Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mrhitoshi válasza Nordic (#40) üzenetére


mrhitoshi
veterán

dehogy rossz :DD

PS4

(#52) Gerisz


Gerisz
addikt

A 690-ed még "él", de jövőhéten adjad neki lesz, és remélem tanulva a hibáimból amit az enyémen követtem el, nem fogok annyi mindent elbaltázni rajta.

Jó, hogy dolgoztál a teszttel de ez akkor is "minek ekkora ház?" kategória.

(#53) Nordic válasza capulet75 (#41) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Gondolom ismered a traktoros, meg a Ferraris esetét a viccben...Hát ez se veszi a kettestDDD

hibavissza:A képek a telefonommal készültek, de végleg eltávozott tőlem(teljes touch-halál), így videót felvenni, ha akartam volna se tudtam volna. De majd legközelebb gondolok erre is.

Gerisz: aggyál neki keményen ;]. Mivel mindenki a saját hibáiból tanul a legkönnyebben, szerintem ezúttal sikerülni fog. A minek ekkora házra meg annyit, hogy még könyöktámasznak is isteni.DDD

[ Szerkesztve ]

(#54) proci985 válasza Nordic (#40) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

az is igaz. elölre nem kellett porszűrő, a táp alól viszont nagyon hiányzott. alulra raktam a ledes ventit, három hétnyi használat (ott adtam el) után már kezdett porosodni.

"Mikor megvettem a 690et, mondtam magamnak, ez a maximum."ó ez milyen ismerős:DDD aztán amikor nem fér be a backplatehűtő (meg gyakorlatilag a procihűtő se, alaplapot nem lehetett rendesen rögzíteni miatta), meg baromi hangos volt. meg esetleg kívülbelül festeni kellett volna...

számolgattam, végül kijött, hogy olcsóbb megvenni azt a háromhetes makulátlan (tényleg az volt) Cosmost az apróból, mint kipimpelni a 690et vagy venni egy Stacker810et és azt zajszűrni. a vicc az, hogy még egy Antec182nél is olcsóbb volt (40k), hát még egy új Cosmosnál (50k). újszaga nem volt, de a különbség elég volt a későbbi módosításokra (két venti, két szabályozópanel és felülra két porszűrő a teljesség kedvéért).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#55) #13260800


#13260800
törölt tag

Nagyon jó ház, de úgy érzem ezeknek a bantu nagy házaknak lassan lejár az ideje. Hamarosan csak egy réteg ház lesz ez a méret. Annó beszereztem egy Stacker házat a mai napig használom, de, hogy a következő házam MATX -nél nem lesz nagyobb az is biztos :) . Ugye azt gondolná az ember, hogy egy ilyen batár ház könnyen szerelhető de nekem épp ellenkező a tapasztalatom. Mivel nagy, az ember általában több cuccot pakol bele, emiatt jóval több a kábel. Aztán ha asztal mellé tesszük szereléskor nem is olyan könnyű felpakolni az asztalra és az asztalon egyáltalán helyet csinálni neki. Arról nem is szólva, hogy az oldalára döntéshez is rendes muszklik kellenek. Szóval alig várom, hogy a Stackeremben lévő technika kileheljen a lelkét. Akkor a barátnémnak is be tudom adni, hogy nekünk új cuccokra van szükségünk :D

Szép is nagy is, jó is! Ám egyáltalán nem praktikus.

ui: a cikk is jó lett gratula hozzá!

(#56) Gerisz válasza Nordic (#53) üzenetére


Gerisz
addikt

Amilyen nagy az tuti, rendesen néztem mikor megláttam. Belefér a 690 :)

(#57) capulet75 válasza Nordic (#53) üzenetére


capulet75
addikt

Én rendelkezem az cikked elején levő listából két házzal,a Cosmos S és a z NZXT Lexa Redline.A Cosmos szerintem a legstílusosabb kuckó a piacon a Lexa meg olyan mint egy elegáns mercedes.A HAF széria is tetszik,bár én a sima 932-est választanám de csak szigorúan moddingra.A cikked jó lett,csak így tovább. ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#58) katt777 válasza #13260800 (#55) üzenetére


katt777
félisten

Szimplán ügyetlen vagy és gyenge (és túl okos sem, ekkora házat az asztalon szerelni). :P Már a HAF932 is elkábelezhető a lap és a fiókok mögött, nem is látni mást, csak a VGA-ba és a lapra menő kábelek végét, így semmi nem akadályozza a szabad légmozgást. A mATX házat cseszheted. :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#59) DroneZ


DroneZ
aktív tag

Ez is egy faja kis ház, tetszik nagyon, de én még mindig maradok a Cosmos-nál (ha már egyszer azt vettem). :D

Az írás nagyon tetszett, kitér sok apró részletre, amiket teszteken nem nagyon olvashattam. Köszi, kár hogy már késő :D

(#60) sestertius


sestertius
őstag

Üdv!

Jó cikk, jó fotókkal! Választ kaptam minden kérdésre belőle, ami érdekelt a házzal kapcsolatban! :K
Nem hiába a 922-es újabb változata... és valóban azok fogják megvenni, akiknek annyira bejön, hogy nem gondolkoznak az áron.. és szerintem egy ilyen ház nem is azoknak való, akik a pénztárcát nézik vásárláskor! :N

Gratulálok hozzá, remélem egyszer rászánom magam egy ilyenre, de addig is tuti nekem az előd 922! :)

Szia!

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#61) Hcshacker


Hcshacker
csendes tag

Jó teszt, jó ház. Éppen egy jó, igényes gépet akarok összerakni. Ez a ház megfelel alapnak.

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

(#62) xKacsax


xKacsax
aktív tag

Nagyon tetszett Gratulálok hozzá! :C

Verba volant, scripta manent.

(#63) Tidus válasza Nordic (#6) üzenetére


Tidus
addikt

A teszt jóvoltából a szerelési utmutatót is mellékelted, előlegben.

(#64) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Jó kis teszt, köszönjük! :)
Ház vételen gondolkozom én is, de nehéz dönteni a 912-922-932-942 között. 912 még túl kicsi és nem plexis, 922 nem tetszik annyira, bár lehet a legjobb választás lenne, 932 nagyon bejön, de túl felment az ára, 942 pedig nem hoz annyival többet a 932-nél szerintem, hogy ennyivel többet költsek rá.
Hozzá kell tennem azt is, hogy olyan konfigot szeretnék belerakni, ami éjjel-nappal menne, ergó olyan hűtést kell neki biztosítanom, hogy ha mellette alszunk akkor se legyen zavaró. (A jelenlegi házamban 8-as és 9-es ventik vannak, még leszabályozva is hangos, Casetek 1020-5A) Másik szempont, hogy a nem kevés (8db) winyómat el tudjam valahogyan helyezni benne, plusz 1 dvd meghajtó, és 2db 5,25-ös helyet elfoglaló AeroCool GateWatch panel is beférjen.

A cikkíróhoz lenne kérdésem, hogy hangja mennyire volt, ha aludni szeretnék mellette? :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#65) brown26


brown26
tag

Tetszett :C

(#66) Tidus válasza A_ScHuLcZ (#64) üzenetére


Tidus
addikt

Igazából 942-re csak akkor éri meg beruházni ha XL-ATX-es alaplapod van, v. brutális a konfigurációd, mivel a 932 is tudja azt, és jelentősen alacsonyabb az ára.

(#67) Depression válasza lujó55 (#48) üzenetére


Depression
veterán

Nekem a ház is felesleges, egy fiókot telegórni az alkatrészekkel, és semmi sem látszik. :)
A ház mindig csak útban volt, mindig belerúgtam/rúgtak, állandóan takarítani kellett, tiszta macera az egész.
Nem sajnálom senkitős sem a pénzét, de ilyen téren elég igénytelen voltam mindig is. 10k-et sem adnék egy házért, mert az mindig is csak egy vasdoboz marad.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#69) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Nem rossz házikó, de sajnos nekem túl magas :O méretiben és árban is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.