Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) LaptopSystem válasza mdav88 (#500) üzenetére

igazad lehet :K

tudnátok ajánlani valami tuti jó bicajt :F :)

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#502) Runner_fxr válasza LaptopSystem (#501) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Attól függ, hogy milyen felhasználásra kell? Terepre az agymotort elfelejteném. Aszfaltra viszont elég.
Tudok ajánlani, de miután a felhasználási területet ismerem.

(#503) LaptopSystem válasza Runner_fxr (#502) üzenetére

Szia domboldalba lakom, tehat vegyes használatra kellene,ahol lakom ott kivan épitve a kerékpár út,de hegyre fel rosszabb uton is használnám!

Mit ajánlanál?

183cm magas vagyok tehát a 26-os méret nem jo :)

Lehet használt is max 2 éves, öregebbet nem vennék semmi képpen :)

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#504) LaptopSystem válasza Runner_fxr (#498) üzenetére

ez ellen mi szól? [link]

ez mennyi lehetett újonnan?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#505) LaptopSystem válasza LaptopSystem (#503) üzenetére

Az én magasságomhoz milyen vázméretet ajánlanátok?

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#506) Runner_fxr válasza LaptopSystem (#503) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nem a kerékméret dönti el, hogy jó e a bringa vagy nem, anno a 26"-os kerék jó volt mindenkinek a megfelelő vázmérettel. :)
Persze ettől függetlenül én sem javaslom a 26"-os kereket, mivel már elavultnak számít, kevés a támogatottsága gyártói oldalról.

A szól ellene, hogy egy neve nincs gyártó.
Fogalmam sincs, hogy mennyi lehetett újonnan, de igazából ez nem is számít. Ilyen noname gépeket nem ajánlott megvenni. Ha esetleg valami gond lesz az elektromos rendszerével, nagyítóval keresheted a szakit, aki megcsinálja neked.
Mindenképpen jó nevű gyártótól vegyél, ezeknek a hibakeresése is gyors, és van támogatottsága.
183 centis magassághoz általában az L-es vázak szoktak jók lenni. Ez a gyártónként eltérhet, hogy mekkora lesz centire. Érdemes mindig az adott bringa geometria táblázatát átnézni, belső lábhosszt és átlépési magasságot összehasonlítani.

Ha nem kifejezetten erdei terepre mennél a bringával, hanem maximum közepesen rossz földutakra, túratempóban, akkor az agymotorral sem lesz különösebb problémád.
De ha MTB felhasználásra is szánnád, akkor viszont csak középmotorosat vegyél.

Ebben a hirdetésben van egy L-es méretű KTM bionx-es monti, bár 26"-os, de 300 körül jó vétel lehet ha mindene makulátlan, és az akksi is jó.
Előbb venném meg ezt, mint a neve nincs 29"-et. Simán ki lehet iktatni a korlátozást a bionx-ben, és lazán megy 35-40-et.

Középmotoroshoz meg kevés a 250-300 ezres keret, legalább is ha monti kell. Inkább 400-500 körül vannak értelmes darabok.

Egyébként már újonnan sem olyan elérhetetlenek a belépő modellek: [link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#507) LaptopSystem

Szia köszi a tippet,ajánlhatsz még párat:)hallgatok olyan emberekre akik tudják,és értik is mit irnak le :) olvastam a bejegyzésed :)

Ujban is gondolkozom amugy :K olyan 6-700.000 a keret rá

Inkább újat veszek garival :K

Itthoni oldalon tudsz nekem ajánlani?

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#508) LaptopSystem válasza Runner_fxr (#506) üzenetére

Hol érdemes nézelödni?Gondolom télen lesznek akciok is :)

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#509) Runner_fxr válasza LaptopSystem (#507) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nincs mit! :) Sajnos valóban sokan beszélnek sok hülyeséget, pláne a pedelec-el kapcsolatban.

Meg lehet venni a használtat is, csak érteni kell hozzá, illetve el kell vinni egy diagnosztikára, pl az ebikeshop-ban megcsinálják 3000ft-ért, szoftverfrissítéssel együtt. Feltéve ha egy általuk forgalmazott gyártó elektromos rendszere van a bringában, Bosch, Yamaha, Brose. Ilyenkor kiírja pontosan a futott km-t és azt is ha valahol probléma van az elektromos rendszerében.

ebikeshop, ambringa, evobike

Persze egyéb kerékpárboltban is lehet kapni jó minőségű pedelec bringát, mert sok gyártó palettáján szerepelnek, de a fent említett 3 üzlet szinte csak kifejezetten a pedelec-el foglalkozik, és a szerviztapasztalatuk is sokkalta jobb ezen a téren.

[ Szerkesztve ]

(#510) mdav88 válasza Runner_fxr (#509) üzenetére


mdav88
senior tag

Az említettek közül én leginkább a ebikeshopot ajánlanám, új bringa esetén érdemes benézni a Bergusonba és a Speedbike-ba is.

A Bergusonban van erre szakosodott eladó, a Speedbike-ban(vettek már tőletek laptopot) meg elég olcsó bringák is vannak.

Akciók már vannak, télen sem hiszem, hogy több lesz, a készlet innen már csak fogy.

szerk: főleg LaptopSystemnek ment a válasz :)

[ Szerkesztve ]

(#511) LaptopSystem válasza mdav88 (#510) üzenetére

:R

köszi

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#512) LaptopSystem

ezeket néztem eddig

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#513) LaptopSystem

de ez sem tűnik rossznak [link]

Vagy ez

[link]

[link]

[link]

nehéz lesz dönteni :)

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#514) LaptopSystem

használtba ezeket néztem [link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#515) Runner_fxr válasza LaptopSystem (#512) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Bosch CX vagy Yamaha motorosat vegyél. Az alap Shimano steps-et kihagynám. Abból az E8000-es széria a jó.

Őszintén szólva, jobban járnál az enyémmel, mint a fent linkelt gépekkel. :D [link]
Kb 5 ször akkora élmény, mint amiket linkeltél. :)

(#516) LaptopSystem válasza Runner_fxr (#515) üzenetére

de lehet ez lesz végül [link]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#517) mdav88 válasza LaptopSystem (#516) üzenetére


mdav88
senior tag

Ghost és Lapierre márkákkal dolgozok, ezeket nyilván csak ajánlani tudom :DD

Ez pl egy nagyon jó ár érték arányú bicaj bosch cx motorral és 500-as akksival:
[link]

Ha kicsit kevésbé agresszív is megteszi:
[link]

Ha az ár nagyon fontos tényező:
[link]

Lapierre-ből van még cross 400 és cross 800 yamahával, egész jó akciós áron.

[ Szerkesztve ]

(#518) LaptopSystem válasza mdav88 (#517) üzenetére

Ezt nem ajánljátok?

[link]

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#519) mdav88 válasza LaptopSystem (#518) üzenetére


mdav88
senior tag

Eleg egyszeru villa van benne, emiatt kevesbe, a bringa egyebkent jol nez ki. Bar nem tudom hogy van nekik raktaron ez a modell, nagykernek nincs belole.

(#520) LaptopSystem válasza mdav88 (#519) üzenetére

nincsen nekik belőle,azt mondták,hogy mivel 2018-as modell így 4 hónapot várni kellene rá :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#521) LaptopSystem

ez tényleg jól néz ki [link] nálatok van belőle?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#522) Runner_fxr válasza LaptopSystem (#518) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Én személy szerint a merev vázas pedelec montit, úgy összességében nem tudom annyira ajánlani. Annyira merev a váza, hogy az már lehet zavaró. A középrészük bitang merev. Mondjuk én amúgy is utálom a merev montikat, nekem az semmi élményt nem ad lefelé, de ez már nyilván egyéni ízlés, és bringázási stílus függvénye. Az biztos hogy a fully verziók sokkal nagyobb élményt nyújtanak, sokkal jobb érzés használni. Persze ez csak erdőben fog igazán előjönni.

(#523) f4lcon


f4lcon
őstag

merev monti helyett egy merev cross trekkinget vennék akkor
ha hegyre kell, akkor meg csak az össztelós
minden másra elég lesz a trekking

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#524) LaptopSystem

linkelhetnétek nekem párat ha van időtök rá :K :R

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#525) mdav88 válasza Runner_fxr (#522) üzenetére


mdav88
senior tag

Teljes mertekben izles fuggo. Nekem tetszenek a merevfaru 27.5+os gepek.
Feljebb linkeltem egy square cross modellt, de a linkelt teru x modell is ahhoz a geometriahoz all kozelebb.

(#526) LaptopSystem

Sziasztok

ez ér valamit? [link]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#527) Runner_fxr válasza mdav88 (#525) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

+-os kerékkel mondjuk már a merev vázas sem használhatatlan. :)

LaptopSystem: Valamit ér persze, de nem 500-at, az ziher. :)
Amúgy nem rossz a bafang, de ennyi pénzért már kapsz jobbat is, még ha nem is teljesen új.

(#528) andrisbandi


andrisbandi
őstag

2018 Haibike Electric Bike Updates from Interbike (Bosch PowerTube, SDURO Cross 1.0, New XDURO)

Az új Yamaha kijelző elég frankón néz ki.
Érdekes újítás a színkódos fokozat kijelzés. Nagy, különböző színű pilács mutatja melyik fokozatban van a gép.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#529) f4lcon válasza andrisbandi (#528) üzenetére


f4lcon
őstag

ezt a színkódos kijelzést a Shimano E8000 már egy éve tudja. hashtag spanyolviasz.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#530) andrisbandi válasza f4lcon (#529) üzenetére


andrisbandi
őstag

Köszi az infót!
Ez jó hír, a simanós rendszer jobban is tetszik így videókon :D

Jövőre tényeg el kellene menni kipróbálni élőben ezeket az újdonságokat.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#531) mdav88 válasza andrisbandi (#530) üzenetére


mdav88
senior tag

A hétvégén megvolt rá a lehetőség a mozgásvilág tesztnapon....

(#532) andrisbandi válasza mdav88 (#531) üzenetére


andrisbandi
őstag

Ne is mond... tavaly elmentem egy ilyesmi rendezvényre.

Vidékről felautózás, több ezer forintos parkolási díj, bringás hacukában séta.... olyan tömegnyomor volt, h nem bírtam sehol kivárni a sorom.

Külön kellemetlen volt a brutálisan hangos zene. Direkt a bringák hangja miatt mentem, h vajon mennyire zavaró a motor hang. Nem derült ki.

Részemről kizárt az ilyen tömegrendezvény mégegyszer.
Majd meglátogatok pár bringás boltot, vagy fizetős túrára jelntkezem.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#533) Runner_fxr válasza andrisbandi (#532) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Hát pedig ez a mostani elég jól sikerült. Nem tudom te melyiken voltál, de egyáltalán nem voltak zavaróan sokan. És bár volt egy kis zene, meg a mikrofonba is pofáztak néha, a tesztpályán csend volt. Bármelyik standhoz mentem, szinte azonnal volt bringa. Mindent ki tudtam próbálni, amit csak szerettem volna. Sőt többet is tudtam volta tesztelni, mint amennyihez egyáltalán időm lett volna. :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#534) f4lcon válasza andrisbandi (#532) üzenetére


f4lcon
őstag

ahogy előttem is leírták: nyilván az esőnek köszönhetően (vagy az attól való félelemnek) de nem volt tömegnyomor. ha akartad, sok mindenre jutott időd.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#535) ooszi válasza f4lcon (#534) üzenetére


ooszi
senior tag

Nem semmi, király.
Nekem is kell, de anyagilag nem nekem való.
150.000 Ft os biciglimet el lopták, majdnem szív infarktus kaptam, ha ezt el lopnák a tesók ..................

BY ooszi

(#536) Akasztott


Akasztott
csendes tag

sziasztok.

150-170kg osszteherhez (sofor, bringa, szallitani valok) mekkora teljesitmenyu agymotort ajanlotok?

kb 7 oras tekeres rasegitesere lenne hasznalva.
budapesten a belvarosban, teherbringaval kezbesitem a kisebb meretu csomagokat.

a shimano kozepmotor 250w/47nm.

vettem egy mxus 350w agymotort (48v, 37nm)

ezzel inditanek.

kerdes mekkora ah kapacitasu akksi kellene, hogy siman kihuzzam vele a napot, max rasegitessel (nyomatekszenzorral hasznalnam).

illetve toluk erdemes e rendelni akkupakkot?

http://s.aliexpress.com/QvyyY7Rn

nincs semmi plusz koltseg, a vamot-afat a kinaiak fizetik.

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#537) Runner_fxr válasza Akasztott (#536) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Szia! Nem ismerem ezt a márkát, de az majdnem biztos, hogy ez nem lesz túl erős. Nekem a minőségi gyártókkal van tapasztalatom, ebben tudok neked tanácsot adni, aliexpress-ről nem rendeltem.

A középmotorok azért általában jobb hatásfokkal működnek mint az agymotorok, és a fogyasztásuk is kevesebb, persze vannak bivaly erős agymotorok is, de azokhoz hatalmas mennyiségű akku kell.
Ettől függetlenül az agymotor teljesen jó lesz aszfaltra, inkább az akku lesz a szűk keresztmetszet.

Nem akarlak elkeseríteni, de 7 órás tekeréshez, ekkora súllyal, max rásegítésen, elég combos akkura lesz szükséged, minimum 1KWh. Egyébként nagyobb segítség lenne, ha meg tudnád adni a távot és a szint emelkedést, ez alapján jobban be lehet lőni azt, hogy kb mennyi akkura lesz szükséged. Így látatlanban azt mondanám, hogy minimum két db 500Wh, de az is lehet, hogy 3db is kellhet 7 órás tekeréshez, max rásegítésen. Attól is függ, hogy milyen sebességet szeretnél tartani, és az sem mindegy, hogy sík úton vagy vannak combos emelkedők.

[ Szerkesztve ]

(#538) Akasztott válasza Runner_fxr (#537) üzenetére


Akasztott
csendes tag

kiprobaltam a shimano kozepmotoros cargot (= teherbringa), van benne nyomatek. nem tudom a 47 vs 37nm (agymotorom) mennyivel lehet gyengebb.
viszont 700c (28") kerekkel 37km/o korul van allitolag a vegsebessege.
30-as temponak orulnek, tehat a rasegitessel ezt a tempot szeretnem tartani minimum. (tudom tudom, 25km/o a kreszben megengedett, bla bla bla)

budapest belvarosa lenyegeben egy siksag, semmi emelkedo nincs benne.

maga az mxus marka egyebkent megbizhatonak szamit.

hupsz. a tav! nem mertem, de 50-60km-rel szamolhatunk. nincs ennyi tuti, de inkabb legyen tartalekom...

a suly egyebkent fokozatosan csokken. 1-2 percre vannak egymastol a cimek, ahol leadom a csomagokat es huzok is tovabb.

[ Szerkesztve ]

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#539) f27 válasza Akasztott (#538) üzenetére


f27
aktív tag

Elsonek ki kell probalni egy 48V 14Ah akkuval (kb 700Wh) ha nem eleg akkor egy ugyan ilyen pakk meg egy.
Ha kell tudok benne segiteni,persze csak ha minoseget szeretnel :)

(#540) Runner_fxr válasza Akasztott (#538) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Bocs, csak elkerülte a figyelmem, hogy Budapest. :)
Valóban ez nagyjából sík terep, persze vannak kerületek ahol azért már nem.
A középmotor ideálisabb erőátvitelt tesz lehetővé, még akkor is ha azonos a nyomaték pl egy agymotorral.
Nekem is volt olyan montim amiben agymotor volt, 30Nm körüli nyomatékkal, és nem volt azért az rossz.
De mondjuk összehasonlítva a mostani Bosch CX középmotorossal, hát ehhez képest játékszer. :)

Ha csak 50-60km a táv, akkor nincs nagy gond, én úgy értettem a 7 órát, hogy az 7 óra a kerékpáron ülve, mert az úgy már combos. 60km, 30km/h-val 2 óra kerékpáron töltött idő.

Én úgy gondolom, hogy két db 500-as akku azért kelleni fog, lehet kibírja 1-is, de valószínűleg belenyal a másodikba is. Ha nem teherszállítóval mennél, akkor 1db 500-as is kibírná.
Vagy ha elérhető, akkor akár 500-as-nál nagyobb akkut kell rátenni, és akkor nem kell vinned a tartalék akkut.

[ Szerkesztve ]

(#541) Akasztott válasza Runner_fxr (#540) üzenetére


Akasztott
csendes tag

kozepmotor miert idealisabb eroatadas szempontjabol?

nem pont az agymotor (azon belul is a direkthajtasos) tudja kozvetlenul leadni az erot?

kozepmotornal ott van a bolygomu vagy fogaskerekek, a lanc nyulasa is.

egyebkent erre a vazra nem lehet kozepmotort epiteni. neztem es tatottam a szamat, hogy mekkora nyomatek van bennuk.

160nm is van.

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#542) Akasztott


Akasztott
csendes tag

ha kevesnek bizonyul a 350w akkor 500/750/1000w motorral ugyanezen felhasznalashoz mennyivel kene nagyobb kapacitasu akkumulator?
tetelezzuk fel, hogy eleg a 14ah mennyiseg.

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#543) Runner_fxr válasza Akasztott (#541) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Fizikai számításokat nem végeztem ez ügyben, de az tény, hogy a középmotor kevesebbet fogyaszt mint az agymotor, ez már eleve egy bizonyíték arra, hogy hatékonyabb az erőátvitel. Természetesen vannak nagyon erős agymotorok, mint a cikkben is láthattad, a Stealth boomber-en. Ezek akár sokkal erősebbek is lehetnek mint egy szabvány középmotoros pedelec. Viszont baromi nagy akku kell hozzájuk.
Nekem volt már jó pár pedelec bringám, és kb kipróbáltam az összes nevesebb gyártó gépeit.
Én most a szabványos, 250W-os motorokról tudok elsősorban nyilatkozni. A középmotoros sokkal erőteljesebben húz, és mászik fel egy emelkedőre mint az agymotoros. Egyszerűen optimálisabb a súlyelosztás. Ha nem így lenne, akkor a mai napig agymotor lenne minden montiban.
Egyébként a szabvány 250W-os motor is többet ad le, ha ki van véve a 25km/h-s korlátozás. Akár 350-500W is lehet a csúcsteljesítménye.
Neked aszfaltra egyáltalán nem létszükség a középmotor, tehát ezen különösebben nincs is mit agonizálni.
Utólagos építés középmotorra amúgy sem lenne szerencsés, az csak gyári építésben jó.
Annyi a fontos, hogy az agymotor-t a hátsó kerékbe építsd, ne az elsőbe.
Az ilyen aliexpress-es motorok teljesítményét szerintem erős fenntartással kell kezelni.
Repkednek a Wattok meg kiló wattok, hogy aztán ebből mi a valóság, az majd akkor derül ki ha elkezded használni. Én kifejezetten ajánlani csak a neves gyártók modelljeit tudom. Mint pl a Bionx, ha ugye agymotorról beszélünk. Illetve olcsóbb kategóriában a Magyarországon is forgalmazott Apache.
Persze ez nem jelenti azt, hogy egy aliról rendelt motor nem lehet jó, de ezzel kapcsolatban nem tudok neked tapasztalatokról beszámolni, nagy a minőségbeli szórás az biztos. Utána kell olvasni.

Ha egy normális gyártótól választasz, akkor szerintem egy 36V-os, szabvány 250W-os rendszer is elviszi a teherbringát. Csak akku legyen elég hozzá.

Az akkuban a wattóra azt jelenti, hogy 1 óráig képes leadni azt a wattot ami szerepel az aksin. Tehát ha van egy szabvány 250W-os motorod, és rá van kötve egy 500Wh-s akku, akkor elvileg 2 órát tudja hajtani max terhelésen a motort. Ha 1000W-os a motorod, és maxon akarod hajtani, akkor kb fél óra alatt leszív egy 500-as akkut.

[ Szerkesztve ]

(#544) f4lcon


f4lcon
őstag

mondjuk a Gepidának konkrétan van cargo ebike-ja, két akkuval és nem kell rajta mókolni semmit.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#545) Runner_fxr válasza f4lcon (#544) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Persze, de ez nem aliexpress árkategória. :)

(#546) Akasztott válasza f4lcon (#544) üzenetére


Akasztott
csendes tag

ez hol cargo?

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#547) Runner_fxr válasza Akasztott (#546) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

[link]
De ez az ár azért durva.

[ Szerkesztve ]

(#548) f4lcon válasza Akasztott (#546) üzenetére


f4lcon
őstag

elöl-hátul mint a postás kerékpár

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#549) Akasztott


Akasztott
csendes tag

sziasztok.

nemileg ujraeleszthetnenk a topikot...48v-os akkunal van jelentosege, hogy hany ampert tud?

350w-os mxus agymotort kene etetnie.

sanda gyanum, hogy rendelek alirol egy akkupakkot. sanyo vagy samsung 3500mah cellasat.

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#550) LaptopSystem

Sziasztok

Ez a bringa megéri az árát? https://bolha.testbike.hu/apro/2018as-uj-27-5-29er-cube-s-pedelec-45km-h-500-full-299382

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.