Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

NAVÉGRE

Bár a G4 topicban már terjed a hír, jó dolog itt is látni.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#2) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Ideje volt már, nem tudom mit szerencsétlenkedtek vele ennyi ideig, remélem legalább jó lessz. Ha előbb jön a frissítés talán még mindig G4-et használnék....

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#3) MikeWazowski válasza takacsbotond (#2) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jobb későn mint soha. Viszont lehet bugmentes lesz.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4) Cifu válasza takacsbotond (#2) üzenetére


Cifu
nagyúr

Összességében én egyetlen dolog miatt látom azt, hogy érdemes a Nougat-ra váltani, az pedig a Daydream, ha támogatja a telefon (vagy meghackeled, hogy támogassa. :D). Ezt leszámítva a Nougat önmagában csodát nem csinál. Az F2FS már más kérdés...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5) Jeanne d'Arc

LG végre feljött frissítés terén.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6) Stauffenberg válasza Jeanne d'Arc (#5) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hova is? :D Szerencsétlen G4 kapott egyetlen főverzió frissítést (5.1-ről 6.0-ra) és már egy éve nem kap semmilyen biztonsági frissítést. Erre jelentette be tavasszal az LG, hogy a G4 a túl gyenge hardver miatt (!) nem kapja meg a 7.0 Nougat-ot, ennyi volt, nincs itt több látnivaló, mindenki menjen a dolgára. Erre meg a vásárlók kiegyenesített kaszákkal indultak el az LG főhadiszállás felé, amire meggondolták magukat és mégis elkezdték fejleszteni, így már egy év csúszással kiadják végre.

Ezeknek tényleg az volt a tervük, hogy 1 év support után elengedik egy flagship kezét... :W

Az LG korábban példamutatóan támogatta a mobiljait, szóval feljövésről csak akkor beszélhetünk, ha az egész világot a feje tetejére állítjuk.

(#7) Ricardo válasza Stauffenberg (#6) üzenetére


Ricardo
félisten

Gyorsan megerősödött a hardver :DDD

(#8) moleculez válasza Stauffenberg (#6) üzenetére


moleculez
veterán

A szolgáltatós G4 tulajok addig álljanak féllábon egy levegővel amíg megérkezik...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#9) Stauffenberg válasza moleculez (#8) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekik már kicserélték függetlenre a bootloopban elhalálozott alaplapjaikat. ;]

(#10) MittuDomain_ válasza Stauffenberg (#9) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Még nem, de ami késik... ;]
SN601 powa

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#11) Stauffenberg válasza MittuDomain_ (#10) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem nemrég cserélték a Telekomos 511-est független 706-osra. :)

(#12) Matada2.3 válasza MikeWazowski (#3) üzenetére


Matada2.3
veterán

A remény hal meg utoljára, amúgy is user error, vagy csak kiveszik a régi okosságokat a ROM-ból, hogy jobban ösztönözzenek új készülék vásárlására.

Finn the human

(#13) MittuDomain_ válasza Stauffenberg (#11) üzenetére


MittuDomain_
őstag

olvastam a G4 topicban; már komolyan csak túl akarok lenni a cserén

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#14) Uzi74 válasza Cifu (#4) üzenetére


Uzi74
senior tag

Meg az appok sokkal kevesebb helyet foglalnak, az sem elhanyagolható

(#15) moleculez


moleculez
veterán

Amúgy ritka jó teló a G4, ma mezőnyben is szép, a bőr hátlap meg akkora okosság. Rájöttek,hogy az akármilyen anyagú telóra sokszor bőr tokot raknak. Hát megcsinálták bőrből a hátlapot. Nekem nagyon bejön, és sajnálom hohy nem folytatták.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#16) Sys85 válasza Stauffenberg (#6) üzenetére


Sys85
veterán

Hatalmas bullshit ez "gyenge a hardver" duma,nem is vette be senki,mivel a Nexus 5X-en már tavaly szeptember óta Nugat fut...

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#17) bali válasza Stauffenberg (#6) üzenetére


bali
tag

Ezt fura hallani, mert az én Galaxy Note 4em a mai napig kapja minden hónapban a biztonsági frissítéseket. Nougatot nem fog kapni, de az engem egyáltalán nem érdekel.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

(#18) janeszgol válasza Sys85 (#16) üzenetére


janeszgol
félisten

Még annál gyengébb hardveren is fut a Nougat. Gondolok itt a K10 2017-re.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#19) bali válasza moleculez (#15) üzenetére


bali
tag

Azért nem folytathatták mert rengeteg panasz volt vele kapcsolatban. Konkrétan minden harmadik bőrhátlap csúnyán kopott, nem volt valami szép látvány. (Emiatt adott túl rajta az egyik kollégám is)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

(#20) Swinegod


Swinegod
őstag

A gyenge hardverre alapozva nem akarták frissíteni Nougatra, aztán vasvillákkal vonultak az emberek a székház elé, szarrá szidták minden fórumon, hogy mekkora utolsó szar cég, hogy egy flagshipnek csak 1 főverziót adnak extrába, aztán hirtelen mégis jön, szánalmas
A kifogás is vicc, gyenge hardver pls a szintén 808-as Mi 4c az elsők között kapta meg a 7.1-et, de még a Snapi 410-es 2015-ös Galaxy J5 is megkapja, sőt, sok noname csoda MT6737 szintű, illetve azt is alulról súroló SoC-al már rögtön Nougattal jön ki

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#21) janeszgol válasza Swinegod (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

Pontosan. Lesz majdMT6582-re is, meglásd. A Nougat már bekerült a 20-30 ezer forintos kategóriában (Tesco újság, Moto C, MediaTek MT6735M).

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#22) moleculez válasza bali (#19) üzenetére


moleculez
veterán

Ízlés kérdése, szerintem szexi a kopott bőr hátlap, nincs 2 ugyanolyan kopás.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#23) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Ha lenne a G4 em és nem pusztult volna el bootloopban, akkor most lehet örülnék.

(#24) Stauffenberg válasza bali (#19) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Lehetett volna folyatni, csak nem így. A bőrhöz érteni kell (gyártó és user oldalon egyaránt). Nekem sok bőr cuccom van (pénztárca, táska, cipő, stb), amik jól bírják a gyűrődést, de viselni és ápolni is tudni kell, mert kényes anyag.

Ugyanakkor tény, hogy a G4 bőr hátlapja extrém sérülékeny, egyrészt nagyon vékony, az impregnálást is elcseszték és nem tudom ilyen felindulásból levitték a bőrt a sarkokra is, ott van legjobban kitéve a kopásnak. A bőrrel összeegyeztethetetlen bánásmód és az eleve rossz kivitelezés meg elintézi hamar... Nem véletlen, hogy nekem két bőr hátlapom is van és mindkettő többet pihen a dobozában, mint nem.

Ez egy Moto X egy éves használat után. Nem tűrték rá a bőrt a sarkokra és élekre (okos gondolat), másrészt már a bőr anyagán is látszik, hogy jóval vastagabb. A kopások, karcok meg pont annyira tették patinássá, hogy baromi kívánatos legyen.

Amúgy meg van ilyen fényképezőgép bőrtokom:

Nem ritkán napi több órán keresztül markolászom, bedobom a táskámba a többi cucc közé és évek óta semmi komoly baja. Lehet ellenállóra is csinálni valamit. Amit a G4-hez megálmodtak az nem az.

(#25) amoledus


amoledus
aktív tag

Mire a G4-ek nagy resze kipusztul a csodalatos snapdragon 808 1-2ev alatt megpurcano chipje miatt csak kiadjak annak a keves embernek ,bar lehet alapbol ezert csusztak ,gondolvan doglott kutyanak poraz... :D mielott valaki szivere venne 2db G4 tulaja voltam ,mai napig hasznalnam ha nem lenne idozitett bomba/ purcan meg az amugy nagyon jo keszulek!

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#26) moleculez válasza Stauffenberg (#24) üzenetére


moleculez
veterán

Na valahogy így akartam megfogalmazni :DDD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#27) Stauffenberg válasza amoledus (#25) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez nem feltétlenül S808 (vagy S810) hiba, hiszen más gyártók is felhasználták. Melegszik (mit melegszik, izzik mint a pokol), de máshol inkább leszabályozzák az órajelet egy Casio számológépes óra szintjére, meg throttlingol/újraindul mint az állat. Na ilyen a G4 (vagy V10, Nexus 5X) esetén nincs, ezek az utolsó pillanatig teljes gázon pörögve, emelt fővel mennek a halálba. :)

(#28) sid87


sid87
senior tag

Lényeges kérdés:

Mikor tehetem fel az új rendszert mindenféle root nélkül?

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#29) MikeWazowski válasza sid87 (#28) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Senki nem tudja, de légy türelmes. :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30) amoledus válasza Stauffenberg (#27) üzenetére


amoledus
aktív tag

Szia Stauffenberg ! :)

Igen van ellenpélda is ,és egyet is értek a leszabályozás/ izzik mint a pokol így állják a sarat az LG-k :D viszont mivel énhozzám a hibásak kerülnek a munkámból kifolyólag azt látom,hogy pl A sony-k jó kis réz hűtéssel is hibásodnak meg szép számban a tartósság kárára agyonhúzott procik snapdragon 800-tól felfele , a G3-G4eket pedig nem kell bemutatni mivel naponta látod te is őket. Nem meglepő mondjuk... mai telók 2-3évre vannak tervezve ,majd csak ezután jön a sok csillaghullás az új telóknál és az emberek észreveszik,hogy hali nem tart semmi sem örökké vége annak az időnek sajna :(

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#31) adam576


adam576
csendes tag

Ez pont ma került fel:
H815 NOUGAT STOCK
Ha valaki kipróbálta akkor kérem jelezzen vissza. :)
Köszi!

(#32) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

Helló !

Nekem is van egy G4 telefonom de a mai napig nem jött rá frissítés. :( Se a szolgáltató se az Lg magyarország nem tudott felvilágosítást adni mikor lesz frissítés ! Bakker... :D Amúgy nem olyan vicces csak kínomba nevetek...

Üdv,

(#33) dzsavitcu válasza S.O.S. (#32) üzenetére


dzsavitcu
csendes tag

Sziasztok,

Nekem most felajánlott egy updatet, de nem tudom sehogy sem elfogadni :/
https://photos.app.goo.gl/e8EmeDnyB4aA2R4N8

[ Szerkesztve ]

(#34) sajby válasza dzsavitcu (#33) üzenetére


sajby
senior tag

Nem a 7.0 lesz :D szóval nem vesztettél vele semmit :)

(#35) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

Nekem azóta sem jött rá frissítés ! Most már nem is használom.
Soha többet nem veszek LG-t hahaha.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.