Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

Azt mondd, amit hallani akarnak.

"nincs rá lezsóidő"

(#2) Tomasz72


Tomasz72
tag

Gyere ments meg minket! :-)

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#3) Bird


Bird
addikt

Ha kérdeznek csak bólogass. ;] :DDD Mindenhez értesz, mindenben jó vagy. Imádod a túlórát és kevesebb pénzt szeretnék annál, mint amit ajánlanak.
Így nem lesz baj! :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#4) sketchifun válasza Bird (#3) üzenetére


sketchifun
senior tag

Én evvel máshogy vagyok. Igyekszem a lehető legtöbb pénzért a lehető legkevesebbet dolgozni. :DDD

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#5) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

23 éves vagy, tehát van olyan 15 évnyi munkatapasztalatod, beteg soha nem voltál, gyereket nem vállalsz még egy olyan 50 évig. Mindenhez értesz, hibáid nincsenek, talán csak annyi, hogy néha túl szerény vagy. Amúgy csapatjátékos vagy, de egyedül is tudsz döntéseket meghozni :R

(#6) varga.tamas válasza ^Clown (#5) üzenetére


varga.tamas
tag

"-Mondjon egy negativ tulajdonságot saját magáról!
- Túl őszinte vagyok.
- De hát az nem negativ tulajdonság szerintem!
- Leszarom mit gondolsz"

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#7) csoki46


csoki46
aktív tag

Huhúú :D köszi a sok tippet, megjártam. Nem is volt olyan vészes, lehet azért mert nem múlik rajta az életem, max maradok még egy kicsit itt ahol most dolgozok.
Azért a cég se vette túl komolyan, egy 1x1m-es kis lyukat ahol 3 szék van túlzás tárgyalónak hívni :) Majd a héten értesítenek, hogy hogyan döntöttek. Az állsáról meg annyit, hogy titkárnőt keresnek inkább mint mérnököt :)

(#8) Bird válasza csoki46 (#7) üzenetére


Bird
addikt

Hát nagy reményeket így ne táplálj. ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9) sketchifun válasza csoki46 (#7) üzenetére


sketchifun
senior tag

Bemutattad a titkárnői képesítésedet? Akkor nyertél.

PS: Én most indulok interjúra. Videotechnikai szerelő. Azt sem tudom, mit jelent. :DDD

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#10) varga.tamas válasza csoki46 (#7) üzenetére


varga.tamas
tag

geciség on
nem is vagy mérnök, igy nem interjúztathatnak mérnöki pozira
geciség off

gyakornokként meg amúgy örülj ha fizetnek. Mert biza nem szoktak. IT szektorban legalábbis...

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#11) csoki46 válasza sketchifun (#9) üzenetére


csoki46
aktív tag

Szerencsére erre nem volt szükség :) Sok sikert neked is!

varga.tamas

Nyilván nem, senior mérnöki állást szeretnék, milliós fizetéssel, csupán valamennyire a tanulmányaimhoz kapcsolódó munkát. Később persze lehet, hogy lesz mód tovább lépni. Soha semmilyen munkára nem mondtam azt, hogy ezt nem vállalom mert megalázó/többet érek ennél. Így is örülni fogok ha összejön :)

Bird:
Egy minimális remény azért van bennem, ha már behívtak akkor az önéletrajzom alapján csak alkalmas lehetek a munkára.

(#12) tomiii.


tomiii.
aktív tag

Én az első olyan állásinterjúmon, ahova kellett valamiféle tudás(technikusi szakma, bár csak nyári munka keretén belül egyetem kezdésig) Utólag visszagondolva folyton azt ismételtem, hogy mindenképpen autóipari területen szeretnék dolgozni, repeat, repeat, repeat. Na, mondom ide se hívnak többet, köv. héten behívtak a cégvezetővel angolul beszélgetni. Angol beszélgetés nem volt, de ott is értetlenkedtem. Ezután végkép elment minden reményem :D Aztán másnap hívtak, hogy 2 nap múlva kezdek, de mondom szakmám sincs, csak 2 hét múlva, nem számít, csak menjek. Előtte levő években meg minden simán ment, szóval eddig még pozitív az interjúztatás. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) juliabrilke


juliabrilke
addikt

10 állásinterjúként kapsz egy pöttyöt a pontgyűjtő füzetedbe. :DDD

Nem kell egyébként nagyon parázni. Legyél magabiztos és olcsó. :)

(#14) danih


danih
addikt

Mi ez, Bosch?

(#15) csoki46 válasza danih (#14) üzenetére


csoki46
aktív tag

Céget nem szeretnék írni.

(#16) Bird válasza csoki46 (#15) üzenetére


Bird
addikt

A nickedből ítélve Nestlé?! :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#17) szben05 válasza csoki46 (#7) üzenetére


szben05
tag

Az én első állásinterjúm 19 éves koromban volt 15 ember előtt, akik U alakban körbe voltak ültetve én meg ott ültem velük szemben középen :D

(#18) Bjørgersson válasza danih (#14) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem inkább Takata.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19) Klaus Duran válasza Bjørgersson (#18) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog


;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#20) Bird válasza Klaus Duran (#19) üzenetére


Bird
addikt

TAKATAAAA! Vele vagy inkább rajta heti 40 órában dolgoznék.... :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#21) sketchifun


sketchifun
senior tag

Én tùl vagyok rajta, felvettek. Videotechnikai szerelő lettem. Érdekes. Teccik :DDD

[ Szerkesztve ]

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#22) #73173120


#73173120
törölt tag

Egyszer egy hallókészülékeket forgalmazó céghez mentem állásinterjúra. A hölgy, aki az adott egység vezetője is volt egyben, kb. 28 percet mesélt magáról, és hogy mekkora fantasztikus élmény visszaadni a hallást, és, hogy világ életében ezt akarta csinálni. A baj, hogy az interjú 30 perces volt, és 2 percet késett. Szóval, igazán élmény volt meghallgatni :) NOT.

Érdekes volt, amikor azt kérdezte, hogy képes lennék-e felprogramozni gépen egy hallókészüléket, a megadott beállításoknak megfelelően. Mondom igen. "A kolléganőinknek is hetekbe telt mire megtanulták." én meg visszakérdeztem, hogy és hány informatikus, mint én? "Egy se." Azt hiszem itt volt az a pont, hogy buktam az interjút. Akkor még egyetemre jártam, és megkérdezte, hogy menne-e nekem egy szakmai képzés. Mondom persze, lassan diplomázom, szóval nem gond, ha egészségügyi képzésen kell indulni, még jól is jön, egy újabb képzettség. "Ez OKJ-s, itt nincs annyi idő megtanulni amit meg kell, nem úgy ahogy egyetemen ahol több év áll rendelkezésre. Nekem is ilyen végzettségem van."

Az érzés, mikor olyan felvételiztet, aki fiatalabb tőled, és alacsonyabb végzettséggel bír. Persze nem vitatom el, hogy az adott területen milyen szakmai tapasztalatokkal bír, de az a gagyi műszőrme mellénye azt sejtette, hogy egy hülye picsa aki beszopta magát a helyre.

Cseribe ajánlott minimálbért, ami idővel akár 5-10 ezer forinttal is nőhet. Tudom, én vagyok a hálátlan kutya.

[ Szerkesztve ]

(#23) 426os válasza csoki46 (#15) üzenetére


426os
őstag

A gyakornokok interjújának nem szoktak nagy feneket keríteni. Nálam 1 héten belül visszaszóltak, hogy mehetek, szerintem nem fogják sokáig húzni a döntést nálad sem. Viszont csak akkor van esélyed, ha ment az idegennyelvű beszélgetés is ;)

[ Szerkesztve ]

.

(#24) Klaus Duran válasza Bird (#20) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Túlórát nem vállalnál? ;]

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#25) Bird válasza Klaus Duran (#24) üzenetére


Bird
addikt

Sok lenne... Valamikor regenerálódni is kell?! :D :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.