Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) Peter13 válasza deuscreator (#30) üzenetére


Peter13
senior tag

Én ugyanebben a cipőben jártam, és a végén egy átalakítószettet vettem (komplett hátsó kerék, akksi, vezérlő), és elmatattam vele egy délutánt mire sikerült összelegóznom.
Arra a célra amire nekem kell (és amire ezek szerint neked is), tökéletesen megfelel. Londonabn élek, kb 7 km egyirányban az út, 3 oda-vissza még pont belefér egy töltéssel, ami szerintem teljesen jó. És tényleg nincs leizzadás, nincs átöltözés (csináltam azt is, de eléggé utáltam), nincs puttony. Akkor van szívás ha esik az eső: ilyenkor eldöntöm hogy hogy bevállalom-e a tömegközlekedést aznapra, viszek vízhatlan göncöt vagy váltás ruhát, vagy dolgozok otthonról :) (na jó, ez utóbbi azért elég limitált, de volt már hogy pont jól jött ki).

Én nem vagyok nagy bringás. Nem volt drága biciklim se (akciósan 150 fontos, hibrid alapmodell, 4 éve vettem), az átalakító szett sem egy drága dolog (400 font volt ha jól emlékeszem), nyilván nem csúcsminőség. Viszont így egyrészt nyugodtan ütöm-vágom (azért rendszeresen karban van tartva, meg cserélve a kopó-fogyó dolgok...de nem szakad meg a szivem ha mondjuk parkolás közben megkarcolják, eldől, kint kell hagyni szabad ég alatt, stb), másrészt talán kisebb az esélye hogy valakinek gusztusa támad rá (persze, erre sincs garancia).

Szóval szerintem keresgélj bátran, az összeszerelés sem akkora ördöngösség (rusztikus szóhasználat gyakorlása azért szinte garantált, de ennyi belefér), és a célnak egy 250W-os kis motor is megfelel (nekem is ez van - hegynek nem mennék neki, de városban, "hídra föl szembeszélben" és hasonlók esetén még pont elég)

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.