Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stb123


stb123
tag

Na igen! Szerintem is 10/6, de én annyira frissen jöttem ki a moziból, hogy nem tudnék spoilermentesen beszélni most még róla!

(#2) Criminal017


Criminal017
őstag

A DC univerzumnak Chris Nolan adott egyfajta komorságot a Sötét lovag trilógia által. Ott tökéletesen működött, lehengerlő volt. Az Acélembernél is beleszólt a dolgokba, ott is hellyel-közzel működött, de nem erőltettem volna. De itt, ahol már Nolan nem vett részt a komorság kialakításában (ezt jól megaszondtam'), Zack bácsinak nem sikerült. Én nem mondanám rossznak a filmet, csak megint egy látványmozit hoztak össze, amivel már Dunát lehet rekeszteni.

Wonder Woman meg, háát, szerintem szerelmes lettem. :)) :B

DE! A zene Hans Zimmer által fantasztikus lett. Már nem tudom hanyadszor hallgatom végig a főbb számokat, még mindig elképesztő, hiába csendülnek fel régebbi motívumok.

(#3) rdt89


rdt89
addikt

Én tegnap láttam és szerintem az Acélember jobb volt, látványosabb. Az itteni harcok nem voltak epikusak, és látványosak se. Bár a Ben féle Batman nagyon tetszett, számomra ő az egyetlen pozitívum a filmből de az nagyon. :)

(#4) elektrotank válasza Criminal017 (#2) üzenetére


elektrotank
tag

Valamilyen szinten egyetértek veled! És Wonder Woman karaktere tetszett, bár úgy ütött volna igazán, ha egy trailerbe se mutatják és csak megjelent volna a mozivásznon... ezt a bazi nagy ziccert úgy hagyták ki, ahogy van.
Hans Zimmer az csak Hans Zimmer! :)

rdt89: Igen, Ben jól hozza Batmant, nekem is tetszett. Az acélember tényleg jobb volt, bár az se tetszett nekem igazán.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.