Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

Ha felnézek a facebook-ra , már most sem lehet embertömegeket, elképesztő az az embermennyiség amit írásban nem lehet megkülönböztetni a chatbot-tól. És akkor meg ott vannak a főnökeim, akik a ritka kivételektől eltekintve a cég és tőkeérdek által programozott botok, amik még rosszul is működnek, szerintem az nagyobb probléma hogy az embereket nem fog lehetni megkülönböztetni a robotoktól, pedig még csak fejlődött a programozás, és az AI-még sehol nincs. Akkor lesz nagy baj, ha az egészet meg tudják jeleníteni szilikonban meg póló nadrágban. Azért a legtöbb ember nem olyan nagy igényű, mint amit egy MI gép
teljesen logikusan meg akarna tanulni a világról, szóval elég lesz ide egy jól programozott robot, és oda gyorsabban elfogunk jutni. Szerintem már most is van olyan ami a majom és a buta ember közti feltételezett lényt teljesen megtéveszti, gyorsan el fogunk jutni oda, hogy az átlagos intelligenciájút és a rendkívül butáig terjedő réteget megtéveszti az meg már az emberek 49 százalékát érinti. Alsóhangon 3 milliárd ember. Ezeknek mind lesz egy jó haverjuk akikkel a pecáról, fociról beszélgethetnek, nagyon durva szerintem ami várható. Csak imádkozok hogy ne szűnjön meg a facebook meg a hasonló platformok iránti igényük, mert akkor nehéz lesz hozzájuk az utat megtalálni.

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.