Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) big-J válasza lilp (#900) üzenetére


big-J
őstag

Talan egyszerubb leirni, hogy mi hianyzik, vagy mi az amit venni kell, hogy mukodjon.

(#902) lilp válasza big-J (#901) üzenetére


lilp
tag

Igaz..tehat a vezerlo, akksi, gazkar/pas stb kellenek hozza. Magahoz a motorhoz csak a kulloperem reszt kell megvenni, hogy egyben legyen. Semmi urtechnika, 16db imbusz kulcsnyilasu csavarral kell fixalni a kulloperemhez a motor belsejet/ket oldalat.

Viszont mivel pont ez a legnehezebb cucc az egesz pakkban, igy olcsobban ossze lehet rakni a szettet, ha a hianyzo dolgokat megrendeli valaki.

[ Szerkesztve ]

(#903) Akasztott válasza big-J (#894) üzenetére


Akasztott
csendes tag

na tegnap vegre megjott az akksi is
ranezesre teljesen jo minosegunek tunik, ami a kidolgozast illeti

mar csak a kazettas verzioju rotorra varok..

kijelzot bekotottem, motorfek kapcsolot (amin amugy minden jel van, csak epp a fek nincs..) bekotottem
pas-t is be tudom, de az akksit mire kotom?
xt90s van az akksi vegen

kaptam az akksi melle xt90 csatit ~20cm kabellel (12awg, 200Celsius)

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#904) big-J válasza Akasztott (#903) üzenetére


big-J
őstag

Arra a kettore. Mivel masfajta a csati, vagy raforrasztasz egy xt90 et a drotok vegere, vagy, felhasznalod amit adtak 20cm kabelt, es a vezerlo belsejebe forrasztod bele a kabel vegeket az eredeti helyett, igy nem kell csatit forrasztani.

(#905) Akasztott válasza big-J (#904) üzenetére


Akasztott
csendes tag

neztem ezt a kepet, elso dolgom ez volt, csak nem esett le, hogy forrasztos lesz a sztori.

viszont ilyen kapcsolot kulon lattal e valahol? vennek ilyet, ha ezzel tudnam vezerelni a motorfeket meg mondjuk "gazkar" is lenne az egyik gombja?! ezt a tobbfunkcios kapcsolojukat en ugyan fel nem rakom, okadek ahogy kinez.

igazabol az lenne a terv, hogy ket ilyen kis kapcsolo lenne a kormanyon
egyik fekkarnal a radegitest tudnam valtogatni
a masik fekkarnal pedig a motorfeket, gazkart es tolatast vezerelhetnem.
kivitelezheto?
meg a kijelzot se raknam fel, csak egyben van a kapcsoloval, igy muszaj, meg ugye elso beallitasokat kijelzo nelkul nem tudom megcsinalni..

egyaltalan lehet pas es gazkar egyszerre bekotve?

[kép]

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#906) big-J válasza Akasztott (#905) üzenetére


big-J
őstag

Barmit lehet csinalni. Ez a jo, ha nem ilyen nagy markas cuccod van. Minden egyszeru, mint a faek, es csak a kepzelet szab hatart.

Kulon kapcsolot ebayen talalsz ezresevel. :D

Nem tudok mindenre valaszolni amit irtal, mert mindegyik dologot tizfele keppen meg lehet csinalni es tiz dolgot irtal, szoval ha egy konkretabbat irsz, leirom hogy csinalnam.

Altalaban lehet egyszerre bekotve a ketto.

[ Szerkesztve ]

(#907) big-J


big-J
őstag

[link]

Deore 4 potos fekek mostantol. A alin a 2 potosak $80 ezek meg kb $100 korul lesznek elso hatso szetben karokkal.

[ Szerkesztve ]

(#908) Akasztott válasza big-J (#906) üzenetére


Akasztott
csendes tag

a lenyeg, hogy orulnek meg egy ilyen kapcsolonak, de sehol se talalok ilyet. ket gombosat talaltam, max az lesz..ha osszeall a verda akkor atgondolom mit hogy kene, es zargatni foglak :)))

a vezerlonek is erdemes dobozt csinalnom uvegszalbol, vagy elegge vizallo az? max korbekenem sziloval?!

[ Szerkesztve ]

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#909) Akasztott válasza big-J (#907) üzenetére


Akasztott
csendes tag

a kerdes, hogy mikortol?!

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#910) big-J válasza Akasztott (#909) üzenetére


big-J
őstag

Alin mar van egy darab, de $45 csak a fek, nekem $80 volt szettje elso hatso karokkal, ugyanez csak 2 potosba. Azert adja ennyiert mert o arulja egyedul, majd megjelennek a tobbiek es rendes aron lesz, sztem $30 korul.

[link]

Innen vegyel kettot, es ossze rakod oket ha egybe nem fer bele egybe(nekem is ketto kell). En a kerekitettet vettem, mint az evfitting, akkor ez volt a legnagyobb de talan az mxus doboz nagyobb.

[ Szerkesztve ]

(#911) Akasztott válasza big-J (#906) üzenetére


Akasztott
csendes tag

sikerult talalnom alin ilyen kapcsolot.
meg is rendeltem egy meter hosszu kabellel. a vegere kerjek csatlakozot vagy hogyan tovabb?

egyik gomb lenyomasara a gazkart szeretnem aktivalni (ritkan hasznalnam, de legyen..) ///ha csak egy gombbol all a gazkar, akkor amelyik rasegitesi fokozatban vagyok, ott maxon fog segiteni a motor?///
masik mondjuk a tolatas
3. gomb pedig a motorfeket aktivalja

ha igy szeretnem bekotni, mifele csatlakozok kellenek? vagy forrasztas lesz ebbol?

rendeltem a magneses fekkar szenzorbol is.

[ Szerkesztve ]

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#912) Akasztott


Akasztott
csendes tag

sracok, szet basz az ideg..napokban hozza a dhl a motort..budapesten belul ki tudna atforrasztani ket kabelt a vezerlon? :( igy nincs mihez kossem az akksit..

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#913) big-J válasza Akasztott (#911) üzenetére


big-J
őstag

Forrasztani fogsz, nem keveset. Amig nem nyák lapra forrasztasz finom alkatreszeket, addig mindegy milyen forrasztod van, legszarabb is boven eleg.

A muszerfalra vezeto zsinorok igy fognak menni.
Csatit levag, aztan:
[link]
Erre zsugorcso vagy szigszalag es jo vagy.

xt90 forrasztasra is van video.

Miert kell 3 gomb? Tolatas biciklire marhasag, en levagtam a vezerlobol a zsinorokat mert sosem lesz hasznalva, motorfeket meg legegyszerubb a fekkarra tenni, hogy a fekszenzorral mukodjon, igy ismet kevesebb zsinor lesz.

(#914) Akasztott


Akasztott
csendes tag

faszom, megfertozodtem.. meg ossze sincs rakva a tragacsom, de mar a kovetkezon agyalok..

ha a nagy sebesseg a cel, akkor merre fele kellene nezelodnom? mik a lehetosegek?

kene valami varosi baszatos jargany..

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#915) big-J válasza Akasztott (#914) üzenetére


big-J
őstag

Biciklinek kell kinezzen, vagy jo egy bomberes vaz is? Uj vaz kell vagy donor vaz?

En egy ilyet vennek:
[link]
4t es 24bicikli vagy 21moped.

Es hozza egy vazat, pl:
[link]

(#916) Akasztott válasza big-J (#915) üzenetére


Akasztott
csendes tag

faszomkivan felvonas 3.0:

[kép]

[kép]

[kép]

vegre megjott a kazettas verzio, erre tessek
ez kurvara nem 135mm tav...

de legalabb annyi jo hir van, hogy felmegy a 11-es sor.
holnap atforrasztjak a vezerlon az akksi csatlakozo kabelet

erre a vazra meg gyartathatok papucsokat, hogy beferjen es az atkozott motor..

a kesobbi projekten meg agyalok, hogy legyen e rajta hajtokar is..
viszont ha vennek ilyen 3kw mxus-t, ahhoz mekkora akksival kene szamolnom? 100km hatotavval mondjuk, max sebesseggel?!

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#917) big-J válasza Akasztott (#916) üzenetére


big-J
őstag

Ugyanolyan lenne a tav, mint a mostaniddal.

Oda a motor es a vaz koze, a tengelyre kellene lennie valami tavtartonak, nem kuldtek? Meg ha tokeletes lenne a tav, akkor sem ertenem, mi tartana tavol a vaz labat a motortol amikor racsvarazol a tengely vegere alamit.

(#918) Akasztott válasza big-J (#917) üzenetére


Akasztott
csendes tag

alatetek vannak a kazettatest alatt (nem is ertem miert nem egy tavtarto cso van ott) meg a kormos alatetek, anyak vannak, semmi mas

de ha megnezed, ez sehogy se 135mm tav. nezd meg a feknyereg/fektarcsa rogziteset
az se fuggoleges
aztan nezd meg a kazettat, beleer a papucsba...

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#919) big-J válasza Akasztott (#918) üzenetére


big-J
őstag

A masik oldalon is kell legyen alatet, ez igy mukodik. Kuldd el nekik a kepet.

(#920) Akasztott válasza big-J (#919) üzenetére


Akasztott
csendes tag

el kuldtem, de szokasukhoz huen amikor 2 kerdest felteszek a masodikra sosincs valasz. viszont gyartanak egyedi motort is

lehet jobban jarnek veluk, mint az mxussal?

[kép]

[kép]

ezeket kaptam, viszont ha megnezed a tengely/kabel resznel, az tuti jo? mintha hianyozna onnan valami, meg mintha tul kozel lenne ahhoz a kis vallhoz a kabel
igy torik az egesz kabel ha a vazban van (mar ha beferne...135mm a vazam)

[ Szerkesztve ]

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#921) big-J válasza Akasztott (#920) üzenetére


big-J
őstag

En meg nem szereltem ilyet, nehezen tudom megmondani, de szerintem is furcsa.

Valahogy igy kell kineznie:

[link]
[link]
[link]

(#922) Akasztott válasza big-J (#921) üzenetére


Akasztott
csendes tag

ezek az alatetek itt vannak

maga a tengely hossza a szar
meg hogy a negyed kazetta test belelog a papucsba.

most kivancsisagbol beprobaltam a menetes motort is, az se 135mm, hanem ~138mm kb, de azt meg be tudnam rakni

nade ezt, amire tukon ulve vartam...

[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

...

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#923) big-J válasza Akasztott (#922) üzenetére


big-J
őstag

A kazetta tarto honnan van? Levehető?

[ Szerkesztve ]

(#924) Akasztott válasza big-J (#923) üzenetére


Akasztott
csendes tag

tarto? mire gondolsz?

a hajtas oldali motor oldallemezt ha leveszem, akkor belulrol 6db csavar tartja a kazettat

azzal semmit se tudok varialni, sot
igazabol semmivel se tudok varialni.

[kép]

[kép]

[ Szerkesztve ]

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#925) Runner_fxr válasza Akasztott (#922) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez inkább egy 142-es papucstávolsághoz gyártott agymotor.

(#926) big-J válasza Akasztott (#924) üzenetére


big-J
őstag

Ha csak a tarto kazetta van utban, akkor kevesebb sebesseges kazetta tartora lesz szukseged. Ha 9 sebesseges (pl hg62) sorod van, akkor siman csak elhagyhatod a legkissebb elotti sebesseget.

Azt irjak 135-155-hoz jo... egy kicsit lehet tagitani oket amugy, de alut csak kevesbe.

Ezt a kettot ha ossze hozod, az mar jo lesz.

Amugy megvannak az egy sebesseges fogashoz a cuccok? Most mar ossze tudnad rakni kiprobalni, ha csak lanc nelkul is nem? Lehet megtetszik, es ugy fogod hasznalni, mint en, a pedalt csak elindulaskor, es akkor megvagy egy sebesseggel is.

[ Szerkesztve ]

(#927) big-J válasza big-J (#926) üzenetére


big-J
őstag

Bar a weboldalon azt irjak 6-7sebessegre eleg a kazetta tarto amugy is, ami epp jo a 9-1-hez amit leirtam. Probald ra a kazettadat. Es probald ki a rendszert is. Dugd ossze amit ossze kell, meg ha az asztalon is progeted meg.

[ Szerkesztve ]

(#928) Akasztott válasza Runner_fxr (#925) üzenetére


Akasztott
csendes tag

nezd meg jobban baratom: 135mm a vazam

es nezd meg a kazettaba mennyit log bele a papucs

142-135=7

soookkal tobb, mint 7 mm log a papucsba

ez ~150 papucstavhoz valo...

csak azt nem ertem miert szopatnak leaf-ek...mar a postazas ara egy uj motoreval vetekszik...most tuti kitalaljak, hogy nem irtam, hogy 135mm tavhoz kell a motor, mert a leirasuk szerint abba valo..

a 11 sebesseges slx sor ramegy, az volt az elso amit este kiprobaltam. azon feszultem a legjobban, hogy vehetek e uj valtotlancotsort vagy jo lesz az slx...

az xt90 csatlakozo meg nincs beforrasztva, nem tudom kiprobalni...
de lehet visszakuldok mindent a picsaba, elegem van mar az egesz szarakodasbol..

ha rovidebb kazettat vennek, az megint egy het plusz csomo penz, mert vehetnek uj valtot stb...
egysebessegessel se tudnam hasznalni, mert ejtopapucsos a vazam..

papucsokat tudnek gyartatni es jo lenne ezzel a motorral, de az is plusz penz meg ket het kb..

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#929) big-J válasza Akasztott (#928) üzenetére


big-J
őstag

Ha 11es sor siman ramegy, akkor sokkal szelesebb a kazetta tarto, mint amit irtak (6-7 sebessegre valo). Ha kiveszel sebessegeket, attol nem kell semmibol ujat venni, amig van a legkissebb utan kulonallo fogaskerek.

Az ejto papustol siman lehet egy sebesseggel hasznalni. A lancot tudod a valtoval, vagy direkt erre valo egyszerubb valtoszeru mechanizmussal feszitteni, par dodo.

(#930) Akasztott válasza big-J (#929) üzenetére


Akasztott
csendes tag

igen, kesobb kapcsoltam, hogy a valtoval tudnam fesziteni a lancot. viszont a problema adott: a leiras ellenere ez rohadtul nem megy bele sehogy se a 135-os vazba.

lassan en leszek a magyarorszagi leaf forgalmazo; tessek csak tessek van mindenem :))

nagyon kivancsi vagyok mit valaszolnak..

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#931) Akasztott válasza Akasztott (#930) üzenetére


Akasztott
csendes tag

"We always ship this to North America,Europe..
They can install it..
Maybe make your frame a little bigger."

vegulis a 135 meg a 155 kozott elenyeszo a kulonbseg mi...fu de felpofoznam ezeket..

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#932) Runner_fxr válasza Akasztott (#928) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Telóról nézem, de igen, ez nagyobbnak tűnik valóban. Bár abból a szempontból mindegy, hogy a vázadhoz a 142 se jó, meg a 150 se. Ha az ő leírásuk a szar, akkor állniuk kell a postádat. Én is beszoptam egy telóval, nem fért be a 2,8-as gumi, pedig a leírás szerint 3.0 is belemegy. Még úgy is visszavették, hogy már méretre volt vágva a villa meg át is volt matricázva. Küld vissza a picsába, adják vissza a pénzt.

(#933) big-J válasza Akasztott (#930) üzenetére


big-J
őstag

Tedd bele ugy, 1 sebessegesen. Ha csak 138, annyira meg szoktak tudni fesziteni.

(#934) big-J válasza Runner_fxr (#932) üzenetére


big-J
őstag

Ez jo, kiktol vetted a villat? :D

(#935) Akasztott válasza big-J (#933) üzenetére


Akasztott
csendes tag

de akkor a fogyasztas is megno, nem? marmint ha valtosan hasznalom akkor nagyobb reszt tudok "besegiteni" a motornak, mintha egysebesseggel lennek, es mindent a motor csinalna?!

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#936) big-J válasza Akasztott (#935) üzenetére


big-J
őstag

Egy fogaskerek eseten annak az egynek meretetol fugg, hogy milyen sebessegnel tudsz erdemben besegiteni. Ha nem segitesz be, ugye akkor fuggetlen a fogaskerekek szamatol a fogyasztas.

[ Szerkesztve ]

(#937) Akasztott válasza Runner_fxr (#932) üzenetére


Akasztott
csendes tag

na kesz vege en vagy szetverek most mindent vagy nem tudom hogyan tovabb..."This is 135mm rotor... (Don’t put more washers each site.)
The dropout of this shaft is 135mm.

We only have this one.. Also,ship this one to all of the world every day."

hogy a banatos...lehet ez 135mm???

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#938) Akasztott válasza Akasztott (#937) üzenetére


Akasztott
csendes tag

befeszegettem, de ez sehogy se jo.

[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

kellene papucson belulre a tengelyekre raknom 3-4mm vastag alatetet (egyet egyet)

plusz a sort zaro anyanak is kene hely...

ez teherszallito bringa, olyan massziv, hogy 2 mm alig tudom szetfesziteni, meg ugye nem is akarom, foleg hogy egy raketa fogja terhelni/hajtani

velemeny sracok? renduletlenul azt harsogjak, hogy marpedig ez 135mm..

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#939) Runner_fxr válasza big-J (#934) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

bike-discount.de

(#940) big-J válasza Akasztott (#938) üzenetére


big-J
őstag

Ja egyertelmu, hogy valamit nem/rossz sorrendbe tettel fel.

Mennyi ido atszerelni az egy fogaskerekes cuccot? Van hozza fogaskereked is, vagy csak tarto?
Szerintem probald meg az egy fogaskerekes megoldassal, mivel azt konnyebb feltenni, kikiserletezed a sorrendet es akkor konnyebb lesz a masikkal.

En azt lattam, ez a feszegetes ez normalis, szinte mindenki csinalja akik hubmotort vesznek, vagy befele vagy kifele.

[ Szerkesztve ]

(#941) Akasztott válasza big-J (#940) üzenetére


Akasztott
csendes tag

micsoda?! en csinalok rosszul valamit???

135mm a papucstavom

ez amit az utobbi kepeken latsz, ez kb 138mm papucstavba beszuszkolt motor, amirol hianyzik a 2db alatet, plusz a sor zaroanyaja is foglalna meg a helyet.
tehat ~138+4+a zaroanya vastagsaga = sokkal tobb, mint a leirasban szereplo standard 135mm papucstav.

nincsen semmim, csak az eddig is hasznalt 11 sebesseges slx sorom.
de tegnap este palyasprintereket megszegyenitve dongettem haza, hogy raprobaljam a sort, mert nem akartam elhinni hogy nem lesz jo ra. de jo lett.

max akkor tenyleg a menetessel kell osszeraknom..

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#942) big-J válasza Akasztott (#941) üzenetére


big-J
őstag

Ja, ha ossze lehet ugy akkor rakd, legalabb a tobbi dolgot kiprobald es kozben tudsz gondolkodni. Ha mindent sorrendben csinalsz, lehet kiderul valamikrol a vegen, hogy nem mukodnek, es mar letelt a vevo vedelem. En voltam mar igy tobbszor.

[ Szerkesztve ]

(#943) Akasztott válasza big-J (#942) üzenetére


Akasztott
csendes tag

egyelore ennyit haladtam:

[kép]

41A bir az a muanyag akarmi (50A bms van az akksiban)

ossze merjem dugni?

[ Szerkesztve ]

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#944) big-J válasza Akasztott (#943) üzenetére


big-J
őstag

Ossze, de mi az? :D

Ott két furt lyukon jönnek ki a kábelek, nem fogják szétsérteni a zsinort?

[ Szerkesztve ]

(#945) Akasztott válasza big-J (#944) üzenetére


Akasztott
csendes tag

wago 221 tipusu kabel osszekotovel lett osszekotve az xt90 a vezerlovel.

[kép]
viszont ami a huvelykujjamnal van alkatresz az nagyon meleg
pedig csak osszedigtam az akksival...

pas-t meg nem tudtam felrakni, mivel integralt tengelyes a hajtasom. de barhogy jatszok az erintkezovel meg a magnessel a kezemben, meg se nyikkan a motor.

van barmi okossag, hogy ezt a motort mielobb tudjam hasznalni? akar csak "gazkarral"..

a furat le lett 45fokban simitva
nem sert az fel semmit, remelem :)

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#946) big-J válasza Akasztott (#945) üzenetére


big-J
őstag

Gazkarral probald, a magnessel hiaba jatszol, annal sokkal gyorsabban kellene csinald. Ami meleg annak vagy csak melegnek kellene maradnia, vagy a vezerlo hazhoz kellene legyen csavarozva es annak kellene hutenie. En probabol se adnek gazt hutes nelkul neki.

[ Szerkesztve ]

(#947) Akasztott válasza big-J (#946) üzenetére


Akasztott
csendes tag

nincs gazkarom :D az a 3 gombos okadmany van csak, de az se csinal semmit.

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#948) big-J válasza Akasztott (#947) üzenetére


big-J
őstag

Milyen az integralt hajtas? Nem a fogaskerek oldal hanem a masik az erdekes. Leveszed pedal kart es a tengelyre felmegy a muanyag cucc a magnesekkel, a csore amiben a tengely megy meg az erzekelo.

(#949) Akasztott válasza big-J (#948) üzenetére


Akasztott
csendes tag

24mm csotengelye van, a lanctanyer oldali kar ra van preselve a tengelyre

a bal kar es a csapagycsesze koze nem fer be ez a pas...

[kép] [kép]

holnap megprobalok venni gazkart ideiglenesen, aztan aprankent kiagyalgatom mit hogy kene, hogy fullos legyen

azt jo lenne tudni, hogy az erzekelo mukodik e a fem gyuru nelkul is?!

[ Szerkesztve ]

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#950) big-J válasza Akasztott (#949) üzenetére


big-J
őstag

Igen, mukodnie kellene.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.