Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) saelin


saelin
veterán

Én novemberben hagytam ott egy botrányos munkahelyet, ahol a főnök egy rabszolga tartó volt (de komolyan, van egy cigány háziszolgája) és olyan több éve ott dolgozó öregek voltak ott, hogy direkt azon voltak, hogy elüldözzék az újakat. Gyorsan kellett meló, így elválaltam - noha tudtam rossz híréről.
Közben persze kerestem a másik melót, mert hosszútávon nem lett volna jó. Mikor hívtak a másik munkahelyről beteget jelentettem (egy pénteki napon), majd hétfőn már az új munkahelyen kezdtem. Nem bántam meg. A fizetés is több, a munkáltató is normális és az itt dolgozók is. Néha elképedek, hogy milyen szemét emberek élnek a földön és az ilyennek van egy tonna pénze... amit kitudja milyen módon szedett össze.

Aki hasonlóan rossz körülmények között dolgozik, az ne féljen munkahelyet váltani. Mint a blogban is írták az egészség fontosabb! Sokkal jobb olyan helyre bejárni, ahol nincs minden nap feszkó és még a fizetés is jobb. Persze menjünk biztosra, és csak akkor mondjuk fel, ha már biztos van hova menni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.