Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) elektrotank válasza Kolondrum (#1) üzenetére


elektrotank
tag

Mivel nem járok szórakozni, meg nagyon sporólos típus is vagyok (ez nem azt jelenti, hogy nem tudom magamnak venni valami édességet vagy bármit), ezért mindig jut mozira. Én se megyek havonta 10x, ebbe az évben is talán 5x ha mentem, és ha azt veszem, hogy az iskolán kívűl szinte sehova se megyek (ugye általában mozi), akkor nem olyan nagy költség 5 alkalomra 2000 forint nekem, ha túl akarok költekezni, akkor 2500 :D
Nekünk a szervezés mindig úgy zajlott, hogy tudsz jönni, ha nem, akkor mikor tudnál... nem bonyolítottuk túl soha. Ha esetleg egyik időpont se jó egyikünknek se, akkor mindenki a maga módján cselekszik és megnézi egymaga vagy keres egy másik havert. De nálam is minden pénztárca függő meg idő... ha nincs időm se pénzem, nem megyek... ez ilyen egyszerű.
Néha nekem is pesszimista szemléletem van egyes hobbik iránt, de hát mindenki azt tesz a pénzével, szabadidejével amit akar. :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.