Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Alpi. válasza kmisi99 (#23) üzenetére


Alpi.
addikt

Az, tényleg ! Ez lenne az a típus, ami elérhető lenne annak a 0,1%-nak, aki ezt keresi ! Igazi kis roadstert, látatható összegért. Ezzel együtt van egy kb. :(
Én mentem már 350Z-vel és TT-vel is és mivel ezek full szubjektív dolgok, nem is rangsorolnám, de azt elmondom, hogy lehet ezekről beszélni, de így együtt, Mx-5 és "igazi" autózós Roadster élményekkel egy mondatban nem ! :) Totál más világ mindkettő és még egymáshoz képest is ! De én nem vagyok normális autós, értem ez alatt, hogy nem úgy látok sok dolgot, mint egyébként mindenki más. :)
A 350Z szvsz nem élvezehtő az esetek 95%-ban, mert nem tudsz 150-el menni városban. A TT meg nem igazán nyújt annyival többet egy "normálisabb" autónál, vezetési élményben. Nyílván ott a design és adott kivitelnél a kabriózás élménye alapból. Ettől függetlenül mindkettőnek van értéke ha valaki azt a koncepciót keresi. Nem mindeki szeret a nyaka köré tekeredett, lucskos inggel kiszállni az autóból 100 km-es út után pl. Van, aki meg szereti ha érik mechanikai ingerek ! :) Az a lényeg, hogy ha ilyenbe gondolkodunk és aztán nézelődünk, mindenképp próbáljunk ki előtte egyet, egyet ! Ha lehet persze, de általában azért lehet. Mert akár a kabriózás maga nagyon nem olyan a valóságban, mint ahogy a képzeletünkben szerepel. (legalábbis én nem voltam képes előtte jól elképzelni. :D) Pl. "nyáron, délután 2-kor végig dzsesszelni a balaton parton 30-al, leeresztett tetővel, mekkora király lehet" Hát nem annyira. :D
Még a Z4-es hátra van, azt sosem próbáltam ! Ugyee ?!!? :DDD De ha végre jobb lesz az idő, remélem felkanyarodik egy fekete az M7-esre a Balaton irányába. :C

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.