Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SPY0817


SPY0817
aktív tag

ilye androidos hírekhez igazán rakhatnátok egy QR kódot..

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#2) Zirowe válasza SPY0817 (#1) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Azért gondolom a maps mindenkinek fent van és magától frissül, vagy legalább is feldobja a frissíthetőség lehetőségét.. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3) sheep


sheep
addikt

a telefonos google maps alkalmas autós navigációra?
tehát olyasmi mint a nokia maps?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#4) Brutális eb válasza sheep (#3) üzenetére


Brutális eb
addikt

Igen csak nem itt nálunk balkánon. :)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5) SPY0817 válasza Zirowe (#2) üzenetére


SPY0817
aktív tag

hát nekem spec nincs rajta maps.. bár nem is problémám

meg ezt igazából nem csak ehhez a cikkhez hanem általános drod cikk ajánlónak írtam mert ez már elég bevett szokás droidok közt.. :D

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#6) Lennier


Lennier
tag

Ezt a Shopper-t én valamiért el sem érem a Marketen... Fizetős lenne?
Itt le van írva, hogy pontosan mi ez, meg van QR kód is:
http://www.google.com/mobile/shopper/

[ Szerkesztve ]

(#7) Zirowe válasza Lennier (#6) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Érdekes, erre a kódra nekem se adja ki..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8) jaszy76 válasza Zirowe (#7) üzenetére


jaszy76
aktív tag

Csak market enabler -rel lehet leszedni.
De felesleges, csak US és UK.

(#9) frenetik


frenetik
tag

hotpot vagy hotspot? :)
ilyen widgetem nekem nem lett és a review-nál sincsenek smiley-k.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.