Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Vajon képes lesz a 2.0 értelmet hozni az okosórák világába?

Finn the human

(#2) tomboy0013 válasza Matada2.3 (#1) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nálam az 1.5-nél is van értelme.

(#3) jacis


jacis
nagyúr

Ez egy jó hír.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4) RaveForce válasza Matada2.3 (#1) üzenetére


RaveForce
veterán

Ertelmet? AI? Vagy ez most mi akart lenni?

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#5) Matada2.3 válasza RaveForce (#4) üzenetére


Matada2.3
veterán

Eddig egy nagyon szűk rétegnek használható az okosóra, azt vettem észre. Annyiszor kifejtettem már, hogy sokkal jobb lenne a conncected watchra fókuszlni, meg az okoskarperecekre. Ezeket csak naponta tölteni kell, és kb. ugyan azt tudják lényegében mint egy withings activité csak kijelzővel.

Finn the human

(#6) RaveForce válasza Matada2.3 (#5) üzenetére


RaveForce
veterán

En is annyiszor kifejtettem hogy csak el kell kezdeni hasznalni.. :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7) buvartacsko válasza Matada2.3 (#5) üzenetére


buvartacsko
addikt

Ezt ki tudnád fejteni? Az Apple Watchom 2-3 napot elmegy egy feltöltéssel, látom rajta az értesítéseket, kezelni tudom a hívásokat is, válaszolni is tudok ezekre, tudom vezérelni a zenét a telefonomról stb stb, millió lehetőség. Ez szerintem több mint amit egy withings activité tud.

Mindezek ellenére én mindennap töltöm, mivel este így is úgyis leveszem, nem ebben alszok, és nem okoz gondot oda rakni az ágyam mellé a dokkolójára.

(#8) dikan válasza buvartacsko (#7) üzenetére


dikan
tag

Én is már lassan egy éve használom a Huawei Watchot és imádom, hogy akárhányszor megnézem a pontos időt látom, ha jött valami értesítésem is. A telefont meg csak akkor veszem elő, ha muszáj. Arról nem is beszélve, hogy a rengeteg áruházból letölthető számlappal végtelen számú órám van. :D

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#9) buvartacsko válasza dikan (#8) üzenetére


buvartacsko
addikt

na igen, nekem is jobban kibír egy napot a telefonom az okosóra óta. :)

(#10) Lord Sidious válasza buvartacsko (#9) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Ez a másik :) ha előveszem a telot, hogy ránézzek egy értesítésre, akkor a válaszok után, még ezt-azt is matatok rajta és ha ezt kikerülöm, a Watch-al, hogy csak a lényegi dolgokra fókuszálok, akkor a telo is jobban bírja. Egy ad-hoc esti céges iszogatásnál nem rossz dolog, ha még hajnali 2-kor is van szufla a telefonba, és tudok egy taxify-t indítani ordenáré módon is, és nem mástól kell kölcsönkérni a telefont, hogy illuminált állapotban a diszpécsertől rendeljek egy "lehúzosfajtájú őstaxist" :D

[ Szerkesztve ]

(#11) Matada2.3 válasza buvartacsko (#7) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nekem bőven elég, hogy tudjam miféle értesítést kapok, amire az előbb említett óra is elég. Nem fontos annyira, hogy mit tartalmaz az értesítés, mert úgyis megnézem telefonról. Küldi az infókat a mozgásomról és egyébről Zenét nem tudok vele váltani viszont az igaz. Hívni nem is akarok, Maps se fontos különösebben. :)

Finn the human

(#12) buvartacsko válasza Matada2.3 (#11) üzenetére


buvartacsko
addikt

Nálam pont az a cél, hogy ne kelljen folyton elővenni mindenféle értesítés miatt a telefont a zsebemből, főleg ilyenkor télen 5 réteg ruha mellett. Sokkal kényelmesebb hogy az óra instant mutatja az üzenetet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.