Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ncc1701


ncc1701
veterán

Az a torx bit igen szép lett. :)

(#2) #30604800


#30604800
törölt tag

Igen, a "prémium német". Olyan jól esik ilyeneket látni. :D

A szarolaszomon most kellett 8 év után kicserélni a tank szellőztető csövet, komoly meghibásodás történt. :D

Elnézést, kimegyek az ajtón magamtól is.

(#3) Somatom válasza #30604800 (#2) üzenetére


Somatom
veterán

A különbség az, hogy a német autók egységes szabvány szerint készülnek. Ha szar bennük valami, akkor egységesen szar, amire lehet számítani. Ellenben az olyan országokban tervezett és gyártott autók, amelyekben szieszta van, mind AS szabvány szerint készülnek. Ezért van az, hogy van, aki isteníti és van, aki átkozza ezeket. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4) eldiablo válasza #30604800 (#2) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

24 éves autón azért elő-elő fordulnak hibák. Ezeket leszámítva kaszni az ismert helyeken kicsit rozsdás, de a futómű és az alváz szinte teljesen rozsdamentes. Lengőkarok, szilentek újak. :))
Amúgy szerintem a 3-as széria elég messze van a prémiumtól. :)

(#5) futo001 válasza #30604800 (#2) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Helyes. :DD 8 vs 24 év azért nem ugyanaz.
Amúgy ezt a német prémium dolgot én sem értettem soha. Van BMW-m, nem is régi és Mondeom is, 1 évvel fiatalabb. Mindketten szeretjük a BMW-t és imádjuk a Mondeot, egyszerűen jobb használni. Beülsz a német prémiumba és mi a prémium? Semmi. Picit más, talán picit szebb belül. Azért van 1-2 megoldás benne amire elismerően gondolok, de ettől nem lett prémium nálam. Ráadásul a BMW sávtartója majdnem megölt, megtetszett neki a szalagkorlát az autópálya belső sávjában, a Mondeoé meg épp ellenkezőleg, megmentett.
Tavaly amúgy pont rámjött ez a prémiumozhatnék, néztünk pár ínyencebb márkát de semmi nem lett belőle, egyik sem prémium úgy, ahogy az az én fejemben kialakult a szó ismeretében.
Van Alfás sztorim is, de az annyira szürreális, hogy kb már én sem hiszem el, hogy nem én voltam csak annyira szerencsétlen. :DDD

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.