Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samott


Samott
addikt

Mondjuk azt utnem amig mozog aki mininek nevez el egy 5,7"-es telefont.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#2) 485


485
aktív tag

Hol a forráslink?

(#3) cirx


cirx
senior tag

Ez a B20 2018ban még kérdés tud lenni!? :W

S23 GREEN

(#4) aelod válasza cirx (#3) üzenetére


aelod
veterán

Kérdés mindaddig amíg olyan telefonokhoz írják be amik elsősorban Kínai régiós készülékek.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5) cirx válasza aelod (#4) üzenetére


cirx
senior tag

Értem én, csak nem értem :N

S23 GREEN

(#6) aelod válasza cirx (#5) üzenetére


aelod
veterán

Miért vesződnél egy olyan hálózati kompatibilitással ami nálad nem használatos ha elsősorban belpiacra gyártasz?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#7) cirx válasza aelod (#6) üzenetére


cirx
senior tag

Azért kiváncsi lennék mennyivel dobná meg a gyártási költségeket a B20 és társai. De ez már off.

S23 GREEN

(#8) Juhaszatti válasza cirx (#7) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Mindegy mennyivel, ha egyszer nem használják teljesen felesleges ott.
Kínában is kiépülőben van egyébként a B20-as hálózat, úgyhogy remélhetőleg egyre több azt támogató telefon jön majd.

(#9) judas13


judas13
addikt

Mini.5.7 coll

A szmájlit hiányoltam csak a végéről.
Mindenesetre az eladások az USA-ban már tényleg minik lesznek - gondolom a ZTE bünti sanszos, hogy rájuk is fog most vonatkozni...majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#10) ollie válasza cirx (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Extra antennát kell beépíteni, és extra licence díjakat is kell fizetni. Előbbi mind a költségeket, mind a ház méretét növeli, utóbbi meg a költségeket.

***

(#11) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

B20as lesz?
Nfc van?

(#12) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Erről 5,7collos mobilról jut eszembe a ma született bárányka meséje...
Jön szembe egy állatka: Te ki vagy?
Én vagyok az öszvér. Anyukám szamár, apukám a ló. Majd ment tovább és találkozott egy hatalmas repülő rovarral...
Hát te ki vagy?
Én vagyok a lódarázs!
Na elmész te a b.dös p.csába! :DDD :DDD
És végetért a mese a Nubia Z18 miniről. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#13) Fall-N válasza ollie (#10) üzenetére


Fall-N
veterán

A ház méretét nem hiszem, hogy nagyon növelné. Az azonos de B20-szal szerelt telefonok sem nagyobbak, mint amikből kihagyták.

(#14) ttt1


ttt1
őstag

Várom már a következő generációt ahol lesz majd xx Nano csak 6,2-6,5 colos telefonokat, és a normál telefonok nem ilyen kicsi "szarok" lesznek mint a nano telók. Lassan kezdem értékesíteni a 6,99-es simes tabletet mint normál telefont ..:)

(#15) ollie válasza Fall-N (#13) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig alapvetően azok. Nézd meg a Redmi Note 3-as első verzióját, majd a később megjelent B20-as verziót, az utóbbi nagyobb házba került, pedig a B20-at nem tekintve, tök ugyanaz a 2 készülék. Amiért a legtöbb esetben nincs különbség az azért van ,mert eleve úgy tervezik a készüléket, hogy B20 is legyen benne, legfeljebb nem kapcsolják be.

***

(#16) Fateys válasza Polarstar (#12) üzenetére


Fateys
tag

Nem értem miért pörögtök ezen a mini megnevezésen. Ez mini, mivel a z18hoz kell nézni, annak a kisebb kiadása, tehát egy mini verzió. Ennyi... Mégis hogy nevezzék el? Z18 "egy picit kisebb, mint a nagy" 😀

Xiaomi Redmi 4X + Mi Band 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.