Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shodan


Shodan
addikt

Már kb. 1 hónapja elérhető, de csak US telefonszámmal!

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#2) Magnum_


Magnum_
nagyúr

bár le tudnám tölteni :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#3) Lirion válasza Magnum_ (#2) üzenetére


Lirion
addikt

Jó lenne, de így csak marad a nyálcsorgatás, mert nálunk nem érhető el, mint ahogy a japán telefonok sem...

(#4) gerilee


gerilee
aktív tag

Nemtudom miért, de erről a cikrről a klasszikus jut eszembe, amikor 2 vidéki "angolul" beszélget
- Stone fire?
- No, now sky... :)

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#5) Balinov


Balinov
félisten

Uiq3,lesz?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6) Balinov válasza Balinov (#5) üzenetére


Balinov
félisten

mostanaba nem,mert a signup resznel csak WM ill. Nokia symbian a valasztasi lehetoseg...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7) Morden24


Morden24
nagyúr

Ez végleg megmarad usák unikvitásnak, vagy később tervezik a civilizáció másik végére is elérhetővé tenni?

Sectumsempra - For Enemies

(#8) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Most töltöttem le, egy hasra beírt amerikai mobilszámmal. :D
E-mailben kaptam meg a letöltőlinket.

A helyesírási hiba javítva! ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#9) kp78


kp78
addikt

"ingyenes Skyfire leső publikus" egy kis helyesírási hiba :U

(#10) Murderer69 válasza Viktor0610 (#8) üzenetére


Murderer69
őstag

kösz a tippet Viktor :D épp most telepítem :DDD

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#11) Murderer69


Murderer69
őstag

F@sza de nem müxik kéri a mail címet meg a jelszót beírom amit ott megadtam és nagy semmi exit az csá...

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#12) Morden24 válasza Viktor0610 (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

Már pár órája ezt én is megeresztettem, de azóta sem jött meg a mail.

Sectumsempra - For Enemies

(#13) Shodan válasza Viktor0610 (#8) üzenetére


Shodan
addikt

A telepítővel nem érsz semmit.
az itt is megvan: [link]

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#14) erdoke válasza Murderer69 (#11) üzenetére


erdoke
titán

Miféle jelszót? :F

A legjobb aláírás a héten

(#15) Murderer69 válasza erdoke (#14) üzenetére


Murderer69
őstag

amit megadtam letöltéskor :D eszem annyi amennyi látszik gondolom amit kér azt smsben kapja meg az ember :B

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#16) Shodan válasza erdoke (#14) üzenetére


Shodan
addikt

azt a jelszót amit a megadott teszámra elküldenek gondolom.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#17) Morden24


Morden24
nagyúr

Na hát nekem is megjött a mail-em, fel is raktam (Diamond), de kb. addig is tartott.

Elég érdekesen jelenik meg, nevezetesen a browser fele nem látszik. Ment is a kukába.

Sectumsempra - For Enemies

(#18) Morden24


Morden24
nagyúr

Dupla, sorry.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#19) erdoke válasza Murderer69 (#15) üzenetére


erdoke
titán

Nekem működik, viszont a program nem kezeli rendesen sem a QWERTY-t, sem a D-padot. Kuka.

A legjobb aláírás a héten

(#20) Murderer69 válasza erdoke (#19) üzenetére


Murderer69
őstag

akkor nem veszítettem semmit sem :D

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#21) asadasad22


asadasad22
őstag

nem bírok belépni, azt mondja h hibás email vagy jelszó.. a weboldalukon beenged ugyanazzal.

(#22) opera11


opera11
tag

A megoldás nem lenne rossz, de

-Nem az Opera Mini ellenfele, mert Symbian és WM-ra van, az Opera Mini pedig minden Javás telefonon megy.

-A fentiek értelmében ez az Opera Mobile 9.5 vetélytársa lehet, de ha van benne a Flash, meg videó támogatás, akkor meg mi a frásznak kell a html oldal tömöríteni, amikor az csak pár kb, egy flash meg a pár nagyságrenddel nagyobb.

-Plussz rengeteg WM és Symbain telóban van Wi-fi, akkor meg mindegy, hogy mennyi adatot töltesz le....

Szóval jó, jó, de minek... Egy kicsit az az érzésem, hogy az Opera Minit és Opera Mobilet gyúrták össze, csak rosszul....

[ Szerkesztve ]

Vicces aláírás helye

(#23) old rocker válasza Viktor0610 (#8) üzenetére


old rocker
veterán

Akkor veled kivételeznek, mert én is így jártam el, de francot se kaptam,nem e-mailt. Tetejében, ha jól értelmeztem a szöveget, a konkrét letöltést sms-ben küldik, e-mail-ben meg a rizsát.

Emberek! Akinek sikerült esetleg feltelepítenie, annak hogyan jött össze? Kipróbálnám az E51-re...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#24) Pajoz válasza old rocker (#23) üzenetére


Pajoz
őstag

Mint,ahogy már írták,jelszó hiányában hiába telepíted fel.Nem fog menni.
Mindenesetre haladhatna gyorsabban a tesztelés.08.01-én azt írták emailben,hogy windowsra már 02.08.-án kiadták.Valamikor ezután kezdődött a Nokia N-E szérias tesztidőszak. De csak az amerikás júzerek számára.

(#25) erdoke válasza old rocker (#23) üzenetére


erdoke
titán

Beregisztráltam, aztán a mailben kapott PC-s letöltő link segítségével adtam meg jelszót, kiválasztottam, hogy PPC vagy Smartphone, majd letöltöttem mindkettőt. Átküldtem BT-n telefonra a CAB fájlt, aztán telepítettem. Első indításkor (telepítés végénajánlotta, hogy indíthatom) megkérdezte az email címet és a jelszót, majd jól kilépett. Utána normál módon indítva már gond nélkül elindult, viszont a QWERTY-n nem működik a szám-betű váltás, és a számos gombokról csak számot hajlandó bevenni, így címet megadni szinte lehetetlen. A navigációs pad se működik rendesen az esetek felében. Szerintem hulladék, kár erőlködni a letöltéssel.

A legjobb aláírás a héten

(#26) old rocker válasza Pajoz (#24) üzenetére


old rocker
veterán

Kösz, mindkettőtöknek, akkor nem is erölködök vele.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#27) hamtaro


hamtaro
csendes tag

ez fantasztikusan jo,el az egesz bongeszo,mint az asztalin,nokia n80-on nyomom.
Sehol nincs ehhez az opera,sem a nokia beepitett bongeszoje.
minden bejon rajta..iwiw,freemail youtube...csak lassucska meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.