Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Crafter32


Crafter32
őstag

Amelyik gyártó nem nálunk kezdi meg először a forgalmazást az nem is komoly cég :).

(#2) INGJOKE


INGJOKE
veterán

:DD :DD :DD :DD

300.000 ft-ot egy noname gyártó, új technológiai (alfa verziós) próbálkozásért?

(#3) dilajoska1


dilajoska1
őstag

No name? :F :U

https://en.wikipedia.org/wiki/Vivo_(technology_company)

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#4) Csigavair válasza INGJOKE (#2) üzenetére


Csigavair
tag

Már ne haragudj meg de a VIVO mióta számít nonamenek?

[ Szerkesztve ]

(#5) Parallaxis válasza Csigavair (#4) üzenetére


Parallaxis
addikt

Már ne haragudj meg de a VIVO mióta számít nonamenek?

Szerinted 10000 európai, vagy amerikai emberből hány ismerné ezt a márkát?

Egy Samsung, Apple, vagy akár Xiaomi, Huawei névhez képest noname-nek számít.

(#6) dilajoska1 válasza Parallaxis (#5) üzenetére


dilajoska1
őstag

Attól még nem No name.

Egy példa. Te melyiket ismered, Rolex vagy Jaquet Droz? Google nélkül!

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#7) tibcsi0407 válasza INGJOKE (#2) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Noname, LOL! A világ TOP5 gyártójában van. Ha az Oppo-val összerakod az piaci részesedésüket (egy a tulajdonosa akét cégnek), akkor még a Huawei-nél is nagyobbak.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#8) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Nem noname márka a Vivo csak európai átlag emberek nem ismerik így nem is fog fogyni ilyen áron valószínűleg nagy érték vesztése lesz az európai piacon használtan.Szerencsésebb lett volna lejjebb pozicionált modellel indulni az európai piacon.
De minőségi kínai telefonok legalább árversenyre fogják kényszeríteni az ismertebb márkákat az itteni piacon mint pld.Xiaomi,vivo,oppo,meizu is megkezdte az európai nyitást

[ Szerkesztve ]

(#9) tixem válasza Parallaxis (#5) üzenetére


tixem
addikt

10000 európai a Xiaomi-t sem ismerte 5 évvel ezelőtt, csak a telefonbuzik. Mára meg már elárasztották a Media Markt-ot is.

Nem adok ezeknek se sok időt és tarolják a piacot lefelé. Kell is a konkurencia, mert a nagyok nagyon elszemtelenedtek árazásban, persze nem egy 300 ezer Ft-os rétegtelefon fog erre megoldást nyújtani. Szépen lassan jön majd a többi, költséghatékonyabb, agresszív árazású készülék is.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#10) judas13


judas13
addikt

No name

No comment

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#11) bagkri01 válasza INGJOKE (#2) üzenetére


bagkri01
őstag

Azért a Vivo-t nem mondanám no name-nek....nem jobban alfás véleményem szerint egy egyes nagy gyártók egyes termékei.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#12) Benetnes


Benetnes
tag

Nekem ez az árazás érthetetlen +40%-os áron megvehetjük! :W

(#13) tixem válasza Benetnes (#12) üzenetére


tixem
addikt

Kínai ára is viszonylag magas lett ab start, mit vársz hát a rekordmagas magyar áfától és a bányászbéka segge alatt nyaraló Forinttól? Kínai árakat az edigitalban?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#14) Mr.Silkó válasza Crafter32 (#1) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

:C

A cikkhez:

Remélem ez a teló eljut a Mobilaréna szerkesztőségének asztaláig – még ha esetleg itthon nem is fogják valószínűleg forgalmazni –, szívesen olvasnék róla a srácoktól egy részletes tesztet! :)

[ Szerkesztve ]

(#15) #80439296


#80439296
törölt tag

A motoros kamerával és bődületes kijelző/előlap aránnyal büszkélkedő csúcsmodell kilép a kínai piacról és megkezdődik a forgalmazása máshol is.

Magyarisztán a máshol kategóriába sosem esik bele...

(#16) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Be fog az sompolyogni,kérdés hogy labdába fog e rúgni egy hasonszőrű Mi MIX 2S mellett, ami azért elérhető árban poroszkál.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#17) pengwin válasza Parallaxis (#5) üzenetére


pengwin
addikt

Elég sok, a foci VB-n minden meccs hátterében ott volt a logójuk a Gazpromé mellett. ;)

Üdv, pengwin

(#18) doooo


doooo
veterán

Végre. Elég szimpatikus termékpalettája van a Vivo/Oppo párosnak... és Pocophone helyett egy elviselhető, normális név is összejön, ha Vivo lesz a nemzetközi változat is. Kíváncsi vgayok, hogy melyik gyártónak jön össze nagyobb siker a nemzetközi piacokon, ennek vagy a Xiaominak. Legalábbis ha "Vivoék" továbbra is ilyen elánnal haladnak előre, mint pl. a nagy marketing.
(Hozzátéve, hogy pl. Szerbiában van Xiaomi óriásplakát is a városokban...)

[ Szerkesztve ]

(#19) #80439296 válasza doooo (#18) üzenetére


#80439296
törölt tag

Vivo/Oppo/OnePlus trinität...

(#21) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Mire ez eljut ide (ha egyáltalán valamikor), addigra elavult lesz :DDD Pedig de beneveznék egyre, nagyon tetszik. Sebaj, remélem a OnePlus 6T vagy 7 már átveszi ezt a kijelző/kamera kombót. Még esetleg a beszédhangszórót visszarakhatnák, felső kávában elfér egy nagyon vékony, és akkor maxiboldogság.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#22) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Isteni, hogy ezek is a magas árral próbálnak nyereséget elérni. Véletlenül sem a minőséggel és mennyiséggel.. Csak hát ők nem Apple, hogy a buta de gazdag emberekre hassanak hülyítő reklámokkal.

[ Szerkesztve ]

(#24) #80439296 válasza SztipitsA (#23) üzenetére


#80439296
törölt tag

Köszönjük, Emese...

(#25) DDA40X válasza SztipitsA (#23) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Ez így van.

Köszönjük kakukk!Dalold el, hány óra van!

(#26) #80439296 válasza DDA40X (#25) üzenetére


#80439296
törölt tag

Engem nem zavar, ha még ma elkezdtek személyesen beszélgetni Munkás Pistivel... :C

(#28) konczy3


konczy3
senior tag

https://m.gearbest.com/cell-phones/pp_009177666969.html?wid=1349303&lkid=14842639

Never Settle

(#30) *Mukeey* válasza SztipitsA (#29) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nem értelek.Sajna foltos lett a Max2-d kijelzője.30kból megvan pár hét alatt.Nabumm,ez aztán kibírhatatlan...És ettől az összes kínai márka kuka már.Érdekes,én elégedettebb vagyok a Xiaomival,mint a Samsungal vagy az iPhone-al.Kinek mi.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#31) Graphics válasza INGJOKE (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szimplán troll vagy..

Nyugodtan zárd be a böngészőt és felejtsd el a jelszavad.

Köszönjük!

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) DDA40X válasza *Mukeey* (#30) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Azt azért elismerhetnéd, hogy nem mindenkinek annyira praktikus több hétre lemondania a telefonjáról. Na meg azt is, hogy nem mindenki lesz rajongója valaminek mert olcsó. Engem is zavarna, ha hetekre lemondanék róla. Sőt, még az sem biztos hogy időben visszakapja. Ha visszakapja. Azért Kínáig elég hosszú az út. Én egyszer vettem Kínai garis telefont, egy OPO-t. De azzal nem is volt igazi probléma. A Mate 9-emet nem számolom, mert az egy ideje törött kijelző üveggel parkolópályán van. És hát hiába garis a cucc, ez nem tartozik az ingyenes cserébe.. Majd' 40ezer lenne a csere. Meglátom..
Szóval azt mondom én is, hogy aminek nincs itt legalább 1 szervize, az kerülendő.. Ha csak nem ilyen kuka telefon ami 10 ezerbe kerül, vagy max 20-ba.

[ Szerkesztve ]

(#34) <Lacy85> válasza *Mukeey* (#30) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én sem értelek. Egy Samsung / Apple / Huawei, stb. esetén ez nagyon max. 1-2 hét alatt megvan ingyen.
10 hónapos telefonról beszélünk.

(#35) adlersson


adlersson
aktív tag

Malajziában pl. lépni nem lehet a Vivo reklámoktól. Még márkaboltjuk is van, mely előtt volt szerencsém ~3 hétig minden nap elmenni, de szerintem két kezemen meg tudnám számolni, hány embert láttam benn.

A tajvani hivatalos forgalmazás is jól hangzik, de ott meg csak a gyártó weboldalán meg esetleg szolgáltatónál bukkanhat fel, de úgy, hogy a Xiaomi is mostanában robbant be egy relatíve telített piacra (OPPO, Sugar, Apple, a hazai, a koreai meg a japán gyártók mellé) nem hiszem, hogy különösebben népszerűvé válhat. (Pláne úgy, hogy, aki megteheti, az ott garantáltan Szifont fog venni.)

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#36) pengwin válasza SztipitsA (#29) üzenetére


pengwin
addikt

A Xiaominak van itthon szervizpartnere, ahol az itthon hivatalosan forgalmazott készülékeiket garanciálisan javítják.
Te vettél (gondolom Kínából) egy olyan készüléket, ami itthon nem elérhető hivatalosan, és nem is támogatja pl. az összes hazai mobilfrekvenciát.
Ezek után miért csodálkozol, hogy nem szerelik itthon?

Ha veszel valami Távol-Kelet exkluzív Galaxyt, akkor azt se fogják idehaza szervizelni neked, mert hivatalosan Ázsiában lett eladva.

Üdv, pengwin

(#37) *Mukeey* válasza pengwin (#36) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ennyi!

Viszont cserébe teleszemeteli a topikokat az ő negativ tapasztalatával.Mi Max széria hivatalosan soha nem volt elérhető Euban,mert nincs benne b20,ezért a hazaiak nem is forgalmazták,ergo nincs is hazai szervizes gari.Amugy meg a 30k kijelzőcsere sztem nem egy vad dolog egy újonnan 80k-s telóba,max2-t még érdemes lett volna annyiért megcsináltatni.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#38) pengwin válasza *Mukeey* (#37) üzenetére


pengwin
addikt

Én is majdnem Max 2-t vettem, mert nagyon tetszett a nagy kijelző és az akksi miatt, de pont az említett két okból (hálózati támogatás, szervízháttér) bukott el a válogatás során. Helyette vettem inkább egy Mi A1-et, hazai garanciával, olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#39) konczy3 válasza SztipitsA (#29) üzenetére


konczy3
senior tag

Oneplusom van 3 éve, igaz nem volt gond vele, de akinek volt, a fiokodból írsz, viszik, hozzák, ja és akinek nem garanciás gondja volt, kijelző törés, potom pénzért cserélték, és ugye gyári alkatrész. Gondolom Vivo ugyanez, mivel BBK mindegyik.

DDA40X:
Mindegyiknek van EU-ba szerviz központja, tehát nem Kínába viszik...

[ Szerkesztve ]

Never Settle

(#40) Snooker147


Snooker147
tag

Ez is mint ahogy általában a kínai gyártók (mínusz Huawei), a kamerában vérezne el gondolom, de tuti látatlanba is elmarad egy P20 Pro, S9, U12 kamerás képességeitől, és akkor már azért nagyon sok érte a 300k!
A kamera fontosabb szerintem, mint azok az újdonságok amelyekkel eladják!

(#41) pengwin válasza Snooker147 (#40) üzenetére


pengwin
addikt

A VIVO mondjuk pont, hogy elég sok kamera-centrikus mobilt adott ki.

GSMarenán tesztelik a készülékeiket, hasonlítsd össze a konkurenciával az eredményt.
Szerintem ez a cég azért annyira nincs elmatadva ilyen téren, "prémium" gyártóként nem igazán volt szükségük a spórolásra.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#42) Graphics válasza Snooker147 (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De látatlanba , ha nincs is semmi tapasztalat a Vivo-val a részedről, akkor miért írsz? :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) judas13 válasza pengwin (#36) üzenetére


judas13
addikt

Őszre meg lesz hivatalos márka kereskedés is bemutató teremmel együtt Pesten - arról olvasni sok helyen.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#45) G4bi89 válasza SztipitsA (#44) üzenetére


G4bi89
senior tag

Aki onnan vásárol meg is érdemli. Sufni gsm garancia, Ázsiába szánt modellek, sorolhatnám...
:U

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#46) tibcsi0407 válasza SztipitsA (#44) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mindegy lett volna, ha kimész a piacra és ott veszed. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#47) tixem válasza SztipitsA (#44) üzenetére


tixem
addikt

Agyam eldobom, nehogy már a xiaomi hibája legyen, hogy neked - már bocsánat - halvány fingod nincs a dolgokról és tájékozódás nélkül beleugrasz és vásárolsz egy EU-ban soha nem elérhető telefont egy sufni gsm boltban sufni gsm bolti garanciával :DDD

Segítek: ha a Media Markt-ban veszel például egy Mi Mix 2-t vagy egy Mi A1-et lesz itthoni szerviz, mert normális garanciát kapsz mellé. Van nekik hivatalos márkaszervizük, hiába erőlködsz.

Majd legközelebb okosabb leszel. Attól mert valamit itthon veszel, még nem lesz rá rendes garanciád ;)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#49) tibcsi0407 válasza SztipitsA (#48) üzenetére


tibcsi0407
félisten

[link]

https://utdetailing.hu/

(#50) #80439296 válasza tibcsi0407 (#49) üzenetére


#80439296
törölt tag

Hogy te milyen egy "%"+!="/!+'"+!"'=!=% vagy! :C :W :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.