Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eclipse006


eclipse006
őstag

Számomra ebben a lejátszóban nincs semmi hipszterség. Kifejezetten tetszik a külleme és valószínūleg minõséget is nyújt zenei téren.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#2) #06658560 válasza eclipse006 (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

Csatlakozom, sima AK design, nuku hipszter, nuku furaság.

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mi fogyaszt ebben olyan sokat. Azt már tudom,h az akkutól ilyen vastag.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#4) nubreed


nubreed
veterán

Igazából nem néz ki rosszul, és szerintem nem is hipszteres nem is olyan drága mint egy A&K, azzal van bajom, hogy túl vastag. Ez nem simul bele szolidan egy nadrágzsebbe.
Ha már itt tartunk, egy iPhone + Beats fejes + dioptria nélküli szemüveg+furcsa szakáll+homelessre hajazó öltözködés az igazi hipszterkedés. broáf

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#5) #16820480 válasza pusszycat (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

Erősítő, képernyő, stb. Az AK lejátszók sem tudnak jobb használati időt felmutatni igazából.

Amúgy szerintem is jól néz ki, tényleg nyomokban ott az AK design, de ízléses lett. Kíváncsi lennék a hangjára.

(#6) toronyhaz válasza nubreed (#4) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Ez nálam anno elfért : Méret:130*57*26mm
Konkrétan egy Nokia 3650.
Nem női nadrágot kell felvenni és mindjárt befér az. :D

(#7) schawo


schawo
titán

hipszter? fura? ugyanazokat a képeket nézzük?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#8) Góliát


Góliát
senior tag

Kifejezetten tetszik ez a lejátszó!

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#9) Formaster válasza Góliát (#8) üzenetére


Formaster
addikt

Csak az ára nem :U

(#10) #56573440 válasza schawo (#7) üzenetére


#56573440
törölt tag

Mondjuk jogos, nem vinil-t játszik, definíció szerint nem lehet hipszter ;]

(#11) Góliát válasza Formaster (#9) üzenetére


Góliát
senior tag

Az árán faraghattak volna egy kicsit , igaz!

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#12) Fred23 válasza schawo (#7) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szerintem nincs egységes fogalma még a hipszternek, így simán lehet olyan, akinek ez a kütyü is elfér a szóban. Ha én alkothatnám meg a fogalmát, az biztos, hogy kiszedném belőle a divatmajmokhoz kötődő tartalmakat, és minden "trendit"!

Amúgy meg ennyiért vicc.

[ Szerkesztve ]

(#13) Tulku


Tulku
veterán

'1630 mAh akkumulátora 15 órányi folyamatos működésre elegendő energiával képes ellátni"

Ilyen akksinál egy ilyen üzemidő nekem kissé sántít...de ne legyen igazam....

Pici AK beütés valóban van a dologban...de ez csak előnyére válik :)

(Szabja dac már kevésbé...)

(#14) Shyciii


Shyciii
veterán

Szerintem sincsen benne hipszterség. Elég jól néz ki, bár nekem csalódás hogy a Sabre chipet rakták bele.

(#15) The Goth


The Goth
tag

Szerintem sem "torz" csak a manapság megszokott 16:9-es formákhoz képest fura. Az nem világos minek bele két SD foglalat, nem lett volna elég egy, de olyan ami kezeli a több száz gigás kártyakat is? Hm.

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#16) Z10N


Z10N
veterán

16GB? Es ket sd slot? What for?

A 13 eves iaudio x5-m (30gb) rockbox-szal 24/96-s flac hallgatasra meg mindig kivalo.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#17) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Szerintem a cikkíró nem látott még életében soha hasonló eszközt. Vagy nagyon csúnyán fogalom zavarban van.
Ez még kifejezetten jól néz ki.

Csakhát többmintszázé' ez így kevés lesz.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#18) xmaas


xmaas
őstag

En se ertem mi a hipszter ebben a lejatszoba esetleg a cikiro nincs tisztaban a szo jelentesevel?

Sima AK dizajn szeruseg , van boven masik lejatszo a piacon ami hasonl0an nezz ki evek ota szoval csak hirtelen ez lenne a "fura" ?

(#19) schawo válasza kakuk.tamas (#17) üzenetére


schawo
titán

Elefánt rta, látott már egy csomó ilyet, de most ilyenje volt. Klikkmágnes.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#20) Hennet


Hennet
aktív tag

Se nem hipszter, se nem MP3 lejátszó... De klikkvadászathoz valóban tökéletes a cím :U

Az a 16GB+2 slot miért nem lehetett volna inkább 32+1? Hány album fér rá normális minőségben, 8? SD-ről hallgatva közel értelmét veszi a nagy kiterjesztés... :U

Egyébként nekem is tetszik a kinézet, a fenti hibák orvoslásával nem lenne rossz vétel.

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#21) Chaser


Chaser
titán

"MP3" lejátszója" - hm?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#22) #06658560 válasza schawo (#19) üzenetére


#06658560
törölt tag

"de most ilyenje volt"

Most? Mindig ilyenje van. Hogy messzire ne menjünk, a pimpelt lemezjátszó is ilyen volt.

(#23) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Tetszik így fotóról. Mondjuk a lejátszó se rossz. :)) A flac lehetőség és a wifi külön szimpatikus.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#24) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Tetszik!
Szívesen kipróbálnám.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#25) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Mi a picsatol nez ez ki furan es miert hipszter ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#26) Tulku


Tulku
veterán

16 Gb gondolom a belső appok és az azzal összefüggő ügyek tárolására elég...a két slotba pedig belenyom az emberfia 2x200 Gb micro sd-t és annyi.....

Persze nem olcsó...

(#27) kromatika


kromatika
veterán

Szerintem sem csúnya,és a méret is el megy még.

Légy jó mind halálig.

(#28) Sebaj Fóbiás válasza Tulku (#26) üzenetére


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Annyi gyakorlati előnye van szerintem a két slotnak, hogyha haverod hallgat valami állat jó (és persze freeware :DDD ) zenét, át tudod másolni magadnak. :)

[ Szerkesztve ]

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#29) tecsu válasza Tulku (#13) üzenetére


tecsu
addikt

"Pici AK beütés valóban van a dologban...de ez csak előnyére válik :)"

Reméljük a kaotikus szoftverét nem másolták le.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#30) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha ez hipszter, akkor én szubnoti + USB hangkártya + ódivatú fejhallgató (HD25) kombóval régen mi voltam? :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#31) #16820480 válasza Sebaj Fóbiás (#28) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az a gyakorlati haszna, hogy ha nem elég egy kártya tárhelye, akkor bele tudsz tenni kettőt.

(#32) Tulku válasza tecsu (#29) üzenetére


Tulku
veterán

Pontosan mire gondolsz kaotikus jelző esetén?

(#33) tecsu válasza Tulku (#32) üzenetére


tecsu
addikt

Hogy például nem látja az általad kreált mappastruktúrát és a sorrendet is önkényesen választja meg. A file-nevekkel is háklis stb. Valójában, kezdheted előlről a zenei adatbázisod rendezését, az első A&K-vel.
Bár lehet, hogy ezeket a két-három éve még létező problémákat már javították... azért én figyelnék rá.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#34) #16820480 válasza tecsu (#33) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez nem a lejátszó problémája, nem fájlnevek alapján olvassa be a mappákat, mint a 90-es években még menő volt, hanem id3 adatok alapján. Amit ott megadsz sorrendet, címeket és egyéb adatokat, azt fogja látni. Nem bonyolult, kb 15-20 éve már így működik minden értelmes lejátszó és szoftver :K

(#35) Dedicted válasza Sebaj Fóbiás (#28) üzenetére


Dedicted
tag

... át tudod másolni magadnak :F Ha úgy lenne akkor lehet jó lenne ,de ez gondolom kérdéses marad ,mert ki tudja hogy ők hogy gondolkodták ,mert ha arra gondoltak hogy legyen rajta külömbség ,de olyan funkcionalitás meg nuku ,akkor más a szitú .

[ Szerkesztve ]

(#36) tecsu válasza #16820480 (#34) üzenetére


tecsu
addikt

Neten vásárolt albumok számairól beszéltem. Szép, hogy az ID3-akat ott is át kell írni...

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#37) Dedicted válasza tecsu (#36) üzenetére


Dedicted
tag

Elég szomorú híreket tettél aláírásként alúlra

(#38) #16820480 válasza tecsu (#36) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, ez lehet, hogy a bolt hibája, nekik illene eleve beleírni a fájlokba rendesen. Utoljára kb még a hőskorszakban az össze-vissza letorrentezett fájloknál láttam ilyesmit, hogy nem volt rendesen kitöltve az id3 tag.

(#39) #06658560 válasza #16820480 (#38) üzenetére


#06658560
törölt tag

Most próbáltam válogatás CD-t rippelni. Bármelyik programot is néztem, hülyeségeket húzott be a Tagbe. Pár óra után leszartam és hagytam úgy. Mivel asztali hifire ment a cucc. Másoknál a magyar karaktereket nem tudta beolvasni, így mindent kézzel kellett korrigálni.

(#40) tecsu válasza #16820480 (#38) üzenetére


tecsu
addikt

Az lehetséges.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#41) tecsu válasza Dedicted (#37) üzenetére


tecsu
addikt

Szomorú, de kevesen tudnak róla. :(

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#42) Austin F.


Austin F.
tag

"rendelkezik beépített DAC rendszerrel."

Elképesztő, döbbenetes!
Komolyan, rendelkezik DAC rendszerrel?! Hát leteszem a hajamat azonnal.
Ez aztán a nagy meglepetés egy digitális eszköztől, amiből analóg audiójel jön kifelé!

(DAC = digital-analog converter. Természetesen minden digitális hangkeltő eszköz tartalmazza, ami analóg hangjelet bocsájt ki.)

Hirtelen azt hittem, hogy a Nők Lapja Café nevű becsület- és IQ-süllyesztőbe kerültem a Prohardver helyett.
Meg még az Origo új techrovatában éreztem magam így a minap, mikor a publicista megpróbálta kifejteni, hogy mi a tök az az OLED meg a HDR, de a jóistennek se sikerült eltalálnia. -_-

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ “Voyager is my collective” ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

(#43) Luck Dragon

Elég szélesnek hat meg nagynak is, meg nem is tetszik, semmi nincs benne ami tetszene.

Én ezt vettem.Sony NWZ-A15, imádom. Az elődjét váltotta. Ami szintén Sony-volt.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#44) Tulku válasza Luck Dragon (#43) üzenetére


Tulku
veterán

Hangminőségben a Pio azért egy másik szint....

(#45) Luck Dragon válasza Tulku (#44) üzenetére

De nem annyival, mint a fizikai méretük közti különbség.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#46) nubreed válasza Luck Dragon (#43) üzenetére


nubreed
veterán

Nekem is ilyen van, csak feketében. :) Imádom, nagyon jó cucc.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#47) #16820480 válasza Luck Dragon (#45) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azt egyelőre nem tudjuk, mert ilyen Pio kevés ember kezében volt szerintem innen a fórumról.

(#48) pusszycat válasza Luck Dragon (#45) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Tetszik,h van benne bluetooth meg sd kari nekem ez van, ez is 16 GB csak nincs sd+bluetooth. De ahogy szol az hihetetlen.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#49) Luck Dragon válasza #16820480 (#47) üzenetére

Pedig van köztük különbség, ahogy a cikkben írták 9,4 centiméteres magasságához 6,3 centiméteres szélesség, és másfél centiméteres vastagság társul, súlya 120 gramm.Az A-15 pedig 10,9 centiméteres magasságához 4,3 centiméteres szélesség, és 0,8 centiméteres vastagság társul, súlya 66 gramm.

pusszycat
Igen,ezek jól dolgok, ha van külső hangfalad, akkor csak rá csatlakozol,vagy ha valakinek van egy jó száma, és telefonról át tudja küldeni, és már szól is. Mondjuk a hatótávolság egy picit lehetne nagyobb is. NFC-t még nem próbáltam.
Nekem a tied előtti volt, NWZ-E453-as 4GB-os.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#50) #16820480 válasza Luck Dragon (#49) üzenetére


#16820480
törölt tag

A méretbeli különbség nyilvánvaló, de szerintem a hangbeli is hasonlóan nyilvánvaló lenne. Felesleges is hasonlítani őket, mert teljesen más kategória és célközönség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.