 9,7 re a 15.0 utáni frissítés sehogy nem megy fel wifin.Ez sem.15.0 van rajta
Telepítésnél a "frissítés ellenőrzése" fejezeten nem tud tullépni.
Tudtok valami megoldást?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#4) Pompi válasza DFB (#3) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Cellular modell sim kártya nélkül? Ha igen, akkor vedd ki a sim tálcát (vagy tegyél bele sim kártyát) és menni fog.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#5) j-cool válasza csatoth79 (#1) üzenetére


j-cool
tag

Nálam is van a probléma, az ip címek nem működnek (gondolom erre vezethető vissza) nálam a VPN nem megy, így bye bye mobil hotspotról dolgozás.

Telenor esetén, havernak Telekommal gond nélkül meg, ugyanaz. Neked szolgáltató?

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#6) j-cool válasza DFB (#3) üzenetére


j-cool
tag

Próbáld meg iTunesról (Mac esetén Finderből) frissíteni vagy visszaállítani 15.1-re és utána, illetve számítógéppel is tudod aktiválni.

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#7) bigdady válasza j-cool (#5) üzenetére


bigdady
nagyúr

Telenor esetén van csak gond, tudnak róla már dolgoznak rajta apple-el közösen állítólag

(#8) j-cool válasza bigdady (#7) üzenetére


j-cool
tag

Nekem tegnap este jött szolgáltatói frissítés, amitől lett 5G beállítható, de maga a probléma (tehát a megosztást használó gépen nem működik semmilyen IP cím, ami amúgy pl a telefonon igen) nem oldódott meg, ja és 15.1-el sem.

Köszi az infót, akkor nincs más hátra mint várni.

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#9) Pompi válasza j-cool (#6) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha cellular és nincs benne sim kártya, akkor iTunesból sem fog menni a 15.0.1-re frissítés. Nem tudom, hogy ezt a 15.1-ben javították-e.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#10) DFB válasza Pompi (#4) üzenetére


DFB
tag

Cellularos,de nincs benne sim.
Eddig mindig felment , most 15.0-nál megrekedt.
15.0 után egyik verzio sem megy fel a 15.1 es sem wifin sim nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#11) Pompi válasza DFB (#10) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Akkor ahogy írtam, vedd ki a sim tálcát és máris fel fog menni. Ez egy hiba ebben a frissítésben.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#12) jim66 válasza j-cool (#8) üzenetére


jim66
csendes tag

Szia! A szolgáltatói frissítés "hogyan jött"? Úgy, mint egy IOS frissítéss?
Hasonló problémákkal küzdök és is. (5G lehetőség 12 pro maxon, hotspot korlátozottsága...)

(#13) bigdady válasza jim66 (#12) üzenetére


bigdady
nagyúr

Beállítások általános infó menübe lépj bele esetleg kattints a telenor verzióra. De csak pár városban megy az 5g és hotspot javítás nincs

[ Szerkesztve ]

(#14) Mr.Grincs válasza kakuk.tamas (#2) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszönöm. Az elsővel csináltam és működik. :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#15) DFB válasza Pompi (#11) üzenetére


DFB
tag

Szia

Kivettem a sim tálcát, de wifin úgy sem ment.
PC röl igen, úgy sikerült, de elötte visszaraktam a tálcát, mert az ellenörzésbe belefagyott.
Így sikerült.Ha nem ment volna akkor megint kiveszem a tálcát, de nem kellett.
Kiváncsi vagyok mi lesz a következőnél, de most úgy néz ki jó lesz ez a metódus.

Köszi

(#16) Pompi válasza DFB (#15) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Melyik verzióra frissítéssel küzdöttél?

A 15.1 úgy néz ki, hogy már nem szenved ettől a sim-es hibától.

Feel Good Inc.

(#17) DFB válasza Pompi (#16) üzenetére


DFB
tag

Csak most léptem be megint a forumba.
Az utána következőkkel nem volt probléma.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.