Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Akkor jöhet a vakteszt... :P

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) Lacielvtárs válasza lezso6 (#1) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C
Sajnos annyi tapkabelem nincsen, de ha lenne es csinálnék ilyen tesztet, akkor sem hinnék el a 'hitetlenek' hogy a kapott eredmény reális, valós :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3) DigitXT válasza lezso6 (#1) üzenetére


DigitXT
félisten

Mondjuk idézőjelbe tette, szóval inkább ez vakteszt-paródia akar lenni...:))

(#4) Lacielvtárs válasza DigitXT (#3) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Látom teCCik érteni a 'célzást' ;)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#5) joghurt válasza lezso6 (#1) üzenetére


joghurt
addikt

Én meg azt hittem, hogy ez egy megkésett április 1-jei poszt. ;]

Végülis a placebonak is van hatása elég sok emberen, így egy százezres vasalókábelnek miért ne lehetne ugyanilyen hatása?

A tej élet, erő, egészség.

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

Szívesen elmennék hozzád, hogy levakteszteljük bejáratás után a kábelt, de sajnálom erre az időt.

(#7) lezso6 válasza Lacielvtárs (#2) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Csak hogy legyen valami építő kritika: szerintem add el a kábelt, s vegyél / csináltass az árából akusztikát javító eszközöket. Azzal nyersz igazán, a fotóidon úgy láttam, hogy közel sem optimális az elrendezés.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8) Robert07


Robert07
aktív tag

Na most akkor kepzeld el, milyen jo lenne a dinamika, ha Paksrol egyenesen Hozzad kihuznanak egy ilyen kabelt az erositoig. :P

Viccet felreteve, valoszinuleg nem maga a kabel a nagy szam, hanem a szurok es kondik, amik benne vannak. Az tenyleg valtoztathat a hangon, akar merhetoen is.

(#9) Lacielvtárs válasza lezso6 (#7) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Igen igazad van, az akusztika bemeres is tervben van, mert jól mondod, az akusztika még nem megfelelő.
Bár volt nálam hozzáértő, aki mondta hogy meglepően jó az akusztika nálam, lehet a belmagasság miatt.
De tervezem, és nem adom el a tápkábelt :P

D1Rect: egyébként én is sajnálnám ilyenre az időd, inkább abban az időben, zenélek, mozizok vagy bármi mást, mert ez az egesz 'hang hobbi' , erről szól.
Senkit nem akarok meggyőzni arról hogy van e értelme, egyszerűen csak megosztottam a tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#10) Lacielvtárs válasza Robert07 (#8) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hát igen, a Paks jó ötlet :C ;)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#11) Thunder78


Thunder78
senior tag

Az egyik sztereó és mozis témájú csoportban szerveztem nemrég egy vaktesztet.
Ott egyértelműen kijött, hogy igenis van különbség a kábelek között, továbbá a sorrendet is jól felállították a tesztelők.
Természetesen a hitetlen táborból egy önként jelentkező sem bírt eljönni, pedig fenntartottunk nekik helyet. Így továbbra is nyomhatják a süketelésüket arról, hogy nincs különbség.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#12) Lacielvtárs válasza Thunder78 (#11) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hatalmas plusz 1 :K

ez amúgy így szokott lenni, általában mindig a legnagyobb "hangadó" nem hajlandó arra hogy teszteljen :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#13) D1Rect válasza Thunder78 (#11) üzenetére


D1Rect
félisten

Tápkábelek között?
Mert az eszközök közé nyilván árnyékolt, megfelelően szoros csatlakozóval ellátott kábel van betéve.

De kizárt dolognak tartom, hogy ha bejön a kitudja milyen módon összegányolt kábel a falban és az utolsó 2 métert kicseréled, az hallható különbséget okoz.

(#14) Lacielvtárs válasza D1Rect (#13) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

pedig igen, egyszer érdemes meghallgatnod :K
és ha hiszed ha nem, én is így gondolkodtam ahogy Te is

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#15) Thunder78 válasza D1Rect (#13) üzenetére


Thunder78
senior tag

Mérnök lévén én is így gondolkodtam pár éve, ahogy Te.
Aztán vettem a fáradtságot, és elmentem egy vaktesztre. Miután egyértelműen felismertem a kábeleket néhány csere után, egyértelmű volt, hogy van különbség, csak a miérteket nem a középsuliban tanult fizikával kell megfogni, mert az még nem ad választ a kérdésekre.

Az okokat most sem tudom, igazából nem is annyira érdekelnek.
Fogok még vaktesztet szervezni, ha van kedved, gyere majd el ;)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#16) quailstorm válasza Thunder78 (#15) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ja egyszer valaki csinálhatna egy doktorit ebből a témából...
Nehéz szétválasztani az ezotériától, de megfelelő hangcuccnál valóban van különbség a kábelek közt rendesen. Én analógokat hallgattam eddig csak.

(#17) Hieronymus válasza Lacielvtárs (#14) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Megpróbálok kétkedőként, előítélet nélkül hozzá állni a kábel kérdéshez.

Az teljesen bizonyos, hogy az áramforrástól (erőmű) a csatlakozó kábelig, több transzformátoron és össze-vissza kábeleken érkeznek az elektronok. Ezen az utolsó méter semmit sem változtat.
Ha változik valami, akkor az erősítő oldalon kell valaminek változnia.
Erre a kérdésre csak akkor lehet választ keresni, ha kiderül, mi az eltérés a hétköznapi hamburger áron kapható kábel és a megnyert szuperkábel között?

A PC tápegységek esetében a földelés hiánya okoz kellemetlenséget. Rosszabb esetben megrázó élményt vagy hardverhibát.

Volt ismerősöm, aki az erősítőjéről kérdezve elmondta. A szinkronikus zene akkor szól szebben, ha üvegasztal van az erősítő alatt. A rock, faasztalon adja jobban az élményt. Ezt akkor sem és ma sem tudom megítélni. De nem tartom kizártnak, valami természettörvényekkel alátámasztható magyarázat lehetséges.

Tudományosan megalapozott válaszok nélkül, leginkább a placebóra emlékeztet a dolog.
A placebo Orvosi hasznosságát most kezdik belátni. Tízből, egy-két emberen olyan esetben is segít, amikor nincs valódi gyógyszer. Az időskori elbutulás gyógyszerkutatási esetében, a placebo bizonyult eddig a leghatásosabbnak. Sőt a betegnek meg is lehet mondani, hogy mit kap. Ha hisz benne, akkor javulhat az állapota. Akár meg is gyógyulhat a beteg. A hatásfokot javítja, ha drágán adják a "gyógyszert".

Ezért kellene tudományos magyarázatot találni. Ennek hiányában marad a placebo. Vitathatatlan az is javíthatja a hangzást.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#18) Lacielvtárs válasza Hieronymus (#17) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Szia, értem amit irsz, de...
Hallgattal vagy próbáltad már azt amiről szól a cikk?
Amúgy hasonlóan gondolkodtam én is igy, és megis hallom a különbséget.
Es a legdurvabb az hogy ha vissza rakom a gyárit, úgy is hallom a különbséget.
Az tuti hogy az árnyékolás, anyag használat sokat dob rajta...
Persze ésszerű keretek között.
Amúgy nálam már többen beismertek, akik nálam jártak hallgatozni.
Amit irsz, logikus, de akkor is mást hallok, ha placebo ha nem.
Azért gondolom hogy nem, mert nem csak én hallom a különbséget, hanem más is.
A regebbivel az ének hang, mondjuk élesebb, karcosabb mint a nyeremény kábellel.
Persze egy bizonyos szintű/minőségű rendszer kell hogy hallgató legyen, no meg a hallgató hallása is fontos hozzá :K

Pl a cambridge audio cxr200 avr előtt az rz900as onkyomnal ennyire nem volt hallható a különbség...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#19) Hieronymus válasza Lacielvtárs (#18) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Hallgattal vagy próbáltad már azt amiről szól a cikk?"

Szívesen meghallgatnám, de.
Egyrészt távol élek, sokat kellene utazni, hogy meghallgathassam.
Másrészt én már az idősebb fórumozók közé tartozom. Tisztában vagyok vele, hogy az én hallásom már nem azonos azzal, ami 20-25 éves koromban volt. A hasonló zenei élmény számomra már nem érhető el, illetve jelentős torzítások mellett közelíthető meg a fiatalkori hangzásélmény.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#20) Lacielvtárs válasza Hieronymus (#19) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ohh, bocsánat, erre nem gondoltam...
Így azért 'érthető' :R

Ettől függetlenül ha szeged fele jársz, szívesen látlak :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#21) quailstorm válasza Hieronymus (#19) üzenetére


quailstorm
nagyúr

60 év fölött is ki lehet hallani egy föld felett kockákon lebegő kábelt, vagy be lehet állítani fokonkénti forgatással a térhatást a hangfalakon.
Persze biztos nem olyan, mert van panaszkodás meg fülzúgás is, de a beállítási eredményt hallva valamit így is hallanál, ami valószínűleg elég.

Nyilván ez emberfüggő is, én most kiragadtam egy példát, aki rengeteget ledolgozott zajos környezetben, valamint fülzúgástól szenved.

[ Szerkesztve ]

(#22) Lenry válasza Lacielvtárs (#20) üzenetére


Lenry
félisten

én szegedi vagyok.
és nem hiszem el, hogy átmennél azon a teszten, hogy kimész a szobából, én kicserélem vagy nem cserélem ki a kábelt, aztán visszajössz és hang alapján megmondod. mondjuk egymás után háromszor vagy ötször.
no fuckin way.

vagy csak fordítva dugom vissza a konnektorba. met azt írtad hogy ez is számít

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23) adapter07 válasza D1Rect (#13) üzenetére


adapter07
csendes tag

Alapvetően kétkedő vagyok a témában, de adjunk esélyt a hívőknek. Megnéztem az kábelt gyártó Inakustik honlapját, ahol szűkszavúan annyit írnak, hogy "fizika és nem voodoo" amit csinálnak, és negyven éve fejlesztik a saját kábelgyártó technológiájukat. A kábelek leírása alapján az EMI/RFI védelem a fő csapásirány. A kábelek tartalmaznak egy mylar fólia árnyékolást, és egy plusz árnyékoló vezetéket, a dugasz pedig egy ferrit szűrőt.
Az ütős érv, hogy az utolsó két méter árnyékolása keveset számít. Azonban ha azt nézzük, hogy honnan érkezhet az elektromágneses zavar, akkor lehet értelme a dolognak. Ugyanis ezeket az erősítőket általában körbe rakja a felhasználó egyéb elektromos berendezésekkel, amelyek potenciális zavarforrásként viselkednek.

[ Szerkesztve ]

(#24) Lacielvtárs válasza Lenry (#22) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Igen a fazis helyeség is számít, vagyis így tanultam, tapasztaltam.
Amúgy téged érdekel a Hifi vagy házimozi?
Vagy csak engem akarnál megcafolni? :D

adapter07: ebben is van 'logika' :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#25) Lenry válasza Lacielvtárs (#24) üzenetére


Lenry
félisten

a legkisebb mértékig sem érdekel, ezért is végeznéd te a tesztet, én valszeg úgysem hallanám

nem konkrétan téged akarlak cáfolni, tudni akarom, hogy kinek van igaza

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#26) Lacielvtárs válasza Lenry (#25) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Értem, hát ezek fényében passzolom a lehetőséget, mert ha nem érdekel akkor szerintem nem releváns az igazság kiderítése :D
Igazából én hallom amit hallom, és egyébként sem az volt a célom a posztal hogy bárkit is meggyozzek...

Viszont az őszinteséged nagyra értékelem :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#27) Lenry válasza Lacielvtárs (#26) üzenetére


Lenry
félisten

igazán sajnálom, eldönthettünk volna egy örök vitát

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28) Lenry válasza Lacielvtárs (#26) üzenetére


Lenry
félisten

mindenesetre ha meggondolnád magad, szólj

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#29) Thunder78 válasza adapter07 (#23) üzenetére


Thunder78
senior tag

Közel jársz, de inkább úgy tekints a tápkábelre, mint egy antennára, ami a készülékedhez van csatlakoztatva, és próbál mindenfélét összeszedni. Alapvetően tud is, mert a többi készülék zaja, lakásban egyéb elektromos zajok, wifi, gsm, stb.
Ez a megközelítés arra is választ adhat, hogy miért az utolsó pár méter a fontos. Elég csak megnézni, hogy hogyan lehet hangolni egy antennát ;)
És persze érdemes elővenni az egyetemi fizika jegyzeteket is, mert ezt úgy emlékszem az érettségi előtt még nem tanítják.

[ Szerkesztve ]

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#30) Lacielvtárs válasza Lenry (#27) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Aludtam rá egyet, meggondolom...
Igazából benne vagyok, csak sok a munka, és kevés a szabadidő, és azt a szabad időt inkabb kielveznem, bármi mással, ha tehetem, minthogy 'viták' bizonyítékát vagy megcafolasat segítsen elő :D

Arrol nem is beszélve, hogy mi van akkor ha neked lesz igazad ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31) D1Rect válasza Lacielvtárs (#30) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem nem tart tovább fél-egy órától az egész, de nagyon kíváncsi vagyok.

(#32) bkercso válasza adapter07 (#23) üzenetére


bkercso
nagyúr

A ferritszűrő lesz a megoldás szerintem is. A készülékek tápdiódáinak kapcsolási zaja rendesen termel RF-et, ezt szűrheti egy kábel. De lehet szűrőt is építeni, a titok, hogy készülékenként kell. Egy ilyen szűrő pár ezerből elkészíthető.
Akit mégjobban érdekel a tuninglehetőség, az a transzformátorok és egyenirányítók snubberezésének nézzen utána!

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#33) Lacielvtárs válasza bkercso (#32) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Szia, örülök hogy 'ide talaltal' , a hifi altalanossagban már olvastam a hozzaaszolasaid, és az aláírásod is.
Elgondolkodtam egy olyan szűrőn amiről írtál.
Ha odajutok, lehet megkereslek privátban ha úgy gondolod hogy nálam volna letjogosultsaga egy ilyen szűrőnek...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#34) bkercso válasza Lacielvtárs (#33) üzenetére


bkercso
nagyúr

:R
Én csak DC-re készítek szűrőt, de van egy kapcsolásom AC-re, amit már többen utánépítettek és szeretik. :)

Annak örünék, ha valaki azt mondaná, h egy ötezerből épített szűrő egy ezerből készült kábellel jobb a 100k-s kábelnél. Nálam ez válaszolná meg a kérdést.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#35) Lacielvtárs válasza bkercso (#34) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Lehet hogy akkor ennyit fogok áldozni rá, csak is a kíváncsiság miatt.
De jó értem?
Ha egy általad osszerakott szűrő + gyári tápkábel is tud javulást hozni?
Vagy szűrő + drága tápkábel?
Igazából így is elégedett vagyok, sőt már a drága inakusztik tápkábel előtt is elégedett voltam a kapott hanggal, de ha picit tudok 'fejleszteni' akár pici pénzből, akkor egy próbát megerhet nekem. :R

Igy is költöttem már 'értelmetlen' dolgokra, ha valaminek értelme van, az már csak hab a tortán :C

Es nem félre érteni, nem leszolni akarom senki terméket, munkáját :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#36) bkercso válasza Lacielvtárs (#35) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nálam hozott a hangon. 50kHz-től fölfelé szűr az a verzió, amit magamnak csináltam, de készíthető másképp is. De a diódazaj nagy része e fölött van, ahogy a kapcsolóüzemű adapterek zaja is.
Majd este belinkelem a rajzot.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#37) Lacielvtárs válasza bkercso (#36) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Értem, no ha odajutok, kereslek majd :R
A rajz számomra nem fontos, ne fáradj bele, úgyse értek ennyire hozzá :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#38) adapter07 válasza Lacielvtárs (#24) üzenetére


adapter07
csendes tag

Azt azonban továbbra sem értem, hogy miért ilyen drágák ezek a kábelek. Nem szedtél még szét egyet, hogy mi van benne?

(#39) Lacielvtárs válasza adapter07 (#38) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Mondjuk látod ezt én sem értem.
Lehet ez is olyan mint a 10-20 millás mercibe az 5000es olajszuro, 45 ezer :DD

Nem tudom az okát, lehet a technológia, anyag használat, stb...

Meg soha nem szedtem szét, lehet egyszer bealdozok belőle egy példányt.
Mondjuk a hangsugárzó kábeleim is közelebb állnak a locsolócsőboz mint a kabelhez :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#40) bzoley


bzoley
veterán

Egy "nyeremény" kábel, egy dicséretektől csöpögő iromány, jól láthatóan, többször is feltüntetett cégek.
Naná, hogy teljesen hiteles az egész.

(#41) Lacielvtárs válasza bzoley (#40) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Nem a hiteles beszámolóra utaltam a cikk címében sem, hanem az egésznek az a lényege hogy én mint egyszerű népek, egyszerű gyermeke is hallok különbséget tápkábel és tápkábel között :K

Az meg hogy linkelem a forrást, szerintem természetes, nem?

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#42) Csabroncka


Csabroncka
addikt

apa kezdődik ;] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"in medias res"

(#43) Lacielvtárs válasza Csabroncka (#42) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#44) Mr.Csizmás válasza Lacielvtárs (#41) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

no offense, de ha tápkábeltől függ az eredmény minősége, ott a köztes feldolgozóval lehet valami logikusan :N :)) egy megfelelő feldolgozóegységnek elvileg a feladata lenne kiszűrni a nem odavaló dolgokat, mint a vízcsap elé köthető nanoszűrőknek.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45) quailstorm válasza Mr.Csizmás (#44) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ismerősöm AC isolation unitot használ.
Nem ilyet, fejből lövésem sincs, de ha valaki megmutatná a képet rá tudnék bökni.
A falban lévő 230 az általában nem annyi, napszakfüggő is, ez képez egy puffert közte.

(#46) Mr.Csizmás válasza quailstorm (#45) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tudom, hogy ingadozó, asszem az ipari szabványokban is %-os tűrés van az értékekre. (de ha "profi" rendszert akarnék építeni, az utcai becsatlakozással kezdeném, minnél kevesebb kötéspont, csatlakozók se csak egy pontban érintkezzenek, egyanyagú kábelek és csatlakozások...a villanyórát kiszedni meg nem jó ómen, lakodalom lajosnak se jött be a zenéléshez)

(#47) quailstorm személyeskedést mellőzhetjük is, racionális műszaki logikával gondolkozok. :)

ps. kitettem az idézőjeleket a "profi" szóhoz.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47) quailstorm válasza Mr.Csizmás (#46) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Egyrészt a bolondságnak is van határa.
Másrészt szerintem te még profi rendszert se láttál, csak álmodozol.

Bár az is kérdés, hogy ki mit nevez profi rendszernek. Sokaknak egy rosszul összeválogatott 20-30 éves csodákból álló rendszer is álleejtős lenne, meg még annak is sokallanák az árát.

[ Szerkesztve ]

(#48) Lacielvtárs válasza Mr.Csizmás (#44) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hát csúnya lenne ha nálam a koztes eszközökkel lenne a gond ;]
Korábbi logout.hu cikkemben megtalálható a hangrendszerem perifériai.
A tapkábel mondhatni az utolsó volt amivel foglalkoztam.
Értem hogy a muszaki szakemberek hogy gondolkodnak, de tény hogy van eltérés pozitív irányba a minőségi kábelek kapcsán :K

Ui, jah es nem a tápkábeltol függ a 'végeredmény' , de az is kozre játszik a kapott eredményt illetően :DD
Nah ez egy jó mondat lett :W

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#49) Mr.Csizmás válasza Lacielvtárs (#48) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"nagyba jácci", tudod milyen zavart tud okozni egy villamosban, ha 3 cm^2 helyett 2,5 van bekötve? :))

gondolom hogy nincs gond a többi eszközzel, láttam a többi cikket :K na meg volt alkalmam simogatni ilyen dolgokat, van egy nagyipari szinten hanglemezgyűjtő rokonom, nála van minden csöves-nemcsöves erősítő, és egyéb mókák. még a szőnyeg is kimaxolva.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50) D1Rect válasza quailstorm (#45) üzenetére


D1Rect
félisten

Ennek lehet értelme, még azt is megkockáztatom, hogy hallható a különbség. Talán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.