Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zotya84


Zotya84
őstag

"EK-Pro GPU Quick Disconnect Kit" - És ott virít rajtuk a Koolance logó. (És az ő termékük is.) :D Mondjuk nem meglepő, ők csinálták meg a legjobban ezeket a QD-csatikat...

Mondjuk azt nem értem, hogy miért a Panel/Barb csatikat rakták a sima G1/4-esekkel párba. Azoknak akkor van haszna, ha rögzíteni akarod őket, pl házon kívülre vezetéshez. Adhatták volna hozzá a sima Compression csatikat.

És van pofájuk 100€-t kérni a kitekért, amiket jó helyről rendelve vagy 40$-ért lehet megkapni. Még szállítással és áfával is olcsóbb, de ha van a hollandoknál (onnan érdemes Koolance cuccokat kérni), akkor akkor is kb harmadával olcsóbb őket beszerezni.

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#2) velizare


velizare
nagyúr

"orogona"? orgona? orgia? :F

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3) Demo07 válasza Zotya84 (#1) üzenetére


Demo07
aktív tag

A holland cég címét esetleg átdobnád nekem pm-ben vagy itt!
40$-ért sajnos nem igazán találtam eddig, pedig eléggé kellene 2db. :)
(Nyárra kell 1nagy külső radi, amihez jól jönne.)
:R

ELADÓ vízhűtés cuccok: EK HDC 16mm fittingek

(#4) haxiboy


haxiboy
veterán

Tehát az új divat hogy amin nincs RGB az professzionális?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#5) Zotya84 válasza Demo07 (#3) üzenetére


Zotya84
őstag

Ők a HighFlow. USÁs vizes terméket egy ideje (amióta már a USPS is elszállt a szállítási árakkal), csak rajtuk keresztül.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#6) Demo07 válasza Zotya84 (#5) üzenetére


Demo07
aktív tag

Köszi szépen! :R

ELADÓ vízhűtés cuccok: EK HDC 16mm fittingek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.