Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) RudiLicenc


RudiLicenc
aktív tag

Tavaly augusztusban esett a választásom egy E46-ra, 2002-es 316i-re. Akkoriban én is egy bő 3090 Ti áráért hoztam el, azóta talán csak mégjobban bolondultak az árak. Akkoriban hallgathattam, hogy lehúztak (jajj, négyhenger, pfejj), DE:
- magyarországi első forgalomba helyezésű és követhető előélet,
- akkoriban 119000 km (mostmár 138000 van benne, ebből látható mennyire szeretem :D),
- teljesen rozsdamentes és majdhogynem sérülésmentes az utolsó csavarig minden egyes alkatrésze és a kaszni,
- egyszóval nem összekeverhető Abdul által külföldről behozott, porából feltámasztott autóval.

Hülye lettem volna otthagyni. Eddig ennyi km alatt és augusztus óta semmilyen hibája nem is volt. :)

Amit ráköltöttem az pusztán preferencia, mégpedig a hang. Megvolt a hangszórók cseréje, a fejegységet pedig egy androidosra cseréltem. Mostmár van vezeték nélküli Apple CarPlay, ami az új autókban is többszázezres felár, természetesen a hang kifogástalan, és várakozások alatt mehet a YouTube vagy a Netflix is. Ez a nagy dicsekvésem, mert ezt még az új i4 M50-ben is megirigyelik! :D

Ezenfelül kódoltam bele nappali menetfényt, villogó féklámpát intenzív fékezésnél, home lightot, stb... Úgyhogy minden extrát, ami volt benne kikapcsolva, megkapott. :R

Üdv!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.