Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nozs23


nozs23
addikt

Szép darab. Az alsó-felső káva aszimmetria kissé irritáló.

(#2) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ki lett maxolva rendesen...

Nekem továbbra sem jön be. De a tollas firka az érdekes!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) #56573440


#56573440
törölt tag

Jövőre remélem leszoknak már erről a kivágott paneles kamerás mókáról, aztán lecserélem rá a 8-ast... Szép, de agyérgörcsöt kapok ettől a megoldástól. :(

(#4) .Szaki.


.Szaki.
addikt

A hátlapja lehetett volna Samsungosabb, de valamiért mégis tetszik. Remélem több színben is elérhető lesz, nem csak ez a két lehetőség lesz. Bár az a veszély nem fenyeget, hogy lecseréljem egyhamar az S9+-t. .

(#5) Peterzon94


Peterzon94
tag

Tetszetős, várom már a bemutatót :C

(#6) #16820480


#16820480
törölt tag

Nem tetszenek egyáltalán ezek a színátmenetes megoldások, annyira bazári hatást kelt, hogy szörnyű. Mondjuk amilyen áron fognak menni a Note-ok, nem fenyeget nagyon a veszélye, hogy vegyek :N

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez úgy néz ki, mint egy Sony Xperia, amit befejeztek, avagy kávátlanítottak... :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon tetszik. Csak így tovább Samsung 😊👍

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) Depression


Depression
veterán

Mindig várom az új note szériát, mert sokat csokkent az elődök árain, és látom, milyen telefonom lesz évek múlva. :DDD

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#10) noro79


noro79
tag

Először azt hittem Huawei :(( . Picit gagyi ezekkel a színekkel. Nem illik egy "csúcs" mobilhoz, amit ráadásul a üzleti szférába szánnak.... :W

(#11) <Lacy85> válasza #56573440 (#3) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Valahogy én sem tervezem erre cserélni a 9-est. :D
Az minden téren jobban bejön.

(#12) forgonati


forgonati
őstag

Kár hogy a háta semmilyen lett, elmentek olyan design felé amit majd mindenki használ, kb. minden 2. telefon így néz ki. Az elején meg az a lyuk értelmetlen, ronda, én emiatt ugrom is át az egész 10-es sorozatot.

Keelah Se'lai!

(#13) antim


antim
tag

Ha lenne egy szélesebb, note-osabb verzió, akkor arra beneveznék. Ez így már nem igazán különbözik a teefon szériáktól.

(#14) #46922752 válasza antim (#13) üzenetére


#46922752
törölt tag

Ez a lyuk a kijelzőn dolog nagyon nem tetszik.
Egyáltalán mi értelme a szelfi kamerának egy üzleti telefonban? Nem értem. Inkább kitalálnának egy olyan megoldást, hogy a hátuljára tesznek egy szerényebb kis kijelzőt, majd az elkészüt képet meglehet nézni a fő kijelzőn. Vagy akár egy tükröt is eltudok képzelni, ami nem túl hivalkodó, fényvisszaverő, de arra elég, hogy lássa az ember mit fog le szelfizni.
E helyett meglékelik a kijelzőt a húdefontos szelfizés miatt... :(((

[ Szerkesztve ]

(#15) #56573440 válasza #46922752 (#14) üzenetére


#56573440
törölt tag

Már a kínaiak hozzák a "szerényebb" tudású, de legalább kijelző alá épített megoldásokat. Jön periszkópos, meg minden. Is. Jövőre Samuhoz is befut valami alternatív megoldás. Tartalomfogyasztásra ez a megoldás vicc.

(#16) Tatu-1981 válasza #46922752 (#14) üzenetére


Tatu-1981
tag

Ha csak szelfi lenne, akkor nekem aztán nem kéne előlapi kamera. De azért videóhívásnál nem hátrány. De én is úgy vagyok vele, hogy akkor inkább fél centis káva, mint egy b@szott nagy pacni a kijelző közepén.
Emlékszem, micsoda hisztik szoktak lenni, ha van 1 hibás pixel a kijelzőn. Ami csak egyszínű fehér háttérnél látszik. Erre most egy fél centis karika...

(#17) #46922752 válasza Tatu-1981 (#16) üzenetére


#46922752
törölt tag

Igaz. Videóhívásnál van haszna. Én is inkább a káva melett voksolok mint egy lyukas kijelzőre.

(#18) mg1992mg válasza noro79 (#10) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Bezzeg ha iPhone lenne ráírva, a vilàg legimpozánsabb készülèke lenne :)

(#19) mrThomi


mrThomi
addikt

Ez így nekem cserélni fogja az s10+-t

Nothing Phone (2a)

(#20) noro79 válasza mg1992mg (#18) üzenetére


noro79
tag

orvos látott már? Nem a samsungot szóltam le,hanem hogy egy ikont hogy lehet bazárivá tenni!!!

(#21) #46922752 válasza mg1992mg (#18) üzenetére


#46922752
törölt tag

Elég szomorú, hogy valaki mindig elkezdi ezt a Samsung - Iphone .aromságot... :W

[ Szerkesztve ]

(#22) Kasya


Kasya
nagyúr

A kamera kilog es asszimetrikus. A ket legjobban utalt dolog reszemrol, ami miatt tokot hordanek.
Az eleje, amit viszont mindig neznek, az nagyon tetszik.

Varom a funkciokat!

(#23) Teal'C válasza mrThomi (#19) üzenetére


Teal'C
addikt

+1

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#24) Somatom


Somatom
veterán

No jack, no Note. :(

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#25) gattolino válasza Somatom (#24) üzenetére


gattolino
senior tag

Lassan már no jack, no phone :N

Vivo X90 Pro Plus

(#26) Somatom válasza gattolino (#25) üzenetére


Somatom
veterán

Sosem volt még Note -om, kipróbáltam volna egy ilyen tollas jószágot. Az eddigieken hátul volt az ujjnyomat-olvasó, ami nekem nem pálya. Most, hogy előre rakták, a jack lett oda. Király! Akkor marad az S10+, legfeljebb nem firkálom tele a kijelzőt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#27) #46922752 válasza Somatom (#26) üzenetére


#46922752
törölt tag

Még egyálltalán nem biztos, hogy nem lesz jack rajta. Bár nekem egyébként se releváns, mert bt fülest használok. Utálom, hogy egy kábel fityeg a nyakamba. Sokkal inkább zavaró a kameralyuk, és a kilogó kamera a hátlapból. Valamint az, hogy már nem privilégium a Note, hiszen már 2-3 variáns jön aminek értelmét nem látom, csak a marketinget.

(#28) Somatom válasza #46922752 (#27) üzenetére


Somatom
veterán

A kilógó kamera nem zavar, mert flip tokot használok. A vezeték nélküli füles nálam több sebből vérzik. Egyrészt autóban nem praktikus. Sajnos, nem én döntöm el, hogy milyen fejegység legyen abban a verdában, amit épp alám tolnak. A másik gond az, hogy van már egy BT audió eszköz a karomon (Huawei Talkband). Ahhoz, hogy netes hívásokhoz is tudjam használni, a média hangot is át kell rá küldenem (régi Android betegség, hogy a VOIP az nem telefonálás, hanem médialejátszás). Amilyen mákom van, biztos, hogy "összeakadna" a két BT audió eszköz. Vezetékes fülessel nincs ilyen gond, mert annak alapértelmezetten magasabb a prioritása. De, nem tudok olyan lehetőségről, hogy A2DP eszközöket lehetne priorizálni. A színes-szagos ficsőrök hegyezése helyett, inkább az ilyen problémákat kellene megoldani az Androidban.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#29) Depression válasza #46922752 (#27) üzenetére


Depression
veterán

Van, akinek nagy a 6,75", az megveszi a kisebbet. Nem hiszem, bárkit zavar, hogy van másik note is, privilégium meg egy sokmilliószámra gyártott eszköznél? Mint az apple-nél, hogy áttól különleges valaki?
Privilégium itt az s-pen, az meg benne lesz mindkettőben.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#30) #46922752 válasza Depression (#29) üzenetére


#46922752
törölt tag

Azért meglehet nézni, hány Note jön szembe az útcán. Persze nem is felvágás miatt. Nyilván az veszi meg, akinek kell a ceruza.

[ Szerkesztve ]

(#31) Polarstar válasza #46922752 (#30) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Király az aláírásod!!! :DDD :R :R

De azzal egyet kell értenem, hogy a ceruzás képességek nagyon vonzóak.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32) Joe.36


Joe.36
addikt

Nekem jobban tetszik a Note-9 megoldása, nagyon nem tetszik az a luk.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#33) #40359168 válasza #46922752 (#14) üzenetére


#40359168
törölt tag

Nem véletlen, hogy alapjáraton “front camera” a megnevezése, egyébként pont az üzleti szférában nem ritkák az akár konferencia-videohívások. Szelfire (is) messze alkalmasabb a hátlapi főkamera amúgy, csak ugye úgy nincs preview a kacsaszájhoz. Mindettől függetlenül ez a lyukas megoldás még a notch-nál is sokkal idegesítőbb megoldás.

(#34) #46922752 válasza #40359168 (#33) üzenetére


#46922752
törölt tag

Egyer értek mimdenben. :R
Én maradok note 9en. Majd ha megoldják esetleg a következőkben, hogy ne legyen egy plecsni a kijelzőn, akkor váltok.

Polarstar. Köszi. :DDD

(#35) Cultus


Cultus
tag

Gyönyörű ez a telefon, de nálam az S 10 + kimaxolt mindent amire szükségem van! Gyakorlatilag egyetlen pici negatívumot sem tudnék rá mondani, ráadásul ez a zöld szín nálam csak az S8 orgona szürkéjével vetekszik szépségben! :)

"Ha valakinek több boldog perce volt, mint ami fájt, az álljon elém, és árulja el a titkot, amit talált."

(#36) Somatom válasza Cultus (#35) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor húzd ki az S10+ oldalából az SPen -t és próbálj meg rajzolni vele a kijelzőre! Mindjárt szembeötlő lesz a különbség. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#37) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Na basszus.

S10 tulajként most nagyon beindult a nyálelválasztásom egy Note 0-re. Gyönyörű az a telefon. kár hogy már tolerálhatatlanul nagy számomra...de korábban egy S10-re is ezt mondtam volna.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#38) Cultus válasza Somatom (#36) üzenetére


Cultus
tag

Próbáld meg értelmezni is amit leírtam, és annak tudatában kommentelni!
Segítek!

"Gyönyörű ez a telefon, de nálam az S 10 + kimaxolt mindent amire szükségem van!"

:C

"Ha valakinek több boldog perce volt, mint ami fájt, az álljon elém, és árulja el a titkot, amit talált."

(#39) Somatom válasza Cultus (#38) üzenetére


Somatom
veterán

Ennek a kütyünek az SPen a lényege. Ezért hívják Note -nak és ez különbözteti meg a többi telótól. Ha neked erre nincs szükséged, akkor érthető, hogy az S10 kimaxol. Csak tök fölösleges megírnod egy Note -ról szóló cikkben.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#40) Cultus válasza Somatom (#39) üzenetére


Cultus
tag

Ennyi erővel, vajon hány hozzászólást lehetne fölöslegesnek kikiáltani? Itt és máshol is. Egyebek mellett a tiedet is.
Mert ezt figyelembe véve, csupán puszta rosszindulatú kötekedés és fölösleges hiszti, amit most csinálsz.
Persze toporzékolj csak, ha ez okoz kielégülést! :)

"Ha valakinek több boldog perce volt, mint ami fájt, az álljon elém, és árulja el a titkot, amit talált."

(#41) Somatom válasza Cultus (#40) üzenetére


Somatom
veterán

Lehengerlő az érvelésed, csak semmi köze a Note 10 témához. Másról viszont nem kívánok diskurálni veled.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42) Depression válasza Cultus (#40) üzenetére


Depression
veterán

Amíg nem használtál note-ot, nem tudhatod, hogy mire vágysz (nem az, amire szükséged van) egy telefonban. Mert amire szükséged van, az a víz, kaja, és fűtés, telefonban meg net, és telefonálni lehessen vele.
Amikor meg ráérzel az s-pen lehetőségeire, onnantól kezdve nagyon nehéz visszaváltani, mert sokkal bonyolultabb lesz nagyon sok minden. Ezek olyan apró dolgok, amiket tesztek meg sem írnak, mint pl. screenshotból kivágni egy részletet, bekarikázni a fontos dolgot, gyorsjegyzet...
Nekem sincs szükségem ezekre, de nagyon hiányoznak ezek a funkciók.

De mehetnék én is a telefonod topikjába, és leírhatnám, hogy a Nokia 2-es telefonom (használok most ilyet is) mindent tud, amire szükségem van. Tetszik érteni? :F

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.