Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ncc1701


ncc1701
veterán

Keress olyan játékot, amivel játszanak is. Ebben a témában kb ennyi van. Elöbb-utóbb mindenhonnan kihalnak az emberek, játszanak mással.

(#2) #96349952 válasza ncc1701 (#1) üzenetére


#96349952
törölt tag

Ez a sommás megállapítás szerintem azért nem igaz, mert ahogy írtam, külföldi csoportok élnek és virulnak. Apex Online Racing: 15-20 fős bajnokságok mennek szimultán ezzel a játékkal. Precision Online League szintén. Viprix, ami egy spanyol vagy portugál társaság – 25 fő alatt még nem láttam őket. Ezzel a játékkal. Ez inkább valami néplélek error lehet, egyszerűen ez esetben lehetetlen összehozni egy közepes méretű társaságot ezzel a játékkal. Miközben külföldön ezerrel tolják – minden hibája ellenére, tehát még erre sem lehet fogni. Ja, még ruszki ligát is ismerek minimum 15 résztvevővel minden alkalommal. Szerintem románt is találnék. Csak mi nem tudjuk magunkat összehozni - de ez mondjuk történelmi jellegzetességünk.

(#3) ncc1701 válasza #96349952 (#2) üzenetére


ncc1701
veterán

Akkor nyomás külföldi csapatokkal nyomatni. Részemről quakelive megy, ezt sem magyarokkal nyomom. :)

(#4) #96349952 válasza ncc1701 (#3) üzenetére


#96349952
törölt tag

Lehet, hogy legvégül az lesz. Csak az lett volna az elképzelés lényege, hogy magyarokkal hozzunk össze egy hasonló szerveződést amilyenek külföldön tucatszám futnak. Hát nem jött be - úgy néz ki. Minden esetre érdekes tapasztalat.

(#5) ncc1701 válasza #96349952 (#4) üzenetére


ncc1701
veterán

Globalizáció! Külföldön többen vannak. :)

(#6) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ahoj. Először is, végre Bathurst. :C (régóta nézem a blogodat).

Másodszor pár kérdésem lenne. Mi aminimális konfig igénye a játéknak?

Jelenleg egy ilyen lapossal rendelkezem:

- Intel Core i5-4200U 1.6/2.6GHz (3MB Cache)
- NVIDIA GeForce GT 740M 2GB
- 8GB RAM

Ezen szerinted elfutna? HA a válasz igen, akkor mik a kritériumok a részvétel során. Kontrollert lehet használni? Támogatja egyáltalán a játék? (gyári xbox 360 kontroller). Sajnos kormény nincs, mert csoroság van. :DDD

Ha a fenti kérdésre igen a válasz, akkor lehet résztvennék én is a futamokon. :R

(#7) Szoszo94 válasza Evil Snowman (#6) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nekem az idő (hiánya) a problémás, illetve szintén a kontrolleres variáció lenne a kérdéses számomra, élvezhető-e vele a játék (pl. NFS, GRID-ek, F1 stb alatt nekem tökéletes a kontroller)?
Talán 1-2 hónapon belül össze is tudnám szedni a játékra a pénzt, vasárnaponként kéthetente rá is érek, hétközben talán még meg tudnám oldani. Kormányt is akarok már egy ideje, de egy normális FFB-s még használtan is 15-20k-nál indul :W

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#8) Viktor77 válasza Evil Snowman (#6) üzenetére


Viktor77
titán

Az én laptopomon (ami gyengébb mint a tiéd) vígan szalad akár 25 autóval, nem teljesen minimumon, 1366-ban.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9) #96349952 válasza Evil Snowman (#6) üzenetére


#96349952
törölt tag

A minimális req a következő:

Intel Core 2 Quad Q8400
4 GB memória
NVIDIA GeForce GTX 260
25 GB vinyó

Őszintén szólva ez szerintem mondjuk édesevés, de a lapodon úgy gondolom elszaladgálna.

Kritériumok: Csoporttagság - és ennyi. :D Kormány ugyan nem elengedhetetlenül fontos, de kontrollerrel lényegesen (1-3 mp/kör) lassabb leszel, az biztos. A játék támogatja a kontrollereket, mi sem zárkózunk el az ilyen játékosok elől, csak figyelembe kell venni azt, hogy legjobb esetben is a középmezőnyös ambíciók lehetnek reálisak. Ehhez a játékhoz a penge tempóhoz és ahhoz, hogy élmezőnyben legyél és futamgyőzelmekre hajts, sajnos kormány dukál úgy igazából.

(#10) Szoszo94 válasza #96349952 (#9) üzenetére


Szoszo94
őstag

YT-on néztem összehasonlításokat, pár ezredes különbségek jöttek ki kontroller-kormány közt, talán leküzdhető a hátrány :)
Na majd május végén meglátom, hogy hogyan fogok állni anyagilag :K

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#11) Evil Snowman válasza #96349952 (#9) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ezen oldal alapján nem fog menni: [link]

Demo verzió nincs ebből, csak úgy próba jelleggel? :C

(#12) Szoszo94 válasza Evil Snowman (#11) üzenetére


Szoszo94
őstag

Próbáld meg a virágboltot, igaz akkor az egészet le kell töltened, de úgy tuti ki tudod próbálni :)
Amíg gyengébb gépem volt, én ezt a taktikát követtem, aztán ami ment azt megvettem :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#13) Szoszo94 válasza Szoszo94 (#12) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nnnnnna humble-n van egy egész nagy akció, nem bírtam ellenállni, megvettem a PC-t :B
Majd hó végén tejen és kenyéren élek :))
Viszont holnap letöltöm, ránézek kontrollerrel, aztán 1-2 hónap múlva talán be tudok ruházni egy FFB-s kormányra - vagy páromtól kérek egyet szülinapomra ;]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.