Hirdetés

2017. február 26., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Ez az okos órától messze van nagyon..

Inkább csak okos karkötő...

Az utolsó linken található 65$ ár még viccnek is rossz..

[ Szerkesztve ]

Mint a hidegfront! ||| FSP 300-60GHT [Bronze] minőségi táp 1 év garanciával - 2790 Ft

(#2) gery2123 válasza Duliee (#1) üzenetére

gery2123
(őstag)

Szerintem annyira nem vicc. Persze nem okos óra, csak okos karkötő ahogyan te is fogalmaztál, de ha cserébe kapok egy jó minőségű és szép órát akkor azt a 65 dollárt már le tudom nyelni. Persze az idő majd meg mondja hogy milyen maga az óra minőségileg...

Használd egészséggel! 😉

-- PSN_ID: GerY2123 -- Ubuntu --

(#3) Látnok válasza Duliee (#1) üzenetére

Látnok
(fanatikus tag)

Nem, szerintem ez nem okos karkötő, hanem egy olyan óra, melynek vannak extra funkciói. Mindenesetre valóban szép a külseje.

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#4) Nyugis

Nyugis
(tag)

Üdv

Nekem is pont ez ugrott be.
Hol van ebben az okos óra?
Max itt okossagrol akkor lehet beszélni hogy ha nem veszed meg.
Igazából semmi olyan pluszt nem ad ami indokolna ezt a 65dodos árát.
Ettől sokkal "okosabb" órákat lehet kapni.
Az meg hogy szép. ..
Nos a zsiráf is szép még sem veszek egyet sem!
Ráadásul a szépség meg aztán végképp szubjektív fogalom.
Nem speciel nem tetszik.

(#5) Duliee válasza Látnok (#3) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

És még drága is... :D

Mint a hidegfront! ||| FSP 300-60GHT [Bronze] minőségi táp 1 év garanciával - 2790 Ft

(#6) NMR blog válasza Duliee (#1) üzenetére

NMR blog
(újonc)

Teljesen igazad van, ennyi pénzért tényleg nem olcsó. Mivel ahonnan én vettem, ott már nem forgalmazzák, ezért linkeltem be azt a helyet, ahol még találtam ezt a fajtát. Ahonnan én rendeltem, az eredeti ára 40$ volt és egy akció keretében még ennél is olcsóbban jutottam hozzá, pontosan 25$-ért. Úgy éreztem, annyit teljesen megér, ezért is vettem meg.

(#7) KamuMazsola válasza gery2123 (#2) üzenetére

KamuMazsola
(őstag)

Ezüst színben "csak" $39,9

Üdv.: KamuMazsola - - - Van pár eladó apróságom http://hardverapro.hu/tag/kamumazsola#aprohirdetesei

(#8) danilla

danilla
(őstag)

Nagyon sokáig vaciláltam egy ilyen óra vásárlásán, de nem mertem belevágni a "ismeretlenbe", így inkább vettem egy withingset.

(#9) TechMagneTic válasza NMR blog (#6) üzenetére

TechMagneTic
(újonc)

Bocsánat, hogy csak így közbe vágóan jegyzem meg. De a gombelem tipusa inkabb CR2032 és nem CR3020. Csak egy észrevétel. Csak szóltam. Bocsi.

(#10) NMR blog válasza TechMagneTic (#9) üzenetére

NMR blog
(újonc)

Köszönöm, hogy szóltál. Már ki is javítottam. :)

(#11) haxiboy

haxiboy
(PH! addikt)

Pont annyi funkció van amennyi kell. Bár nem olvastam végig a cikket, van gomb mondjuk zenét váltani?

Ha az alkoholizmusnak van határa, akkor én kettős állampolgár vagyok.

(#12) NMR blog válasza haxiboy (#11) üzenetére

NMR blog
(újonc)

Szerint is épp elegendő, amiket tud. Aki többet szeretne, az úgyis más órát választ. Dedikált gomb nincs ilyen funkciókra és nem is programozható a szoftverén keresztül, csak a fénykép készítés elérhető az óra gombjának megnyomásával.

(#13) Misi1979

Misi1979
(PH! addikt)

Hát izé. Akkor már inkább egy Withings, most akciós vasárnapig, 100 EUR alatt a HELLOSTEEL kuponkóddal.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#14) haxiboy válasza NMR blog (#12) üzenetére

haxiboy
(PH! addikt)

Akkor viszont az a gomb taskerrel bármire beállítható :D :F :F

Ha az alkoholizmusnak van határa, akkor én kettős állampolgár vagyok.

(#15) LámaZ

LámaZ
(PH! addikt)

Majd nézzetek be ide is: Kínai androidos okosórák
vagy: https://logout.hu/tema/milyen_fitnesz_karkotot_vegyek

[ Szerkesztve ]

»»» Ne politizálj itt! Szakmai kérdés csak fórumban. Írásaimra a Creative Commons licencfeltételei vonatkoznak! «««

(#16) LámaZ válasza Misi1979 (#13) üzenetére

LámaZ
(PH! addikt)

Misi, te egy ügyes vagy.
Bevallom őszintén, miután megláttam ezeket a svájci kütyüket, teljesen elment a kedvem a kici ócó kínai gagyiktól. Én 100 ajróért amúgy vinném is, ha lenne benne vérnyomásmérő.

[ Szerkesztve ]

»»» Ne politizálj itt! Szakmai kérdés csak fórumban. Írásaimra a Creative Commons licencfeltételei vonatkoznak! «««

(#17) macskea

macskea
(őstag)

Én is a címben kötnék bele. Ez connected watch.

Egyébként az alkalmazás egész összeszedettnek tűnik. A konkrét óra meg nem az én stílusom, szerintem papás. Dehát ezért gyártanak ezer félét. Kinek-kinek milyet.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.