Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Legutóbb Lidl felé bekanyarodtam és egyenesen átvágtam a parkoló melletti úton kikerülve így egy lámpát, hajtottam volna ki a másik kereszteződésbe (egyenesen), balról meg jött egy kisteher a parkoló utolsó aszfaltcsíkjáról és simán kivágott elém holott ott jobbkéz szabály van érvényben. Ha nem fékezek puszilkodunk. De Tesconál sajnos ugyanez van. Jobban félti az ember a kocsi bal oldalát mintsem bízik abban, h megadják az elsőbbséget.
Sajnos néha az "erősebb kutya b*szik" elv érvényesül az aszfalton.

Egyszer éjszaka mentem haza és a négysávosról fordultam volna le jobbra. Jelzőlámpa sárgán villogott, sehol senki. Lassítottam vagy 5km/h-ra aztán rúgtam neki. Szemközti kis sötét utcából jöttek is utánam a kékek rögtön, mert volt ott egy stoptábla is.
Azóta minden stoptábla előtt megállok akkor is ha egyébként nem lenne muszáj Ha egy méterrel előrébb állok meg akkor is utánam jönnének az tuti... Van 1-2 hely a városban ahol elég fosul vannak kihelyezve, egy helyen meg még fölösleges is, de ugye nem én döntöm el hová kell vagy sem...

Sebességhatárokat igyekszem betartani, de nagyvárosban úgy vettem észre tartani kell a forgalom ritmusát és kész. Hiába a 60-as tábla ha 75-tel hömpölyög mindenki.

Rendelkezem autós kamerával, jónéhány videót lementettem már magamnak. Többek közt iránylejzés elmulasztasát, behajtani tilos tábla ellénére behajtót vettem fel vele, kiszélesedő főúton !!!jobbról előzőt!!! előzni tilos táblával (ezúton is csókoltatom a jó édes anyukáját) de volt olyan is, h fékeznem és a padkára kellett húzódnom egy szemből előző miatt, mindezt éjjel főúton. Plusz vannak a notórius lassan hajtók akik mindenki idegeire mennek.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.