Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Access, Gamepass, PS+, Gold, uPlay+....gimmi moor tájm plíz :O :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) l.skywalker válasza Sirandrish (#1) üzenetére


l.skywalker
félisten

Időgépet kéne inkább lízingelni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3) Sirandrish válasza l.skywalker (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Adjál linket :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) l.skywalker válasza Sirandrish (#3) üzenetére


l.skywalker
félisten

www.idogep.hu

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5) Sirandrish válasza l.skywalker (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) #20411392


#20411392
törölt tag

Regisztráltam rá, amint lehetett. Állítottam be bankkártyát.
Most is próbálom megigényelni, de az utolsó lépésnél 404 errort dob.

Másnál jó?
A címsávban en_ZW-t ír...

ui:
Kliensben ezt dobja:

"Seems this is not the store dedicated to your territory.

To purchase a subscription you must be visiting the store
dedicated to your country."

Valamiért ez a szmötyi azt hiszi hogy zimbabwei vagyok? (Madzsar ip címről nézelődök.)

(#7) oriic :R oke, köszi az infot

[ Szerkesztve ]

(#7) oriic válasza #20411392 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Technikai gond. Valakinel megy masnal nem sajnos. Allitolag javitottak de ugy tunik gyakorlatilag megsem.

Live-Die-Respawn

(#8) m0py


m0py
tag

Nekem nem sikerult beloni. Az meg oke hogy meg kell adni az adataidat, de miutan beirtam a bankkartya adatokat, es leokeztam, nem tortent semmi. Ha meg paypalt valasztok ki, akkor csak azert is penzt akar levonni. Well done, Ubi.

(#9) Scholes9 válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen, már ez a legnagyobb “gond”. Bár az a helyzet, hogy nem nagyon van olyan Ubi játék, ami érdekel, így több idő marad más játékokra :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) #20411392 válasza m0py (#8) üzenetére


#20411392
törölt tag

Nekem is hibára fut (vbankkártya), de az 1€-t levonta már :D

(#11) Sirandrish válasza Scholes9 (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Eddig is több száz olyan játékom volt aminek még a közelébe se tudtam érni, de most ezekkel a párszáz forintos előfizukkal meg...jézusom :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Nem lenne ez rossz, de szerintem a díj egy kicsit túl van lőve, az 1 hónap alatt kitolom ami érdekelt volna, és talán majd lesznek akciók, mint az xbox live-nál...

Szerintem az MS rájött a régi igazságra, hogy sok kicsi sokra megy, és többet a millió kis apró befizetéssel előrébb vannak mint a kevesebb nagyobbal...

;) - The Power of the Light Side

(#13) Raysen623 válasza l.skywalker (#4) üzenetére


Raysen623
addikt

You made my day. :DD :C

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#14) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Én anno regisztráltam, amikor jött erről a levél, de most a kliensben "újra elő kellett fizetni", viszont itt meg érdekes dolgot ír, mert 1 EUR/hó, amit ír, de ismerve az Ubit, ez is valami bug lesz csak :(

Ehhez képest a cikkben meg 15 EUR/hó van...
12 EUR/évet még talán be is vállalnék... ;]

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#15) oriic válasza Anonymus23 (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig az oldalon is 15 euró van. (Ha meg rákattint az ember akkor 1 euró. :D)

Közben a fizetésnél meg:

"If my order contains a Uplay+ subscription, I authorize Ubisoft to charge me the Uplay+ fee (currently 14,99€) each month, until I cancel Uplay+."

:C

Live-Die-Respawn

(#16) ImpersonatoR

Továbbra sem engedi, illetve működik.
Van bárki akinek itthonról sikerült "előfizetnie" ?

404 - Page not found

Oops! This page doesn't exist!

Are you in HU?

Please visit our IE store in order to make your purchase from HU.

[ Szerkesztve ]

(#17) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit pontosítottam a hírt, mert Ubisoft megint kavar. Szóval a lényeg, hogy mégsem teljesen free a free trial, hanem 1 eurót kell fizetni (Ez egy próbaterhelés, hogy valós adatokat adunk-e meg), majd utána lehet használni a szolgáltatást. Az 1 eurót valamikor visszautalják nekünk.

A 404es hibakódra még nem találtam megoldást. (Well done Uborkasoft, well done... )

Live-Die-Respawn

(#18) wjbhbdux válasza ImpersonatoR (#16) üzenetére


wjbhbdux
veterán

uplay kliensben csináld ne a weboldalon

/s

(#19) oriic válasza wjbhbdux (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Yup, ott megy, de kéri az 1 eurót. :D

Live-Die-Respawn

(#20) Scholes9 válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nálam is hasonlóan van, de igyekszem most már vissza fogni magam :D Olyan játékok várnak végigjátszásra, mint pl. az RDR2, Nioh, Astro Bot, Hellblade, Shadow of the Tomb Raider, Gears of War 4, Halo 5, Master Chief Collection stb. :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#21) Anonymus23 válasza oriic (#19) üzenetére


Anonymus23
veterán

Kérni kérte, de nálam pl nem vette le a pénzt, pedig be is kellett logolni a PP-be (amivel már sokszor vásároltam náluk) pedig 31 játék van (többségében fizetős játékok, Uplayen megvéve egy jó részük) az accounton, de azért igazolnom kellett magam.
No comment... :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#22) ImpersonatoR válasza wjbhbdux (#18) üzenetére

Mind1, hogy kliensből csinálom van honlapon egyik helyen sem működik nálam.
A leggagyibb hogy van elmentve bankkártya a profilhoz és rögtön mind a két helyen úgy kezdi, hogy adjam meg a kártya adatokat mint ha nem is lenne elmentve.
A shop ban persze venni lehet minden mást.

[ Szerkesztve ]

(#23) Sirandrish válasza Scholes9 (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy hét is kevés lenne hoyg felsoroljam mi vár végigjátszásra. Pár napja végeztem a Controllal, most a Blair Witchet tolom, aztán meg majd húzok a kalapból :DDD

Amúgy neked, ha már GoW 4...most jön az 5 :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) laceszgamer


laceszgamer
addikt

XO játékain sem sikerült még végigrágnom magam, ez majd utána valamikor. :D Bár ami érdekelne AC és FC részek azok megvannak úgy is :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#25) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

15€/hó szerintem kicsit sok a többihez képest (EA Access, GamePass)

(#26) Wesder válasza HELLAFLUSH (#25) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy, hogy itt megkapsz minden DLC-t is? GamePass Ulti is 15$.
EA meg 10$ de ott csak az alapot kapod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27) yozsee11 válasza Wesder (#26) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Az Origin Access Premier is havi 15 €, és amiket néztem játékokat most vagy az Utlimate/Deluxe verziót kapod, esetleg még annál is többet (pl. FIFA, NFL, Battlefield, Anthem is mind ilyen, FIFA, NFL esetében többet kapsz előfizetéssel, mintha a 80 € változatot veszed - igaz csak "meglepetés mechanikákkal" több).

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#28) Neurotoxin válasza ImpersonatoR (#16) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Kicsit olyan érzésem lett, mint mikor gyerekkoromban néztük a Pro7-en a televíziós vásárlást és az "ostblock/eastern bloc" országai kivoltak szürkítve/satírozva a térképen....

Bár miért is vagyok meglepve, abszolút nem vagyunk piac egy Ubisoftnak.

Ettől függetlenül remélem menni fog, hellyel-közzel szeretem az Uborkasoft játékait.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#29) Dlite


Dlite
tag

Sziasztok! Tudja valaki hogy kell az előfizetést törölni? Már 2 hónapja törölni akarom ezt a szart! Bemegyek a Uplay+-ba ----> manage my subscription erre bejön a 404 page not found nem tudom lemondani azt a lopós qva anyjukat!!! Mondom egy hónapja nem baj, törlöm a bankkártyám ami be van fűzve.....erre ma így is levonta a 15 eurót a szemét......Sok fostalicska szemét játszhatatlan játék 1 forintot nem ér nem hogy 15 eurót.

RTX2060 I5-9500

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.