Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Szia!

Ha tetszett a játék, akkor érdemes a ME1,2,3-at végigvinni, elvileg utólag genderesítették, de a régebbi verzióhoz is készült valami felújítás. Azok baromi jó játékok, én ezt az Andromedat félbehagytam, nem tetszettek a ronda karakterek és az egész olyan orpg farmolós érzetet adott. Nagyok a pályák, nincs annyi akció mint a másik három játékban ahol szűkebb területre be vagy szorítva ezer ellenféllel. A bossokat sem élveztem annyira. Azt hiszem 3 boss után hagytam abba, a 4.-et már nem csináltam meg, és azóta se néztem feléje. Ez már évekkel ezelőtt volt. Nem is kezdeném újra, mert nem akarom halálra unni magam. Az ME3-at ehhez képest már többször végigjátszottam, és mindig élveztem, de ahhoz érdemes képben lenni, és az első két részt is végigtolni. Nagy csalódás volt nekem ez a MEA, azóta nem is követem, hogy esetleg lesz e új rész vagy ilyesmi, mert már nem érdekel. Valószínűleg a fejlesztőgárda is tök más volt az első három résznél, és az okozta a kudarcot, illetve, hogy nem tudtak mit kezdeni ekkora open world-ös területtel.

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.