Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Naa, erről van szó, ha normális játékok lesznek rá, akkor tuti átbillen a mérleg az iphoneról erre, abban már csak az az egyetlen ami miatt kellene :DD
Hajrá N8!

(#2) dawheeler


dawheeler
tag

wow, lenyűgöző, 3 év múltán eljut odáig a nokia, hogy lesznek rá minőségi alkalmazások?

(#3) FRENK1988


FRENK1988
veterán

1 nap alatt 2 N8-as hír. Már a tesztet vagy a honi megjelenés időpontját olvasnám már legszívesebben :R

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4) rankesz válasza FRENK1988 (#3) üzenetére


rankesz
veterán

Tegnap volt hír, hogy Augusztus 28

(#5) FRENK1988 válasza rankesz (#4) üzenetére


FRENK1988
veterán

Azt még nem olvastam :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#6) Alexios válasza dawheeler (#2) üzenetére


Alexios
veterán

eddig is voltak. Mellesleg ezt nem a Nokia, hanem az EA fejlesztette

(#7) dawheeler válasza Alexios (#6) üzenetére


dawheeler
tag

honnan szűrted, hogy azt mondtam, hogy a nokia fejlesztette? ha neked minőségiek a nokia alkalmazások akkor elnézésedet kérem, de az én igényeim nem elégítik ki.

(#8) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Ha nem akar magával kicseszni a Nokia, és az N8-at sikeressé akarja avanzsálni, akkor most elkezdi portoltatni a Gamelofttal és a többivel a játékait. Más különben bukó, és senki sem töri meg a Szifón egyeduralmát.

(#9) HardRic válasza dawheeler (#7) üzenetére


HardRic
addikt

+1

(#10) lacika55


lacika55
csendes tag

Hát szerintem iszonyat gagyik a játékok ezen is meg Iphone-on is. Egy nagy pixel az egész.:)

(#11) danaudio


danaudio
aktív tag

azért nem kell ennyire hypeolni hogy így 3D motor meg úgy fantasztikus teljesítmény hogy ilyen játékokat tud futtatni. A majd 3 éves ipod touchra megvannak ugyan ezek a játékok 2 illetve 1 éve. Mást se csinál EA mint az iphone OS-ről átírja a meglévő játékait erre az OS-re. És akkor jön a hír hogy fantasztikus új játékok és még tesztelhető példány sincs...teszteljék iphoneon azon van 2 éve akit érdekel pl a "rendkívül látványossá" sikerült monopoly...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.