Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Romvr válasza Fall-N (#16) üzenetére


Romvr
őstag

Én csak magamból indulok ki. A telefonon 90%-ban tartalmakat olvasok. Leveleket, SMS-t, időjárást, útvonaltervet, cikkeket, könyveket...stb. A maradék 10%-ban nézek képet, vagy esetleg 1-1 youtube videót. A szöveges tartalom megjelenítésére pedig az e-ink-nél jobbat nem is lehet találni. Ha létezne ilyen telefon én pl erősen elgondolkoznék a váltáson. Úgy is van tabletem, max többet használnám multimédiára. :U

Még régebben volt egy olyan megoldás erre hogy az e-ink kijelző fölé raktak egy átlátszó (LCD?) kijelzőt és lehetett váltani a kettő között, illetve hibrid megoldásként ha kép vagy videó jelent meg akkor azt a másodikon jelentette meg, minden más meg e-ink. Zseniálisnak tartottam de nem lett belőle semmi. Nyilván nem lenne olcsó hogy két egymást fedő kijelzőt tesznek a készülékbe. No egy ilyen telefont normális hardverrel szerintem akkor is megvennék ha nagyon drága lenne. Feltéve ha e-ink módban elmegy valóban 3-4 hetet mint a Kindle. De aligha én lennék az egyetlen akinek fontos lenne az üzemidő, tekintve hogy minden fórumban minden telefonnál a panaszok 80%-a az 1, nagyonmax 2 napos üzemidő miatt keletkezik. Most meg mikor már mindenbe OLED kijelzőt tesznek, azaz egy marék szotyiért veszik a gyártók, nem hiszem hogy nagyon megugrasztaná az árat. Lényegében Yotaphone csak nem kell forgatni :)

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.