Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Thx mindenkinek! :R

katt777: Pont ezért írtam is hogy jelenleg ez a ház ár/érték arányban pont nem jó, de nekem marhára megtetszett, ezért pont, hogy az ár nem érdekelt, ahogy anno a CM690 esetében sem. Imádok ránézni a házamra:DDD Igaz ebben csak 20as ventilátorok vannak, de a hőmérsékleteket látva nekem elég ez is, nem hiszem, hogy +3cm olyan sokat dobna.
A légszűrős téma meg nem zavar(4-5 havonta kompresszorral kilövetem a mocskot a házamból :D ), csak említettem, hogy nincs a ház elejében nem úgy mint a 690 esetében a kis szivacsok.

hoffman_:Nem vettem negatív kritikának, mert tudom hogy az én házam jobb ;] . És valóban, szerintem is a Cosmos a legszebb, de hát a Coolermaster tervezőiben ritkán csalódik az ember...

Rickenstein: Én felszereltem a kerekeket, szerencsére akkora súlya van a komplett gépnek, hogy magától meg se moccan.

proci985: Hasonlóan éreztem én is, aztán a tűzforró vinyók felébresztettek a kábulatból. Ez volt a legfőbb oka hogy megváltam tőle, no meg a helyhiány.

mrhitoshi: Na annál a pontnál nem kicsit kerestem én is az állam. Szerintem ha megjönnek az új ramjaim, nekiesek megnézni hogy 3,9GHz-en mit produkál hőmérsékletben. Talán tolok belőle egy kisebb beszámolót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.