Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sonec


Sonec
tag

57Évesen nagyon jól nyomod a gépet ;)
Jó kis cikk lett.

Persze ha a nagyszülőket kéne megtanítanom 60Évesen abból nem lenne semmi :DDD

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#2) BloodRay


BloodRay
veterán

Jó kis írás lett és remélem sok örömödet leled a telefonban.
Nekem is tetszik nagyon, anno benne volt ő is a pakliban mikor telefont cseréltem fél éve. :K
Ja és csak annyit tennék még hozzá, hogy aki küldte jó ember. :R

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3) Thrawn


Thrawn
félisten

Valamit nem értek.
Eddig miért nem írtál Logoutra? :F

Időnként benézek az E52 topikba és nem egyszer előfordult, hogy kuncogni kezdtem azon ahogy "okítod" a betévedőket :D A tervezett találkozón is elgondolkodtam,hogy leugrok Szegedre, de nem tudom hogy áll a dolog. Egy élmény volt olvasni, remélem lesz több is még :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4) domi007


domi007
őstag

naon jó írás, mást nem tudok hozzászólni :)

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#5) celeron


celeron
senior tag

Nekem is tetszett az írás nagyon. :)
És bizony ma sok rossz emberrel fut össze az ember...de még mindig több a jó ember, nincs miért aggódni, még ha a számuk valahogy eltörpül a kevés rossz ember mellett. És itt jön be a képbe a szemlélet, amit te is felemlegetsz a cikkben, egyszerűen ne vegyük észre a kevés rossz embert, és meglátjuk a sok jó embert. :D

(#6) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Jó sztori.Jó írás.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#7) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Durva sztori! :Y
Ha nem jött be neki a teló miért nem adta el? 30ért bárki azonnal megvette volna.
Ja hogy teltház van....

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#8) ViZion


ViZion
félisten

Le a sapival, nagyon jó írás! :R
A szomorú az, h tényleg "félni kell" az emberektől, mert mézes-mázas módon b¤sznak át. Üdítő kivétel ez a fenti cikkben.
Egyik barátom elajándékozta régi LG KP500-át, mire kérdőre vontam, h ajándékba? Hiszen pénzt is kaphatott volna érte, mégha nem is mai teló...
Erre azt mondta, h erdélyi magyar lány (azért ez fontos szerintem :) ) a barátja, és elromlott a telefonja... örültem, h ilyen jó fej a komám.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#9) Magnum_


Magnum_
nagyúr

más nem tudok, csak ennyit: :R

I humbly and respectfully decline™

(#10) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Kitartás! :)

(#11) Gergő_


Gergő_
őstag

Tényleg jó kis írás. :)
A laposodnak mi a baja? Nem hiszem hogy nincs itt valaki aki ne tudna rajta segíteni...

(#12) Napfénysüti

Érdekes és jó írás. :R Használd egészséggel az E52-őt. Nekem E51 volt és nagyon szerettem alig bírtam megválni tőle. :(

Més que un club!

(#13) Lenry


Lenry
félisten


beszarás :)

használd egészséggel a telefont :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) JanFe


JanFe
aktív tag

Jo kis iras. Tetszett :)
Hasznald egeszseggel a telefont.

"There is nothing permanent except change"

(#15) atom87


atom87
aktív tag

Jó volt olvasni, én is meglepődtem volna, az biztos!

Jól írsz, jó olvasni! Nem írnál máskor is ide?? :) Jah, nekem egy fehér E52-őm van március óta. "ez a telefon sajnos qrwajó"

Kawasaki z1000

(#16) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

:R
Vannak még csodák.
Nem is az, hogy értéktárgy - mert van aki ennél nagyobb értékeket visz le a kuka mellé. Hanem a gesztus. :K

(#17) Pukkancs


Pukkancs
tag

A közepe meglepett, az írásod pedig nagyon jó és megragadó, főleg a hasonlat az arckifejezésed és a hörcsögök reakciója között (imádom a hasonlatokat).

[ Szerkesztve ]

(#18) talmida


talmida
Közösségépítő

Köszi, hogy megosztottad az örömödet velünk! ;) Remélem az egészséged is megjavul! :R

IN GOD WE TRUST!

(#19) WolfheartGR


WolfheartGR
őstag

..zzeg. Majdnem belehamuztam a sörömbe úgy elcsodálkoztam ezen a cikken. :D
Még sok ilyen kellemest. :)

Részemről maradok Sony Ericsson ágon (még akkor is, ha ez most épp orális ág, mivel a Z770i-m szoft frissítés óta orosznak hiszi magát).

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#20) old rocker válasza Sonec (#1) üzenetére


old rocker
veterán

így egyben válaszolok mindenkinek:
Köszönöm az elismerő szavakat; persze az, hogy 57 éves leszek, nem sok mindent jelent a fiziológiás elhasználódásomon kívül, mert olyan infantilis vagyok, mint ide a játszótér. Ugyanakkor vannak pillanatok, - rossz pillanatok - amikor úgy érzem magam, mintha a tulajdon nagyapám lennék.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21) old rocker válasza Thrawn (#3) üzenetére


old rocker
veterán

Ezentúl valószínűleg többet fogok ide írni. De az is nagyon valószínű, hogy nem mindig ilyen derűseket...
thx

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#22) Mócerátor


Mócerátor
újonc

A cikkírót jó pár éve ismerem egy másik fórumból. Tisztelem és kedvelem mert egy rendkívüli személyiségről van szó. Olvassátok, sokat tanulhattok tőle.

Cs.T.

(#23) old rocker válasza Mócerátor (#22) üzenetére


old rocker
veterán

én, mint rendkívüli személyiség? Hinnye...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#24) ben11 válasza Sonec (#1) üzenetére


ben11
őstag

Kíváncsi voltam mikor találsz rá a logout-ra, itt volt az ideje.
Jó olvasni az írásod, köszönöm az élményt!

(#25) Gebriel


Gebriel
veterán

"...élet sosem olyan, mint amilyennek látszik..."
Dehogy nem, csak olyan mint amilyenek látjuk ;)

[ Szerkesztve ]

(#26) Mócerátor válasza old rocker (#23) üzenetére


Mócerátor
újonc

igen Te!

.. vén zsivány!

(#27) old rocker válasza ben11 (#24) üzenetére


old rocker
veterán

Ma benyomtam egy másikat... Majd...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#28) old rocker válasza Mócerátor (#26) üzenetére


old rocker
veterán

Azért egy privátban megírhatnád, ki vagy, mert csak sejtéseim vannak - barkochbázni meg sosem szerettem...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#29) Thrawn válasza old rocker (#27) üzenetére


Thrawn
félisten

Tanulságos lesz az is :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30) unyadavid


unyadavid
senior tag

ReSPeCT :R

(#31) sunsaw


sunsaw
tag

Adakozni jó dolog, én rendszeresen csinálom, nagyon jó érzés, az emberek hálája számorma mindig is többet ért, mint a pénz! Aki még nem csinálta, próbálja ki, marhajó érzés! Elmész valami beteg gyerekek közé, viszel nekik valami játékot vagy édességet, mesélsz nekik... garantálom, este úgy alszol el, hogy ez volt életed legjobb napja! ;)

[ Szerkesztve ]

Windows Phone 7 Developer

(#32) old rocker válasza sunsaw (#31) üzenetére


old rocker
veterán

bocs, de erről azért eszembe jutott az ősrégi vicc, hogy a boxoló szerint is jobb adni, mint kapni...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#33) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Hát ez a sztori erősen meglepett engem! Arra még emlékszem én is, mikor mondtad neki, hogy inkább küldje el neked az e52-est, minthogy kihajítsa az ablakon, viszont álmomban sem gondoltam volna, hogy valóban megtesz ilyet az ember, hogy egy 60-70 ezer forintos telefont csakúgy elküld egy vadidegennek! Váratlan fordulatokkal van teli az élet.
A fejleményekre és a tapasztalatokra viszont kíváncsi lennék , hogy valóban olyan nagy szakadék lehet két e52-es között?!

meg

(#34) Norbi21


Norbi21
senior tag

Nagyon jó írás lett, le a kalappal előtte :R! Aki meg odaadta, biztos jó ember, egyébként nem csinálna ilyet.

(#35) old rocker válasza peugeotmate (#33) üzenetére


old rocker
veterán

Hát, én sem gondoltam rá ...
Nincs szakadék,egyáltalán. Szokni kell a két telefon billentyűzete közötti minimális különbséget, más semmio.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#36) -Maci-


-Maci-
őstag

Jó kis írás, mester! :K

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#37) skater19


skater19
csendes tag

eléggé meglepődtem, amikor elolvastam ezt...
hát igen, vannak még jó emberek, de sajnos nagyon kevés... és az a tapasztalat, h egyre kevesebb...

(#38) biker


biker
nagyúr

ez örömteli.
én is intéztem már megszorult fórumtársnak laptopot, de az kidobásközeli cucc volt, és barátomtól ment neki, aki barát szintén, szóval nem 100% vadidegen. (csak a feladó és a címzett nem ismerte egymást)

ilyenekért érdemes olvasni :R :R :R

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#39) Eastman


Eastman
őstag

Szép történet. Mind a kettőtöknek köszönöm! Nagylelkű az ajándékozó fórumtárs.

...mindig azt mondom, hogy egy gesztust el is kell tudni fogadni. Jó olvasni az örömöd. Én egy Stratót örököltem egy elhunyt Barátomtól. Nagyon meglepődtem, gondolhatod. Sajnos nem tudom Neki megköszönni. Néha csak ülök a szőnyegen és csodálom a hangszert.

...aztán kitekerem a Gain-t. ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#40) old rocker válasza Eastman (#39) üzenetére


old rocker
veterán

A legszebb - és a legszomorúbb, legocsmányabb - történeteket az élet írja...

Miket szoktál játszani a stratocasteren?

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#41) Eastman válasza old rocker (#40) üzenetére


Eastman
őstag

Blues & Rock & Roll. :)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#42) old rocker válasza Eastman (#41) üzenetére


old rocker
veterán

helyes:-)))

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#43) wody21


wody21
tag

Köszönöm szépen, nagyon jó volt olvasni!

(#44) B1T3


B1T3
addikt

Ugyan csak most kerítettem sort a cikk elolvasására, de semmit nem von le az értékéből az eltelt idő; öröm volt olvasni. :)

(#45) moonlight115


moonlight115
tag

Tetszett. Néha történhet valami jó is a zemberrel..... :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.