Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) elektrotank


elektrotank
tag

Köszönöm mindenkinek!

tescodr: Minden tiszteletem a tiéd, amiért ilyen erős maradtál. Én direkt emiatt maradtam bent, nem biztos végig tudtam volna nézni, ahogy végleg elalszik. Úgy akartam rá emlékezni, hogy él. Ezért nem is én temettem, hanem apám. Amikor a mamám meghalt, ott is felajánlották, hogy mégegyszer utoljára megnézhetjük. Én nem akartam elmenni... az utolsó nap, amikor elköszöntem tőle, élt és ez az emlék örökre megmarad. Sajnálom a kutyust! Részvétem miatta.

SutPet: Biztos nem lehetett könnyű azaz év. Remélem az a kutyus még sokáig boldogít titeket! Két kutyánk van/volt, aki köztünk maradt, az egy 13 éves hím keverék. Sajnos elég öreg, nem tudom még meddig fog élni, de nála már diagnosztizáltak porckorong sérvet, illetve az öregség egyéb jelei látszanak rajta: lassúság, lustaság, gyenge hallás (pl. azt se hallja meg sokszor ha mögötte vagyok és ha hangosabban szólok, akkor megijed :D ) viszont fiatalkorában egy igazi vadászkutya volt. Beszökött a kölyök róka és a farakás közé bújt, apám próbálta kiszabadítani, de amint a róka elhagyta a farakást már sok esélye nem volt. Mondjuk mindkét kutyára jellemző volt, hogy nem nagyon tűrnek meg más állatot a házban, a szomszéd macskája se húzta sokáig, amikor átszökött.
Tavasz vagy nyár környékén gondoltunk a drága öreg kutyusunknak egy fiatalabb társat. Már kereste a Dolly-t, valamilyen szinten biztos vagyok benne, hogy neki is hiányzik és a hiánya valamilyen szinten biztos megviseli, hiszen ha úgy vesszük, társ nélkül maradt. Egyedül lenni pedig sosem jó.

Ellia: Ezekszerint kalandos élete van a kutyusnak :D Viszont azt sajnálom, hogy újra kialakul a daganat. Elvileg a mi kutyusunk testébe is már szétterjedt a rák... az orvos elmondása szerint. Sosem jó ez. Szerencsére nálunk komolyabb problémák nem voltak, a másik kutyánál az egy porckorong sérv, amiről azt mondták, hogy ez a keverék kutyák egyik hátulütője, de némi meleggel, maszírozással, kis ápolással azért kezelhető ez a betegség mindennemű gyógyszer nélkül. Elég kitartó a kutya, remélem nem hagy hamar minket itt ő is és egy szép kort fog megélni.

Mindkettő kutya egyik közös jellemzője, hogy mi velük együtt nőttünk fel, főként a hím (aki, mint írtam 13), szóval mondhatni, hogy fontos szerepet játszanak/játszottak az életünkben. Amúgy a hím neve Jerry, a Kutyám Jerry Lee c. filmből :D

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.