Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AMD Power


AMD Power
titán

Már jönnek is javítások. Persze ez nem baj.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2) Chrys_


Chrys_
addikt

A sok hülye vásárló meg első akar lenni, aki birtokolja. Sosem értettem, miért jó egy kütyüért akár 1 hétig is sorba állni. Aztán meg szidják, hogy milyen szar, mert valami nem 100%-os.

(#3) ViTToRe válasza Chrys_ (#2) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Ezért jobb várni a legújabb telefonokkal... Lásd N95. Mindenki megvette anno 180 ért és szidták a szar meg a sok hibát hozták fel. Annak a telefonnak is kellet X idő amire a legtöbb hiba javításra került. Sokan ezt nem gondolják végig, és vásárlás után döbbennek rá mit is vettek.
(N95 csak egy példa volt, mondhattam volna mást is de most hirtelen ez jutott eszembe sry :B )

[ Szerkesztve ]

(#4) joey04 válasza Chrys_ (#2) üzenetére


joey04
titán

Normális esetben egyetértenék de itt a vevők elkapkodják pár nap alatt az egész készletet aztán aki erre játszott az meg leshet.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) Remittenda


Remittenda
aktív tag

"Javításra került továbbá a gombokra való lassú reagálás"

Hogyan, tettek bele gombokat? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#6) AMD Power


AMD Power
titán

258MB lett ha jól tudom.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7) azbest válasza joey04 (#4) üzenetére


azbest
félisten

Nem állt le a gyártás, 1-2 hónap és nem kell sorbanállni hozzá ;) Hamar telítődik a "rögtön, azonnal, most akarom" piac, utána már olyan lesz, mint bármelyik másik teló.

(#8) papi77


papi77
addikt

itt azt írják,h nem valami jó!

Az első: NOKIA 1611

(#9) Chrys_ válasza joey04 (#4) üzenetére


Chrys_
addikt

Mondjuk úgy, hogy elkapkodják az első példányokat, utána jön úgyis a köv. szállítmány (és még olcsóbb is lehet, persze nem biztos).

(#10) Chrys_ válasza ViTToRe (#3) üzenetére


Chrys_
addikt

Én az Intel új procijával leszek így. Nem veszek első körben, túl sok dolog lesz benne újdonság. Majd jövő nyártól lesz értelme komolyabban elgondolkodni rajta, addigra biztos kiderül néhány gebasz.

(#11) lúzer válasza Chrys_ (#10) üzenetére


lúzer
veterán

melyik új procira gondolsz?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#12) literkóla válasza lúzer (#11) üzenetére


literkóla
csendes tag

Nehalem

BME GTK

(#13) Chrys_ válasza lúzer (#11) üzenetére


Chrys_
addikt

Mittudoménmicsoda i7 (Nehalem).

(#14) gerilee válasza papi77 (#8) üzenetére


gerilee
aktív tag

Valóban nagyon rossz, ha olyanok is fórumoznak, akik képtelenek kultúrált véleménynyilvánításra, de biztos, hogy ezt akartad linkelni? :)

Viszont [itt] tényleg azt írják, hogy nem jó...

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#15) papi77 válasza gerilee (#14) üzenetére


papi77
addikt

Jaj,bocs :B ez az

Az első: NOKIA 1611

(#16) Csigger válasza papi77 (#15) üzenetére


Csigger
őstag

ez az én hszem! :D
dejó, hogy híres leszek, csakhogy ebből indulnak a pletykák!

használgatom már a 2.0.2es szoftot, a GPS mostmár magára talált, az meg hogy nem működik nekem a 3G azzal meg az lehet a baj nagy valószínűséggel, hogy régi a SIM kártyám! :)

csak, hogy pontosítsak egy kicsit!

Apple and Android user

(#17) Ombi5 válasza Chrys_ (#9) üzenetére


Ombi5
őstag

First generacios szifon se lett olcsobb,bar rogton 2 het utan visszavettek arabol,de most ugye mas a helyzet joval olcsobban adjak ,igaz husegre!! szal kizart,hogy ennel is olcsobb lenne!!! :DD :))

(#18) papi77 válasza Csigger (#16) üzenetére


papi77
addikt

Én úgy tudom,h nincs köze a sim-hez!!! Egyébként sokan írták,h nincs v.mi rendben a 3G-vel,+ az új szoftverrel!

Az első: NOKIA 1611

(#19) Csigger válasza papi77 (#18) üzenetére


Csigger
őstag

jaja, már írtam a másik topicba, hogy egy full restore nekem megjavította a dolgokat! a 3G is megy már a GPS is rendesen műxik, de egy két helyen még lehetne csiszolni a szofton! remélem a 2.1 ben már minden javítva lesz!

Apple and Android user

(#20) Ombi5 válasza papi77 (#18) üzenetére


Ombi5
őstag

Jo munkahoz ido kell!! N95 emlekszel meg ,mikorra lett "jo"?! :)) :DD

DE ez elmondhato az sepxxx szeriakra is! :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.