Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) elektrotank válasza Shinjike87 (#8) üzenetére


elektrotank
tag

Nálunk se tesznek különbséget jó meg rossz filmek között, árban. Tehát rossz filmek is ugyanannyiba kerülnek, mint a jók, nem értem miért lenne ez másképp.
Amúgy én Nagykanizsára járok moziba, ez nekem a legközelebbi. A mozi minőségéről nem mondok semmit, mert máshol nem ültem moziba, így sem szidni, sem isteníteni nem fogom. Itt Zalában sok munkalehetőség nincs. Itt is hébe-hóba drágulnak a jegyek, most pl. nem 1100 forint a klubkártyás jegy, hanem 1150 Ft. De nem vészes ez. Elvileg Pesten többet keres az ember, mint vidéken :P Szóval lehet ezért drágább. Vagy ott eleve drágább minden, s hiába keres többet, ugyanott tartunk viszonylag. Budapesten még nem éltem, 220 km-re lakom tőle. Úgy hogy valószínű, hogy nincs akkora választék itt, mint ott filmek terén, itt nincs is imax, és csak két moziterem van és ez az egyetlen mozi Nk-n. Szóval én egy egyszerű, vidéki moziba járok, de gondolom te nem, gondolom ezért ilyen drága ott a jegy :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.