Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) dqdb válasza Fred23 (#32) üzenetére


dqdb
nagyúr

Adatvédelmi szempontból szerintem nem rosszabb, mint a többi, a kínai tulajdonos miatt nem aggódnék. Amiatt igen, hogy egy ideje ismét csak maszatolnak érdemi fejlesztések helyett, és több területen visszafejlődést látni előrelépés helyett.

A Google beépített dolgait ők sem használják, az eredeti speed dialben reflinkek vannak, de ezeket ki lehet dobni. A szinkronizálást nem használom, mert nem tetszett, hogy titkosítás nélkül tároltak bizonyos dolgokat, mint könyvjelzők (ez még a felvásárlás előtt volt), azóta bekerült a titkosítás és ők tényleg nem férnek hozzá az adataidhoz, de én maradtam a szinkronizálás hanyagolása mellett.

Az VPN-jük azonban nem valódi VPN, inkább proxynak nevezhető csak, szóval ha rendes VPN funkcionalitás kell a megfelelő biztonsággal, akkor ne őket használd, ha csak simán geoblocking kikerülésére, akkor arra jó.

Desktopon inkább Vivaldit használnék helyette, ha még nem vagy nagyon belenőve a környezetükbe. Ha igen, akkor a Vivaldi rendszeres nézegetését ajánlom (itt tartok most).

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.