Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Apika


Apika
Közösségépítő

Ez egy jó árstratégia... :K

(#2) anulu


anulu
félisten

lássuk. erősen túl van árazva.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Azért fura, hogy ezekhez a kézikonzolokhoz milyen drágák a játékok. 12-13 ezer forintért a franc se vesz játékot.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) Ocarina válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Igen, ez szerintem is probléma. A "nagygépes" játékok kerülnek ennyibe.
8000-9000 Ft jobb ár lenne egy új, kézikonzolos játékért.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#6) Mukorka válasza Ocarina (#5) üzenetére


Mukorka
addikt

Szerintem meg max 5000 lenne a reális , és az is csak a ténylegesen nagy címekért. Minek vegyek ilyen gépet ha ipoddal is jól elvagyok az 1-10 dolláros gamekkel.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#7) v!ct0y


v!ct0y
veterán

50 ért lenne 3g-s lehet vennék egyet :)

(#8) anulu válasza v!ct0y (#7) üzenetére


anulu
félisten

fizetés arányokban úgy lenne reális. az a baj, h túl pici piac vagyunk ahhoz, hogy foglalkozzanak velünk árazás szempontból :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) big-J válasza anulu (#2) üzenetére


big-J
őstag

A gép maga nincs túlárazva, hasonlítsd csak egy mezei 2magos telefonhoz, a vita olcsóbb, erősebb és teljesen új infrastruktúra van alatta amit nem 2 forint megépíteni.

Egy ilyen kaliberű termék a Sony márkához képest kifejezetten olcsó.

Ez a "túl drága" szöveg itt európába nem állja meg a helyét mert a 99%ban amcsi "szakértők" számára azért tűnik drágának mert telefonárakhoz hasonlítják, viszont az ottani kultúra minden hasonló eszközt előfizetésesen szerez be.

Itt mit veszel jobbat, boltban? 120ért(kb. duplájáért) egy középszerő 2 magos arm8 vagy 9es hardvert, ne vicceljetek. A magyar fizetésekhez képest ez is drága de arról nem a Sony tehet. (Azokhoz képest mi nem az) :D

A játékok drágák, ha fele ennyibe kerülnének több mint kétszer annyit költenék gamékra.

Semmire nincs szüksége a vitának csak néhány killer title-ra(pl call of duty, ami jön is), jp és a nyugati régiókba egyaránt.

[ Szerkesztve ]

(#10) joey04


joey04
titán

Szerintem sem vészes az ára, 68k a wifi-s modell, talán 60-ig lemehetne, de nem vészes.
a játékok a brutálisan drágák. nagy konzolra meg pc-re is vicc a 10k ár, nem még egy kézikütyüre...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) xlife11


xlife11
senior tag

En a helyükben követnem az appstore koncepciojat.Minosegi ingyenes es fizetos jatekok, de maximum 10dollaros aron.Többen vennek.

(#13) kapeti07


kapeti07
senior tag

Na majd ha felpörög a gazdaság és havi 400E-t keresek akkor majd veszek egyet.

Xbox: kapeti

(#14) xlife11 válasza kapeti07 (#13) üzenetére


xlife11
senior tag

Nem tudom ez melyik piacon számít kedvező árnak.Mondjuk látszik is hogy milyen gyengén startolt. :K

(#15) ldave


ldave
félisten

Na, egy ilyen elemzés jót fog tenni a kezdeti eladásoknak :)

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.