Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) gabber01 válasza Silenzio (#148) üzenetére


gabber01
addikt

Pontosan ezt ugatom én is, hogy már rég nem az az egész, mint aminek indult, vagyis aminek anno hazudták.

[ Szerkesztve ]

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#152) g@norbert válasza Vikthor (#150) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Nem is értem hogy mi verte ki nálad a biztosítékot, ez egy hardveraprós ,, olcsó " ár volt, még nem is lehet kapni, de már itt volt eladó, tehát nyugalom, lesz ez még így sem, tehát lesz ez még drágább is :DD :DD :C :C
Kicsit sajnálom azokat, akik eladták (és eladják még mindíg ezt látva) bagóért a kártyáikat, de valójában ha belegondolok, egyáltalán nem sajnálom őket. :(((
Nagyon sok embert megijesztettek evvel, és ösztökéltek az áron aluli eladásra, evvel mindenki alatt vágva azt a bizonyos fát, székletért-és vizeletért adják oda a kártyákat, és evvel támogatták a gtx 1070,1080as kártyák alulárazását, ami szerintem a jelen helyzetet tekintve méltánytalan helyzetbe sodort sok embert, mivel megint veszik bányászni ezeket a kártyákat akár nagy tételben is, mert még erre is ugye tökéletesen megfelelnek, természetesen nyomott áron, mert már értéktelenek.... :))
Ez a röhejes, megint a bányába mennek ezek a hardverek is, persze gombokért. :C :DD :C

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#153) arn válasza Silenzio (#148) üzenetére


arn
félisten

Ugyanugy egy szuk reteg gazdagszik, mint a masik esetben, es amig ott kulonbozo spekulaciok allnak az arfolyamingadozasok mogott, itt meg bele van kodolva az egeszbe az instabilitas. Nem tudom a kisember melyikkel jarna jobban... szvsz sokkal inkabb a reszvenyekre jellemzo tulajdonsagokkal rendelkezik, mint ami a valutakra jellemzo. Amig nem teszik stabilla (ketlem, hogy ezt valaha vki meg tudna tenni, mivel nem all mogotte senki), veszett fejsze nyele fizetoeszkozkent gondolni ra.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#154) g@norbert


g@norbert
aktív tag

Evvel már azért lehet pénzt keresni 🤣🤣🤣
[link]
Kíváncsi leszek arra, ha kijönnek a 12gb-os 3060-as kártyák, vajon mennyite lesznek kapósak a bányákba 🤣🤣🤣

[ Szerkesztve ]

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#155) DoxaM válasza Reggie0 (#3) üzenetére


DoxaM
aktív tag

és most mivel megy a bányászat papagáj? látom nagyon benne vagy az ideológiai harcban. az mondjuk számomra furcsa, hogy hisztizel a "szabadságért", de azért a "gamer" a szabad idejében ne gémeljen, hanem inkább dolgozzon...ha mondjuk reggeltől estig dolgozik, aztán este játszana, de dolgozzon akkor is ja....aztán alvás, aztán repeat. ekkora gyökérséget is ritkán olvasni a "bányászoktól".
tulajdonképpen a sok kriptós idióta egy szervezett bűnözésben vesz részt és még védi is azt. az, hogy más is önző hobbiból szennyez, miért kell még pluszban? mondjuk sosem állítottátok, hogy környezetvédő lenne, de akkor vagy épüljön ki egy kriptó rendszer a bankokat kiváltva, centralizálava felügyelettel, vagy menjen a lecsóba...semmi szükség a pénzmosást/feketepiacot ezzel erősíteni még pluszban....elég ez a papír pénzzel, nem kell pluszba a kriptó, az még ellenőrizetlenebb még nagyobb teret ad a bűnözésnek. annak meg mi értelme van?

am megideologizálni meg védeni a bűnözést szerintem fölösleges, csak az csinál magából bohócot, aki álszentül tolja ezeket a dumákat ;) mint valami kripto papok.... :DDD hasonlít a többi vallásra, vizet prédikálnak bort isznak. mondjuk a bányászok maguk nem a fő bünözői réteg nyilván, ők inkább bűnrészesek, kiszolgálók.

(#156) Tian66 válasza DoxaM (#155) üzenetére


Tian66
senior tag

Maradjunk annyiban, hogy aki a krypto rendszert bűnözésnek tartja, nem igazán tud róla semmit. Egyébként mint mindent, természetesen ezt is lehet rosszra használni, de közel sem ezért született. Peace :)

(#157) beresj


beresj
csendes tag

Most szerettem volna venni kártyát az egyik ismerősömnek ( nem ért az online vásárláshoz főleg a használt piachoz). Hát konkrétan rosszul lettem az aráktól meg a jegelésektől.
Megint nem szabad kártyát venni amíg le nem csihad ez a dolog.

(#158) warcat válasza g@norbert (#149) üzenetére


warcat
veterán

Humoros, hogy ez a hozzászólás mennyire rosszul öregedett :)
Jelen pillanatban bejelentkeznének rá vagy 20-an ha jól tippelek.Pedig anno szerintem úgy gondoltuk, rosszabb már nem lehet ha lecsengett a karácsony előtti rakjunk valamit a fa alá pánik.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#159) hálásgyík


hálásgyík
friss újonc

Sziasztok! Mit gondoltok, érdemes lenne kb 2m forintot rászánni egy új bányász gépre? Milyen setuppal tennétek, mit érné meg vele bányászni? Van értelme ilyen vga árak mellett?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.