Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Valóban, nagyon tetszetős MMO.. kíváncsian várom, remélem lesz ingyenes verziója is/esetleg high rates szerverek, aion szerűen. :)

(#2) kemotox


kemotox
addikt

Számomra is várós a játék, pedig az ilyen ázsiai stílusú dolgokat nem igazán csípem. De hát a "hekkendszless kardozósbaszós" játék az "hekkendszless kardozós baszós" játék akár európai, akár ázsiai stílusú :D Diablo 1-et nagyon szerettem, Dio2 máig nagy kedvenc, D3-ban csalódtam, mostani nagy favorit meg a POE már egy jó ideje. Grim Dawn beszerzését tervezem még, TQ sem volt rossz. Örülök, hogy ilyen felkapott lett ez a stílus, mert nagyon szeretem:P

[ Szerkesztve ]

(#3) elektrotank


elektrotank
tag

Engem leginkább ez a fantasy grafika fogott meg, meg azok a skillek :P Én egyedül attól tartok, ha majd kiadják a játékot véglelges verzióba, nem lehet felférni a szerverekre, vagy szerver problémák lesznek. Talán nem :)
Remélem lesz angol nyelv is.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#4) kemotox válasza elektrotank (#3) üzenetére


kemotox
addikt

Az tuti, hogy gondok lesznek indulásnál, ez minden MMOnál így szokott lenni, az ázsiaiaknál meg pláne :D Főleg ha még jó játék is lesz.. Én nem is fogom magam strapálni bétával meg firstday játszással. Majd ha tuti jól fog működni.

(#5) elektrotank válasza kemotox (#4) üzenetére


elektrotank
tag

Én is így tervezem. De előtte még egy gépújítást is be kéne szerveznem, mert hogy ezen nem fog el menni, az is biztos :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#6) kemotox válasza elektrotank (#5) üzenetére


kemotox
addikt

Hajjaj ne is mondd.. Én is nézegetem már, mit mennyiért lehetne venni a gépbe. Pedig mikor anno 4- éve meg lett ez a gép véve, akkor úgy voltam vele, hogy "most ez elég fasza gépnek számít, menni fognak rajta a játékok, később meg már úgy sem fogok annyit játszani, úgy sem fognak érdekelni a játékok". Már csak mosolygok ezen a kijelentésen/gondolatmeneten :D

(#7) elektrotank válasza kemotox (#6) üzenetére


elektrotank
tag

Nekem videókártya kéne, de előtte munkahely, hogy fussa egyáltalán valamiből :DDD de ha már jó videókártya, kéne egy jó táp is... és akkor már kéne minden... :DD
Aztán lehet, hogy semmi se lesz ebből. :D Majd kiderül mi lesz jövőre :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#8) Nordic válasza kemotox (#2) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A Grim Dawn-al csak két baj van...jelenlegi állása szerint sosem lesz kész, a másik meg, hogy cirka 1-1,5 év alatt semmit sem fejlődött sem játékmenetben, sem tartalomban, és nagyon úgy néz ki, hogy egyszeri végigjátszós lesz. A PoE meg megmarad hc-fanatikusoknak, akik csalódtak a nagy etalon 3. részében.

(#9) Ellia


Ellia
addikt

Jó ez, szép ez, csak tényleg jusson el hozzánk a Lineage Eternal-al egyetemben. Addig marad a PoE, D3 meg eddig kimaradt... Talán egyszer majd pótlom, talán :D

(#10) Luck Dragon válasza Ellia (#9) üzenetére

Tetszik,
Amúgy nagy NCsoft kedvelő vagyok de erről nem is halottam! Főleg hogy L2-ztem jó pár évig de ezt Lineage Eternall ez fantasztikus, ideje beizzitani a gépet 2015-évre :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) elektrotank válasza Luck Dragon (#10) üzenetére


elektrotank
tag

Ha jól emlékszem, én olvastam valamit erről a játékról, de utána nézni nem néztem. Kommented hatására rálestem Yutbobra és hát ez a videó meggyőzőtt:
[link]

Úgy látszik lesz 1-2 játék, amiért érdemes lesz leülni néha napján a gép elő :DDD

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#12) Luck Dragon válasza elektrotank (#11) üzenetére

Én arra leszek kíváncsi hogy ezeknek mekkora gépigény szűkségleltetik mert , egész sok animáció és effect van. félek a 250 AMP- kevés lesz ide :(
Meg még nem szeretném elfeledni NCSOFT G-STAR 2014] Project HON-t sem :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) Luck Dragon

Bocsánat a link lemaradt Project HON

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) elektrotank válasza Luck Dragon (#13) üzenetére


elektrotank
tag

Ez is nagyon jónak tűnik, egy-két részletet is lehett látni a játék fejlesztéséről :D Kipróbálnám.
Hát nem tudom, remélem nem olyan optimalizálatlanok lesznek mint mostanában egy pár játék... ugye az új AC-ra gondolok elsősorban... bár elnézve, most eléggé megakadt az új hardverek kiadása vagy valami. Nem tudok se új prociról se semmi. Bár most talán mindenki fejleszt, mert lehet félnek, hogy az IBM átfogja venni a procikat felett az uralmat, a jövőbeni új processzorával (aztán lehet nagyon vak vagyok, azt tudom hogy a ddr4 ramok már kaphatók csak horribilis áron :D ). De ez már egy másik téma :DDD
Lehet ránézek majd újra a ncsoft honlapjára, anno azt hiszem nyomtam 1-2 játékával, de azóta sok minden történt ott is :D

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#15) Luck Dragon válasza elektrotank (#14) üzenetére

Talán ez az egyik csapat aki még próbálkozik mmo-terén az optimalizálás és a folyamatos frissítések kiadásával. Pl Japánban nagyon tolják, de itt a magyarok amit csinálnak pl az aional hát hűha :( De viszont vissza sírom az Line age 2 időszakot amikor még ment, és a magyar Nightfall toltuk, micsoda élet és nyüzsi volt ott.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) kemotox válasza Luck Dragon (#15) üzenetére


kemotox
addikt

Magyarok fejlesztik az Aiont? Lemaradtam valamiről?

(#17) Luck Dragon válasza kemotox (#16) üzenetére

Nem dehogy is, csak most a revolution aion csapatra gondolok első sorban.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) kemotox válasza Luck Dragon (#17) üzenetére


kemotox
addikt

Az egy szerver ugye? Mi köze van annak a játék optimalizálásához?

(#19) elektrotank válasza Luck Dragon (#15) üzenetére


elektrotank
tag

Azért ez nem rossz hír.

Magyarok? :F Mit csinálnak a magyarok az aionnal? :F

[ Szerkesztve ]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#20) Luck Dragon válasza elektrotank (#19) üzenetére

Amikor a bétával kezdtek akkor csatlakoztam én is, majd egy időre hanyagoltam a dolgot, de amikor vissza mentem, ugyan úgy lagtenger volt az egész, kidobott a szerver, ez még a kevésbé fájó dolog, de amikor harcolnál egy mobbal és az a domb oldalába tünik majd teleportálsz és még kilóméterekről sebez na az a lol kategória. Én nem csak nálam volt ez, nem hiába van kihalva most az oldal. de lehet azóta már fejlődtek és már minden oké. ;)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) elektrotank válasza Luck Dragon (#20) üzenetére


elektrotank
tag

Ó értem, szerintem én ezzel nem találkoztam, de a leírásod alapján szeritnem jobb is :DDD

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.