Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Sinesol válasza keIdor (#97) üzenetére


Sinesol
veterán

Mesterséges korlátozás az egész, Pc-n használhatsz kontrollert és egeret is, valamelyik játékhoz az egyik, míg másikhoz a másik jobb, megvan a szabadság. A konzoloknál viszont korlátoznak.

De egyébként teljesen mindegy hogy miként próbálod igazolni saját magad korlátozását, mivel egyre több játékban használhatsz egeret konzolon és tervben van az egér támogatása is. :K

Raysen: Babzsák mellé, kanepéra, stb is van olyan kiegészítő, amivel ott is megoldható az egérhasználat, nem jelent semmilyen kényelmetlenséget. Egyébként én nem feltétlen vagyok egyik pártján sem, a lényeg épp az, hogy meglegyen a szabadságunk, hogy mindenhol a legmegfelelőbb perifériát használhassuk. Én pl Pc-n is XboX kontrollert használok, ahol megfelelőbb.

[ Szerkesztve ]

(#102) nemlehet válasza b. (#99) üzenetére


nemlehet
őstag

Hát ez max nagyon noob szinten lehet csak igaz, vagy akkor brutális beépített aimbot van a játékban.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#103) b. válasza nemlehet (#102) üzenetére


b.
félisten

2000 órám van benne. Ezek szerint nem játszottál a játékkal :) Itt egy-két videó róla.[link][link] a másodikat ajánlom 2:20 tól halálos ahogy mozgatja a mozdulatlan playert az assist :D
Elég sok játék használja ezt, pl Overwatch is....nem noob szint és nézz be nyugodtan a topikjába.
Ha valaki ilyen 30-4 vagy ilyesmi stattal tolja a mi prestige szintünkön az vagy csaló vagy kontrolleres ,már kitapasztaltuk. PC-n játszva nagyon OP a kontroller COD ban . Sajnos....Szerencsére WW2 eddig mentesült ettől.Egyébként azt vallom szükség van erre konzolon, mert anélkül sokan néznének,hogy valójában mégsem megy ez olyan jól , ahogy azt sokan elképzelik ezt a kontrollerrel FPS-t...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#104) Sinesol válasza b. (#103) üzenetére


Sinesol
veterán

Mondjuk ezt tudva, akkor elég szánalmas, hogy az aimbotos kontrolleres fps-t éltetik. :N

(#105) b. válasza Sinesol (#104) üzenetére


b.
félisten

Nincs nekem gondom ezzel, csak arra akartam rávilágítani, hogy nem feltétlenül jelent hátrányt egy FPS-ben ( főleg online multiban ) a kontroller az egérrel szemben ,meg lehet ezt oldani játékon belül.Az más tészta, hogy egyik esetben valójában nem feltétlenül a te tudásodat tükrözi csak az eredmény. Persze ha csak kontrollerrel tolja mindenki ,akkor azonos feltételek érvényesülnek tehát ott valójában az dönt , ki a jobb.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#106) lezso6 válasza b. (#105) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Eleve azt kéne szerintem, hogy ha bekapcsolosz bármilyen aim vagy target assist cuccot, akkor az látszik az eredményeid mellett, s külön óvodáscsoport listájára kerülsz. Tehát szeparálni kéne. Ilyen nincs? Vagy megkerülhető esetleg?

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#107) Tidus válasza Dr. Akula (#13) üzenetére


Tidus
addikt

Az új generációs konzolokban úgy is HBM2 memória lesz, alapból 4K. A GDDR6 marad az NV-nek.
Egyébként aki VGA-ban gondolkozik, annak a varázs szó VEGA.
A GTX-eket meg el kell felejteni.

(#108) b. válasza lezso6 (#106) üzenetére


b.
félisten

BO-ban sajnos nincs , egy ligában játszik mindenki. A legnagyobb stream követő táborral rendelkező játékos is, aki elég híres, szintén Xbox kontrollerrel tolja. Jól keres vele, BENQ szponzorálja :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#109) Dr. Akula válasza Tidus (#107) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Arról a Vegáról beszélünk ami jókora időhátránnyal tudta hozni épphogy csak a sima 1080 teljesítményét, sokkal nagyobb fogyasztással? Hát valahogy nem látom itt a jövőt. Hanyadik generációja ez már az AMD-nek ami nagyon jövőbemutató, csak épp nem bírja az iramot? Valahol a 7970 tájékán volt utoljára Radeonom, akkor is megbántam hogy nem Nvidiát vettem. Nem azért mert márkanév, hanem mert már akkor is lemaradásban volt, az meg nem kell.

(#110) Dr. Akula válasza mekker (#89) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Amilyen az adjonisten, olyan lesz a fogadjisten. A hasonlatok meg teljesen rendben vannak, nem azok tehetnek róla hogy nem vagy képes értelmezni.

(#111) Tidus válasza Dr. Akula (#109) üzenetére


Tidus
addikt

Olyan dolgot minősítesz, amit csak képen láttál.
Ezek szerint tesztet sem.
Amúgy a Kaby Lake-G is RX Vega M pGPU -val van szerelve. És igen csak pörköl.
Az új generációs konzolokba sem fognak GDDR6-ot pakolni.

(#112) Reggie0 válasza Tidus (#111) üzenetére


Reggie0
félisten

Ja, az IGP-knek jol odaporkol, de ez hogy is jon egy 1080-hoz? Ez most kb. olyan, mintha azt emlegetned, a GDDR6 kapcsan, hogy az SDRAM mekkora elorelepes az EDO-hoz kepest...

(#113) TaaT válasza Tidus (#111) üzenetére


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#114) Dr. Akula válasza Tidus (#111) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Kaby-G-be mindegy mit raknak, az Intel IGP-nél minden csak jobb lehet. De ettől még nem lesz a Vega 1080Ti killer. Mondjuk ilyen megjelnési késéssel akár lehetne is, de még így se sikerült. Sajnos. Jó lenne már ha vga-ban is belehúznának, mert már leagalább 5 generáció óta csak azt halljuk hogy "mostmár aztán tényleg"... Aztán oké hogy legalább az árazást a teljesítményhez igazítják, de ezzel nem fogják legyőzni az Nvidiát, csak loholni a nyomában.

(#115) icp1970


icp1970
senior tag

Komoly árak. :K

(#116) GodGamer5 válasza Dare2Live (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

Átlag gamer már rég konzollal nyomja...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#117) MeszesKPT válasza TaaT (#113) üzenetére


MeszesKPT
őstag

disapointing :U

(#118) Dr. Akula válasza GodGamer5 (#116) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Pont hogy nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.