Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Ideje volt. :)

What I cannot create, I do not understand

(#2) kleinguru


kleinguru
addikt

Felületesen átfutottam (tegnap este).

Alapvetően 2 böngészőt használok: Safari (kb mindenre), amit a safari nem jelenít meg jól, vagy nem működik, arra pedig a Puffint.

Többen írták, hogy észrevehetően gyorsabb a Firefox, mint a Safari: ha nagyon figyelem, lehet.
Kerestem, hogy hogyan kezeli a letöltéseket (not implemented: yet :D)

Egyetlen előnyét látom, látnám (ha használnám), hogy az asztali gépen Firefoxot használok és azzal tudna szinkronizálni.

További hátránya, hogy nem állítható be alapértelmezettként, csak JB használatával.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#3) TigerCat válasza kleinguru (#2) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ja, de sajnos ez utóbbi minden másra igaz. Ezért amiből csak tehetem, a gyárit használom, mert kényelmesebb és összességében jobb az élmény.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#4) asvald


asvald
senior tag

rövid ideig tartott megvalósítani :DD

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#5) UnSkilleD válasza kleinguru (#2) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

sokkal azért gyorsabb nem lehet mert mind a kettő webkitet használ (igen ios alatt a firefox is)

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#6) malnabokor


malnabokor
senior tag

Én is letöltöttem a szinkronizálás miatt, egy napig használtam, utána visszaváltottam Safari-ra (előtte Mercury-t használtam, de azon még nincs split-view).
Alapvetően első nekifutásra nem rossz, de a letöltéskezelés hiánya az elég fájó pont, plusz a lapok kezelése nekem problémásabb volt mint Safari-n. A könyvjelző szinkronizálás jó lenne, de ott almenüben jeleníti meg mint asztali könyvjelzőket (örültem volna, ha egységesen lenne kezelve a könyvjelzők).
A kezdőlap is lehetne könnyebben testreszabható, de másban nem volt rosszabb (sem jobb, iPad Air2-n érzésre kicsit lassabb is volt az app, viszont a multitasking működik becsületesen)

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

Ha iOS, csak is Safari. Mindet kiprobaltam mar, egyik rosszabb, mint a masik.

(#8) TigerCat válasza hemaka (#7) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Szerintem nem rosszabbak, csak másként működnek, illetve a rendszer nem enged harmadik fél által készített alkalmazásokat alapértelmezetté tenni. Ez utóbbi nagyban befolyásolja a felhasználói élményt.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9) kleinguru válasza TigerCat (#8) üzenetére


kleinguru
addikt

Ráadásul a Safari helyenként sok dolgot nem támogat (flash, download):N

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#10) TigerCat válasza kleinguru (#9) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Speckó nekem egyik sem hiányzik...
:N

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.