Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) kmisi99 válasza vimes (#14) üzenetére


kmisi99
addikt

Igen ezt én se szeretem ha összekötik a játékot az informatikai érdekelődéssel, viszonylag külön téma a kettő. Én is már kb kinőttem a játékokból csak 1-2 van ami leköt havi pár órára.
A játékok és az informatika tök külön dolog. Van olyan ismerősöm aki semmit nem ért a gépekhez nem is érdekli de állandóan játszik, míg van akit a játék nem érdekel mint pl én.

Egyébként én sokszor kifejezetten teherként éltem meg ha "élnem kellett" azaz társaságba kellett menni. Persze azért volt értelme, barátnőm is így lett, de jelenleg is sikerült szinte teljesen leráznom magamról minden zavaró emberi tényezőt megérették az ismerősök, hogy felesleges hívni bárhova. Szeretek egyedül lenni nekem az a szórakozás.

Mindenesetre én pl az informatika világa nélkül jelenleg egy értelmes jövő nélküli viszonylag tanulatlan ember lennék valami képzést nem igénylő munkával. De azzal, hogy egész nap a gép előtt ültem kb 13-14 éves koromtól kezdve ezzel tanultam meg mindent amit csak vagyok, még helyesírást is a sok fórumozással tanultam meg, és minden létező tudásomat ami nem alap műveltség. Jelenleg is a hét minden egyes napján 3-4 órát tanulok a gép előtt, hálózat mérnöknek tanulok ami meg is hozza majd a gyümölcsét. Volt osztálytársaim akik nem voltak ennyire IT beütésűek most pizzafutárok, szalag munkások, raktárosok és hasonlók lettek.

De persze bizonyos fokú kockaságot pl én is elítélek. Mikor osztálytársam nemrég mondta, hogy "barátnőm érezze magát megtisztelve ha félbe szakítom érte a wart. "
Meg egy másik osztálytársnál is a barátnőnek kellett beletörődni, hogy ő órákat kockul.

Ezt én nagyon elítélem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.