Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Gratulálok a sikeres részvételhez! Szerintem ez is nagyon szép eredmény, nem vallottál szégyent. A gumik a gépeden, pontosan milyen gyártmányúak? És méretűek?

(#2) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Szép teljesítmény, gratulálok! :C :C :C

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#3) norbee2244


norbee2244
senior tag

Ajánlom figyelmedbe a következő hétvégén esztergom környékén megrendezésre kerülő hegyi időfutamot..ott lehet rakni rendesen neki:) (google/ esztergomi küllőszaggatók oldalon megtalálod)

Az első mindig a legnehezebb/legjobb azt hiszem és a leg maradandóbb is..én is szívesen megyek vissza ahol elkezdtem

(#4) PCrevRM válasza Stirlitz (#1) üzenetére


PCrevRM
tag

Ilyen.

We are Outcast Consensus 1

(#5) Xirtam


Xirtam
veterán

Ügyi! ;)

(#6) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Gratulálok, első nekifutásra a 4. hely nagyon szép eredmény!

(#7) rainmen


rainmen
aktív tag

Szép teljesítmény, csak így tovább!
Gratula a 4. helyért. :C

(#8) zabu


zabu
tag

Köszönöm mindenkinek.
Jövőre ígérem jobb helyezés lesz :)

Stirlitz: Maxxis Detonator amit PCrevRM írt, a mérete pedig 1,5-ös.

norbee2244: köszi azn infót, utánanézek!

(#9) lapa


lapa
veterán

nekem erről a régi szép országos mtb cc futamok jutnak eszembe. azok a rajtok azóta is kiheveretlen stresszt okoztak számomra. ugye ott amatőr kategóriában elindult 80 ember egy aszfaltút szélességben, ebből mondjuk jó ha 40 tudott kerékpározni. nagy élmény volt, ahogy estek-keltek a népek az ember előtt. mindez ugye még meg volt toldva a yello - race című számmal, hogy az egyébként is felfokozott hangulat még stresszesebb legyen.

(#10) norbee2244 válasza zabu (#8) üzenetére


norbee2244
senior tag

Ha jösz jelezz privátban én balcsi kör után megyek ha minden igaz..picit fáradtan,de ott leszek :U

(#11) zabu válasza norbee2244 (#10) üzenetére


zabu
tag

most látom, aznap nekem sajnos nem jó, mert egy barátom szülinapját ünnepeljük :(
majd legközelebb
viszont ha lesz még valami ilyesféle akció akkor szólj légyszi

(#12) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Gratulálok az eredményhez! :C Utána, ha beiktattál valami forró italt egy kényelmes fotelben ülve, tuti jól tetted. :K

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#13) zabu válasza JetiRulez (#12) üzenetére


zabu
tag

sajnos nem. megfáztam amikor vártuk az eredményhirdetést. még mindig nem vagyok jól :(

(#14) norbee2244 válasza zabu (#11) üzenetére


norbee2244
senior tag

Én országutis vagyok nálunk ez a vége kb..:) jövőre péttel kezdődik az időfutamok sora oda 100,hogy megyek le..hova valósi vagy?Ha közelben vagy néha-néha beszervezlek közös edzésekbe

[ Szerkesztve ]

(#15) zabu válasza norbee2244 (#14) üzenetére


zabu
tag

Győrben élek, amúgy nem hinném, hogy bírnám a tempótokat. :U

(#16) norbee2244 válasza zabu (#15) üzenetére


norbee2244
senior tag

Mi sem mindig megyünk mint az állat :)) Mi Velencei-tó környéke..akkor sajnos ez nem jött össze

(#17) JetiRulez válasza zabu (#13) üzenetére


JetiRulez
őstag

Akkor jobbulást! ;)
A következő verseny remélem jobb időben lesz.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#18) rainmen válasza zabu (#13) üzenetére


rainmen
aktív tag

Javasolt egy kis rumkúra, mondjuk STROH-val. Személyes ajánlás, nekem bejön. :K

(#19) zabu válasza rainmen (#18) üzenetére


zabu
tag

Köszi a tanácsot. Tegnap volt egy kis sör-kúra :) Az nem használt :F

(#20) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Gratulálok! Lassan már én is kipróbálnám magamat egy megmérettetésen! :)

meg

(#21) KG.


KG.
tag

Grat az első versenyedhez, és a kitűnő 4. helyhez :C , üdv a bringások közt :DD , énis versenyszerűen bringázok 5éve (Trial), az első verseny számomrais hatalmas élmény volt, azóta is az ott szóló egyik zene a csengőhang a telefonomon, szép emlékek! :K

[ Szerkesztve ]

Ha érdeklődsz valamelyik termékem iránt, írd le melyik hirdetésre hivatkozol!, nem vagyok gondolatolvasó hogy kitaláljam!

(#22) zazahoho


zazahoho
őstag

garutáció a befektetett munka mindig meghozza gyümölcsét :R

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#23) zabu válasza KG. (#21) üzenetére


zabu
tag

:R én is triáloztam több mint két évig, de túl drága volt és inkább túladtam a bicajomon.

(#24) Chaud


Chaud
csendes tag

Elsőre 4. hely, grat, szép teljesítmény :C

(#25) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

16 km-et 35 perc alatt tekertél le? Mi vagy te, terminátor? :D

(#26) zabu válasza Krugszvele (#25) üzenetére


zabu
tag

Ez azért van mert hegyes dombos vidék volt sáros és kanyargós :)
Amire a legbüskébb vagyok az a 35kilométer 56perc alatt :U

(#27) Flow


Flow
senior tag

Na, akkor itt is gratuálok, nem csak a teljesítmény, hanem az írás miatt is. Remélem tekerünk még közösen (hosszabban).... :R

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#28) JanFe


JanFe
aktív tag

Gratulalok az irashoz es a versenyhez is. :)

"There is nothing permanent except change"

(#29) kissthomas


kissthomas
csendes tag

Csatlakozom az előttem drakulálókhoz :) Én egyenlőre feladtam a bringázást, mivel tavaly 2 országúti versenyem nyúlták le bp-n :S
Most spinning-re álltunk rá teljesen haverral, egész jó kis téli sport lehet azoknak akik fáznak kinn tekerni ilyenkor. Eszméletlen feelinges, és talán végre formába is jövök, csak ajánlani tudom a hidegebb időszakra :)

ThomaS

(#30) zabu


zabu
tag

Köszönöm mindenkinek :) :R

(#31) brownus


brownus
veterán

gratula!:)

(#32) rétisün


rétisün
veterán

elsőre 4. hely, nagyon jó kezdés :C csak így tovább!
bicajos topik a logouton.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#33) Gondar


Gondar
tag

Ezek a gumik adják :O

(#34) Franklin


Franklin
addikt

"Egy átlagemberhez képest viszonylag sokat biciklizek. Körülbelül évi 3000 km-t."

Ez még nem is olyan sok, havi 250 km, ennek fényében külön gratula a 4. helyhez.

Én is nemrég kezdtem el tekerni hobbiból, haverokkal heti 1-2-3 alkalommal megyünk rövidebb távokat, de így is 400 km-t megyek havonta.

Versenyen azért még nem mernék elindulni :-)

(#35) zabu válasza Franklin (#34) üzenetére


zabu
tag

azért írtam átlagembert :) mostanában én is rá akarok állni hogy többet tekerjek, de nincs sok időm, főleg, hogy elkezdődött a suli :W

(#36) norbee2244 válasza zabu (#35) üzenetére


norbee2244
senior tag

Pedig suli mellett is lehet bőven:) nekem így is megvan a heti 2-300km-em :K

(#37) zabu válasza norbee2244 (#36) üzenetére


zabu
tag

Azta, az nagyon jó. Tekernék többet , de járok még heti 3edzésre, ha jól megy minden akkor heti 5 lesz belőle hamarosan, és +1tánc. :DDD

(#38) Geri9159


Geri9159
tag

Grat elsőre 4.hely. :C Én is szeretek bicajozni a Móri karika nevű jótékonysági kör túrán szoktam részt venni. Az ugyan nem verseny de élvezetes. :)

(#39) norbee2244 válasza zabu (#37) üzenetére


norbee2244
senior tag

Persze meg..nekem ez más tészta:)

Geri9159: Hova valósi vagy?Fehérvári?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.