Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Pompi válasza ,,no name" (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Immáron Nokia 5800 XpressMusic és Nseries N97 számára is elérhetővé vált a Nokia Maps 3.0 újabb béta változata"

Immáron és is. Ez a két kulcsó ebben a mondatban. Tehát nem csak ezekre, hanem már ezekre is elérhető.
A hírben levő linkre kattintva egyébként megtudható a teljes listája azoknak a telefonoknak amik kompatibilisek az új bétával:

Maps 3.0Beta works with Nokia devices based on:

- S60 3rd Edition Feature Pack 1 (E63, E66, E71, E90 Communicator, N81, N81 8GB, N82, N95, N95 8GB)
- S60 3rd Edition Feature Pack 2 (E55, E75, N78, N79, N85, N86 8MP, N96, 5320 XpressMusic, 5630 XpressMusic, 5730 XpressMusic, 6210 Navigator, 6220 Classic, 6650, 6710 Navigator, 6720 Classic)
- S60 5th Edition (5800 XpressMusic & N97)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3) plus44


plus44
veterán

Nagyon jól fejlődik a NM, eléggé használható cuccnak tűnik.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) Endr00


Endr00
aktív tag

Ráadásul az új NM már tud magyarul is...

Samsung Galaxy S23

(#5) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

hmm, lecsekkolom otthon - kíváncsi vagyok, mert az előző, hát, az botrányosan pontatlan volt...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#6) zdanee


zdanee
őstag

Akar a hardwaret, akar az oprendszert es feature packet nezzuk, elmeletileg futna E51-en is, igaz?

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#7) madarasz92


madarasz92
őstag

Elég jónak tűnik ez a NM ! kiváncsi vagyok milyen lessz!(Élőbe!) :)

(#8) Dare2Live válasza zdanee (#6) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

futni lehet futna..... de E51ben tudtommal nincs gps úgy meg minek... majd E52n....

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#9) AzAromo


AzAromo
csendes tag

Sziasztok!
E51-esem van, és próbáltam a nokia maps-t beüzemelni. Nem navigáció, hanem offline térkép kellene.
http://europe.nokia.com/explore-services/ovi-maps/downloads-and-services#download
ezen az oldalon ahogy írja, telepítettem a szgépre amit kell, a mobilon frissítettem a mapst.
viszont amikor a elindítom a mobilon a Térképek-et, illetve utána a laptopon a maploadert, akkor azt írja ki, hogy:
"egy mobilt lát, amin vagy régi verzió van telepítve, vagy nem indítottam el a Térképeket."
sehogy nem sikerül elindítani.
Találkozott már valaki ezzel a problémával?
A Térképeket én a mobilon indítom mondjuk nem a PCSuite-on..mert arról egyből ezt a net-paget indítja, és ott vagyok ahonnan indultam..:(
Van tippetek? Előreis köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.