Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ennyi erővel debütálhatott volna az XZ Nougattal...

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez már beszéd. Csak tartsák is magukat hozzá. Addig pedig figyelem az XA topicokat, hogy milyen arányban lesznek hibás darabok. (Sajnos a Sonyk hajlamosak szétesni.)

(#3) blagolf válasza janeszgol (#2) üzenetére


blagolf
senior tag

Én Sony fan vagyok, de az XA-t nem ajánlom. Ilyen rossz Sonyt még nem láttam. A kamera egy vicc (8 éves Xperia Mini sokkal jobb képeket csinál) ez olyan homályos mintha mindig köd lenne, nem tud fókuszálni. A kijelző néha nem akar érzékelni. Az alkalmaszkodó fényerő nem működik. A lényeg hogy ez a telefon ennyi pénzért életképtelen. 40e ft lenne a reális ára. Egyetlen pozítívuma van számomra, hogy mocsok jól néz ki.

Üdv, Zoli

(#4) Matada2.3 válasza janeszgol (#2) üzenetére


Matada2.3
veterán

Csak nekem tűnik kevésnek ez a frissítési lista?

Finn the human

(#5) janeszgol válasza blagolf (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen-igen, ismerős a neved. :)
Hát ezt szomorúan olvasom. Én is nézegettem a mobilt. Mint a legtöbb Sony, az érintő és a képmegjelenítés varázsolt el. De ugye nem napi használatról van szó, szóval a szoftver bugok (mint az érintésérzékelés, amit írtál) nem jöttek elő. De akkor remélem a Nougat bugmentes lesz.
Viszont a kamerás példád nem túlzó. Nyár van, a kedvenc kis telefonom hordom, egy Huawei Y300-at. Lőttem a boltban képet vele és az XA-val is, majd megmutattam az öcsémnek. Csak nevetett, mert nem volt jobb az XA. (Oké, egy Tescoban csillog minden, nehéz a téma.)

Matada: eredetileg is ennyiről volt szó. Mondjuk picit pofátlan, mert a 70 ezer forintos E5-öt is odaírhatták volna. 30%-kal olcsóbb csak, mint az XA.

[ Szerkesztve ]

(#6) Matada2.3 válasza janeszgol (#5) üzenetére


Matada2.3
veterán

Azt már csak elvből nem frissítik, hisz ebben a kategóriában nem jellemző az ekkora ugrás.

Finn the human

(#7) janeszgol válasza Matada2.3 (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Pedig kéne. A Sony M2 is 85 ezer forinton nyitott (Edigital ár) és bőven kapott frissítést (KK, majd 5.1.1-es Lolli). Egy 70-75 ezres telefon egy fő verziót kapjon pluszban. Pláne, ha az új OS debütálásának környékén jelenik meg. (Az LG pl néhány alsóbb kategóriás, de népszerű telefont is frissített: G4c, Spirit, Leon. Gondolom a népszerűségük miatt inkább.)

(#8) Matada2.3 válasza janeszgol (#7) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nem is az árra gondolok feltétlen (amúgy teljesen igazad van), hanem a belső felszereltség alapján nem fogják frissíteni + a neve miatt. Hisz eléggé egyszerű készülék + ugye E, ami a Sony alsó részlegét képviseli..

Finn the human

(#9) janeszgol válasza Matada2.3 (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Sajnos jól mondod. Megnéztem az E3, E4 és E4g telefonokat és egyik sem kapott frissítést. Oké ezek nem kerültek annyiba, mint az E5, de a maguk idejében hardveresen középmezőny alján helyezkedtek el. (Talán az E4 inkább alsós volt.)

[ Szerkesztve ]

(#10) Enci1983 válasza Matada2.3 (#4) üzenetére


Enci1983
senior tag

Eleve nincs is sok készülékük, ha csak az idei és tavalyi modelleket számolom az 17 darab plusz egy tablet. Ezekből 11 biztosan frissül. Amit nagyon hiányolok a listáról az a C5 Ultra és az M5.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#11) tomp


tomp
félisten

Tavaly a 6.0-nál is volt lista. A szerint decemberben indult volna a Z5 frissítése. Ugye mennyire pontos volt? Lett belőle március. :DDD

(#12) Dr. 444Hertz válasza tomp (#11) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

És tényleg.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#13) tomp válasza Dr. 444Hertz (#12) üzenetére


tomp
félisten

Lesz ebből még több hónapos csúszás ha nem tanult a Sony Mobile a 6.0-s balhéból a talk fórumon...

Miért nincs a listán a legutóbbi C és M modell? M5 augusztusban a C5 e hónapban kapta meg a 6.0-t. Amig összetákolnák a 7-et megint elmenne 1év.
Habár nem tudom mennyire lett jó ezen a 2 modellen a rendszer de ha olyan mint az M4-en akkor nem olyan nagy baj ha nem jön. M4-re szinte hibamentes rendszert raktak össze. Csak apró hibák vannak.

(#14) pit stop


pit stop
addikt

X Compact tesztet várom itt (és külföldi oldalakon).

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#15) AtiSnatch válasza pit stop (#14) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Detto :)

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#16) Matada2.3 válasza pit stop (#14) üzenetére


Matada2.3
veterán

GSM arena :)

Finn the human

(#17) pit stop válasza Matada2.3 (#16) üzenetére


pit stop
addikt

Ezt láttam de több szem többet lát alapon várom többit. :)
Kamerát MA majd úgy oda lehúzza, de jó lenne ha este nem lenne ramaty.
Amúgy új szériábol nekem ez tűnik legjobb vételnek ha el nem rontják valami váratlannal

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#18) Matada2.3 válasza pit stop (#17) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nekem már nem okés, mert kiveszett a vízállóság a telefonból, amit nem tudok hova tenni.

Finn the human

(#19) Dr. 444Hertz válasza pit stop (#17) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Az automata sosem volt az erőssége az Xperiáknak.
De a manuális mód biztos, hogy jobb lesz.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#20) pit stop válasza Matada2.3 (#18) üzenetére


pit stop
addikt

Vízállóság valóban jó lenne, bár amikor Z-m volt sose használtam ki, inkább biztonságérzetet adott csak. LG G4 sem az most, így ebben nem lenne visszalépés, bár aki korábbi Compactról vált annak valóban kellemetlen lehet, de ott hardveren is megakadhat hozzáértő szeme, amit viszont átlag vásárló sose fog észrevenni.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.