Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) warfernom


warfernom
tag

Simán meg is rendeltem volna most csak kár érte hogy pont ebből a billentyűzetből nincs rgb :(
(elég jó gaming wierless set lett volna)

Jbl Extreme, Corsair Scimitar & K70, Nzxt52

(#2) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Épp ideje volt felzárkózni a Logitech mögé. Eddig miért nem tették meg?

(#3) macilaci78 válasza warfernom (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Engem a numpad hiánya zar, de van már csak numpad is notik mellé.
Ja, meg az ára. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4) Dr. Akula válasza macilaci78 (#3) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Leginkább egy wireless K95-öt kellett volna csinálniuk. De legalább elindultak a fejlődés irányába, ez is valami.

(#5) KO.zmahov


KO.zmahov
tag

Nah! Én ennek örülök! Már vagy fél éve agyalok billentyűzet vásárláson, és engem meg a vezeték zavar! Jelenleg is vezeték nélkülit használok mely 2003!!! óta szolgál! És pont az volt a bizonytalanságom forrása, hogy minden normális billentyűzet kábelos! Viszont ez elég normális ahhoz, hogy érdekeljen - és elég vezeték nélküli is! ;] ... de még ha cherry blue lenne! :U - az még jobb lenne, de így is elgondolkodtató! És nagyon tetszik ez az ölbe vehető cucc is hozzá! Nagyon jó, hogy az elmúlt időben nem kapkodtam a vásárlással! Most már meg is várom, hogy megjelenjen ez a corsair motyó! :))

(#6) #72042496 válasza Dr. Akula (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

Sőt, ezen végre világítás is van (bár a hideg kéket nem szeretem, de legalább van), a lapboard szintén jó lehet. Remélem, ezek csak az első fecskék, aztán lesz választék vezeték nélküli mechából is.

Rövid YouTube videó a Corsairtől.

[ Szerkesztve ]

(#7) Fred23


Fred23
nagyúr

"vezetékes és vezeték nélküli üzemmódban is működik a Dark Core RGB SE egér"

Ha venne valaki, beírhatná ide vagy az egeres topikba, hogy milyen minőségű a mellékelt vezeték!

Egy rája jut eszembe erről az egérről, mondjuk nincs ezzel semmi baj.

(#8) troviko


troviko
senior tag

Na, most hol a sok majom, aki fél-egy-több éve azt mondogatja, mikor felhozom, hogy háttérvilágításos wireless billentyűzetet kéne már hozni a piacra, hogy "azt nem lehet megoldani", "wireless nem gamer", "lemerül egy óra alatt" - pffff.
Beng, én már 5 éve piacra dobtam volna egy ilyen. Amint a Logitech kiad egy ilyet, instant buy, megy a G510s a lecsóba.

https://www.oldtech.hu/

(#9) vaakuum válasza KO.zmahov (#5) üzenetére


vaakuum
addikt

Inkább egy jó keypadet csináltak volna... a logi g13-asán a minijoy dőlésszöge nem az igazi, a razer cucca meg... :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#10) #74018560 válasza macilaci78 (#3) üzenetére


#74018560
törölt tag

Kiszámoltam, itthon ez 100k+ lesz :U

(#11) Hg3X


Hg3X
tag

Határozottan tetszik az irány, majd későbbi tesztekre mindenképpen kíváncsi leszek. Viszont azt nem értem, bár részletkérdés, hogy ha az egér RGB, akkor a billentyűzet, miért csak kék ledekkel tud világítani?

Jeff who??

(#12) Iginotus


Iginotus
őstag

Lesz vajon magyar is? :)

Plug and Pray... :)

(#13) Hg3X válasza Iginotus (#12) üzenetére


Hg3X
tag

Ha jól tudom, az eddigi billentyűzeteikből nem volt. Ha tényleg így van, akkor ezen logika alapján valószínűleg ebből sem lesz. :( De persze simán lehet, hogy mégis kiadnak majd egyet.

Jeff who??

(#14) Iginotus válasza Hg3X (#13) üzenetére


Iginotus
őstag

Gondoltam az árából futná rá :)

Plug and Pray... :)

(#15) Hg3X válasza Iginotus (#14) üzenetére


Hg3X
tag

Hát egyébként nem lenne baj, ha lenne magyar kiosztás, de lehet úgy vannak vele, hogy MO nem túl nagy piac nekik, és nem akarnak ilyenekkel foglalkozni ezért. De ki tudja, legyünk pozitívak, aztán legfeljebb csalódnunk kell ;)

Jeff who??

(#16) Lacok válasza #74018560 (#10) üzenetére


Lacok
őstag

Akkor felejtős.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#17) Barnuss


Barnuss
tag

Erre már tíz éve is rájöhettek volna igazán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.